WielerArchieven  

Ga terug   WielerArchieven > Verzamelaars > Wedstrijden

Reageren
 
Discussietools
Oud 4 november 2011, 09:40   #1
bitossi
Nieuweling
 
Geregistreerd: 10 januari 2008
Leeftijd: 55
Berichten: 25
Standaard Cyclo-Cross 1965

Hallo allen zou het mogelijk zijn dat iemand me de uitslagen van de cyclo-cross wedstrijden van september tot december 1965 opzoekt uit Belgiê & de buitenlandse veldritten uit die periode. De eerste die van deze wedstrijden volstaan, met alvast veel dank aan de plaatser groet ik jullie Bitossi
bitossi is offline   Met citaat reageren
Oud 4 november 2011, 17:34   #2
Frascati55
Kampioen
 
Frascati55's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 31 december 2003
Leeftijd: 57
Berichten: 3.769
Standaard

Uit Vélo

Alle categorieën

Oktober
1 Drongen 1. Roger DECLERCQ
3 Humbeek 1. Eric DE VLAEMINCK
3 Moerbeke Waas 1. Röger DECLEICCQ
4 Laarne — 1. Eric DE VLAEMINCK
9 Zelzate — 1. Eric DE VLAEMINCK
9 Zevecote — 1. Roger DECLERCQ
10 Hombeek 1. Eric DE VLAEMINCK
10 Nederename — 1. Roger DECLERCQ
14 Ardooie — 1. Roger DECLERCQ
16 Hooglede — 1. Henri SIMONS
16 Kalken — 1. Roger DECLERCQ
17 Assenede — 1. Roger DECLERCQ
17 Tervuren — 1. Eric DE VLAEMINCK
18 Eeklo — 1. Eric DE VLAEMINCK
23 Lede 1. Roger DECLERCQ
23 Oeselgem 1. Eric DE VLAEMINCK
24 Laarne 1 Julien van den Haesevelde
24 Zellik 1. Eric DE VLAEMINCK
30 Okegem 1 Albert Van Damme
30 Schilde 1 Leon Scheirs
31 Geraardsbergen 1. Roger DECLERCQ
31 Zemst 1 Leon Scheirs

November
1 Hombeek 1 Albert Van Damme
1 Kortenberg 1. Eric DE VLAEMINCK
6 Ninove 1 Albert Van Damme
6 Westouter 1. Eric DE VLAEMINCK
7 Deftinge 1.Julien van den Haesevelde
7 Zemst 1. Jos Op De Beeck
8 Zomergem: 1. Eric DE VLAEMINCK
11 Niel a) chrono 1 Wolfshohl b) in lijn 1. Eric DE VLAEMINCK
11 Zaffelare 1.Julien van den Haesevelde
12 Wanzele 1. Roger DECLERCQ
13 Gistel 1. Eric DE VLAEMINCK
13 Massemen 1. Albert Van Damme
14 Hombeek 1. Eric DE VLAEMINCK
14 Onkerzele 1.Julien van den Haesevelde
20 Beernem 1.Julien van den Haesevelde
20 Meerbeke 1. Albert Van Damme
21 Battel 1. Eric DE VLAEMINCK
21 Tollembeek 1. Albert Van Damme
27 Knesselare 1. Albert Van Damme
27 Middelkerke 1. Roger DECLERCQ
28 Mater 1.Julien van den Haesevelde
28 Vonêche 1. Albert Van Damme

december

4 Munte 1. Herman Van Caester
4 Zonhoven 1. Leon scheirs
5 Beervelde 1. Albert Van Damme
5 Tisselt 1. Freddy Nijs
18 Asse-Krokegem 1. Roger DECLERCQ
18 Wetteren 1.Julien van den Haesevelde
19 Kalken 1. Jos Matheussen
19 Overijse a) chrono 1. Albert Van damme b) in lijn 1. Eric DE VLAEMINCK
25 Jezus-Eik 1. Eric DE VLAEMINCK
25 Wortegem 1. Herman Van Caester
26 Laarne 1. Eric DE VLAEMINCK
26 Tielt 1. Freddy Nys

Amateurs

Oktober
3 Gistel 1. André Geirlandt
10 Groot-Bijgaarden 1. André Geirlandt
10 Loenhout 1. Jos Van Mechelen
11 Heusden 1. Pierre Kumps
16 Berlaar 1. Freddy Nys
17 Oostakker 1 René Declercq
18 Zemst 1. Pierre Kumps
23 St-Agatha-Berchem 1. Freddy Nys
23 Ertvelde 1. Willy Declercq
24 Aartselaar 1. Willy Declercq
24 Pellenberg 1. Freddy Nys
30 Emblem 1. Freddy Nys
30 Meilegem 1. Frans?? Declercq
30 Zarren 1. Frans Vanomeslaeger
31 Sinaai 1. Willy Declercq

November
1 Lochristi 1.Julien van den Haesevelde
6 Oelgem 1. Freddy Nys
6 Sirault 1. Pierre Kumps
7 Keiem 1. Willy Dekeyser
7 Oostakker 1. Willy Declercq
11 Niel 1. Johan Van Geest (Nl)
11 Sart-Moulin 1. Michael Raes
13 Zaventem 1. Freddy Nys
14 Laarne 1. Freddy Scheirs
14 Lembeek 1. Pierre kumps
15 Erwetegem 1. Roger De Vlaeminck
20 Drongen1. Willy Declercq
21 Hamme St Anna 1. Willy Declercq
21 Vaulx-les-Rosières 1. Luc Goossens
27 Grimbergen 1. Jos Van Mechelen
27 Stekene 1. Eric De Vlaeminck
28 Eizeringen 1. André Vanderlinden
28 Eeklo 1. Eric De Vlaeminck

December
4 Essen 1. Guy Goossens
4 Munte 1. Freddy Scheirs
5 Baardegem 1. René Declercq
5 's Gravenwezel 1. Willy Declercq
18 Ruisbroek 1. Luc Goossens
18 Wetteren 1. Roger De Vlaeminck
19 Aaigem 1. Rik Willems
19 St-Joris-Winge 1. Chris Looyen (Nl)
25 Smeerebbe 1. Willy Pennewaert
25 Zerkegem 1. André Geirlandt
26 Everberg 1. Chris Looyen (Nl)
26 Leglise 1. Pierre Kumps

Belgische kampioenschappen
12 december Meulebeke 1. Albert Van Damme

Buitenland
Duitsland
Hannover 5 december 1 Rolf Wolfshohl
Stuttgart 23 december 1 Freddy Nys

Frankrijk
Ossages 31 oktober 1. Renato Longo
Longjumeau 7 november 1. Roger Declercq
Chanteloup 21 november 1. Roger Declercq
Briouze 22 november 1. Herman Gretener
Boeil-Bezing 28 november 1. Renato Longo
Plumeliau 28 november 1. Michel Pelchat

Luxemburg
Baumbusch 25 december 1. Michel Pelchat
Redange 26 december 1. Michel Pelchat
Frascati55 is offline   Met citaat reageren
Oud 4 november 2011, 17:51   #3
bladtwilly
Elite
 
Geregistreerd: 1 september 2005
Leeftijd: 69
Berichten: 944
Standaard Uitslagen

Uitslagen 1tot 3 ik denk dat U dat bedoelt, is het tot december of tot en met december
Liefhebbers en Buitenland moet nog volgen.
Voor 13/11-Massemen staat 3.Freddy Scheirs kom die nog tegen als Scheiris weet iemand of dit kan ?

Oktober65
1.Drongen-1.Roger Declercq-2.Leon Scheirs-3.Daniel Van Damme
3.Humbeek-1.Eric De Vlaeminck-2.Leon Scheirs-3.Rene De Rey
3.Moerbeke-Waas-1.Roger Declercq-2.Pierre Kumps-3.Willy Declercq
4.Laarne-1.Eric De Vlaeminc-2.Daniel Van Damme-3.Pierre Kumps
9.Zelzate-1.Eric De Vlaeminck-2.Leon Scheirs-3.Julien Van Den Haesevelde
9.Zevekote-1.Roger Declercq-2.Pierre Kumps-3.Daniel Van Damme
10.Hombeek-1.Eric de Vlaeminck-2.Pierre Kumps-3.Jos Matheussen
1.Nederename-1.Roger Declercq-2.Julien Van Den Haesevelde-3.Michel Pelschet(Fr)
14-Ardooie-1.Roger Declercq-Robert Vermeire-André Messelis
16.Hooglede-1.Henri Simons-2.Louis Van den Bosch-3.Rene Cortens
16.Kalken-1.Roger Declerc-2.Daniel Van Damme-3.Herman Van Caester
17.Assenede-1.Roger Declercq-2.Daniel van Damme-3.Herman Van Caester
17.Tervuren-1.Eric de Vlaeminck-2.Freddy Nijs-3.Jos Matheussen
18.Eeklo-1.Eric De Vlaeminck-2.Roger De Clercq-3.Daniel Van Damme
23.Lede-1.Roger Declercq-2.Leon Scheirs-3.Rene Declercq
23.Oesselgem-1.Eric de Vlaeminck-2.Albert Van Damme-3.Roger de Vlaeminck
24.Laarne-1.Julien Van Den Haesevelde-2.Daniel van Damme-3.Jos Matheussen
24.Zellik-1.Eric De Vlaeminck-2.Leon Scheirs-3.Pierre Kumps
30.Okegem-1.Albert Van Damme-2.Eric De Vlaeminck-3.Roger Declercq
30.Schilde-1.Leon Scheirs-2.Freddy Nijs-3.Robert Vermeire
31.Geraardsberen-1.Roger Declercq-2.Herman Van caester-3.Julien Van Den Haesevelde
31.Zemst-1.Leon Scheirs-2.August Van Woensel-3.Jos Matheussen
November65
1.Hombeek-1.Albert Van Damme-2.Jos Matheussen-3.Louis van den Bosch
1.Kortenberg-1.Eric De Vlaeminck-2.Leon Scheirs-3.Roger De Vlaeminck
6.Ninove-1.Albert Van Damme-2.Julien Van Den Haesevelde-3.?
6.Westouter(PK-W.Vl)-1.Eric De Vlaeminck-2.Louis van den Bosch-3.André Geirlandt
Robet Vermeire 6e en PK
7.Deftinge-1.Julien van Den Haesevelde-2.Albert Van Damme-3.Daniel Van Damme
7.Zemst-1.Jozef Op De Beeck-2.Freddy Nijs-3.Leon Scheirs
8.Zomergem-1.Eric De Vlaeminck-2.André Geirlandt-3.Rene De Rey
11.Niel a)chrono:1.Rolf Wolfshohl-2.Eric De Vlaeminck-3.Freddy Nijs
In lijn-1.Eric De Vlaeminck-2.Roger Declercq-3.Rolf Wolfshohl
11.Zaffelare-1.Julien Van Den Haesevelde-2.Robert Vermeire-3.Willy Declercq
12.Wanzele-1.Roger Declercq-2.Albert Van Damme-3.Leon Scheirs
13.Gistel-1.Eric De Vlaeminck-2.Robert Vermeire-3.Roger De Vlaeminck
13.Massemen-1.Albert Van Damme-2.Cor Rutgers (Ned)-3.Freddy Scheiris
14.Hombeek (PK-Antw)-1.Eric de Vlaeminck-2.Leon Scheirs (Pk)-3.Freddy Nijs
14.Onkerzele-1.Julien Van Den Haesevelde-2.Roger Declercq-3.Robert Vermeire
20.Beernem-1.Julien Van Den Haesevelde-2.Robert Vermeire-3.Leon Scheirs
20.Meerbeke-1.Albert Van Damme-2.Robert Vermeire-3.Leon Scheirs
21.Battel-1.Eric De Vlaeminck-2.Rene De Rey-3.Freddy Nijs
21.Tollembeek-1.Albert Van Damme-2.Julien Van Den Haesevelde-3.Leon Scheirs
27.Knesselare-1.Albert Van Damme-2.Julien Van Den Haesvelde-3.Freddy Nijs
27.Middelkerke-1.Roger Declercq-2.Daniel van Damme-3.Rene Declercq
28.Mater-1.Julien Van Den haesevelde-2.Roger Declercq-3.Leon Scheirs
28.Vonêche-1.Albert Van damme-2.Freddy Nijs-3.Hub.Harings (Ned)
Groetjes Willy
bladtwilly is offline   Met citaat reageren
Oud 5 november 2011, 14:26   #4
bitossi
Nieuweling
 
Geregistreerd: 10 januari 2008
Leeftijd: 55
Berichten: 25
Standaard

Heel veel dank boys voor het zo snel toehappen op mijn vraag, en ja graag tot en met Dcember 1965 groetjes Bitossi
bitossi is offline   Met citaat reageren
Oud 5 november 2011, 18:25   #5
bladtwilly
Elite
 
Geregistreerd: 1 september 2005
Leeftijd: 69
Berichten: 944
Standaard aanvulling

december

4 Munte-2.Eric De Vlaeminck-3.Albert Van Damme
4 Zonhoven -2.Freddy Nijs-3.Rene De Rey
5 Beervelde 2.Julien van Den Haesevelde-3.Andre Messelis
5 Tisselt 2.Leon Scheirs-3.Rene De Rey
18 Asse-Krokegem 2.Leon Scheirs-3.Freddy Nijs
18 Wetteren 2.Eric De Vlaeminck-3.Albert Van Damme
19 Kalken 2.Charel Van Houtte-3.Herman Van Caester
19 Overijse a) chrono 2.Emmanuel Plattner (Zw)-3.Cor Rutgens (Ned)
b) in lijn 2.Roger Declercq-3.Freddy Nijs
25 Jezus-Eik 2.Freddy Nijs-3.Leon Scheirs
25 Wortegem 2.Rene Declercq-3.Julien Van Den Haesevelde
26 Laarne 2.Leon Scheirs-3.Jos Matheussen
26 Tielt 2.Julien Van Den Haesevelde-3.Charel Van Houtte

Amateurs

Oktober
3 Gistel 2.Rene Declercq-3.Eric Demeulemeester
10 Groot-Bijgaarden 2.Michel Raes-3.Hector Zelck
10 Loenhout 2.Chris Looyen (Ned)-3.Johan Van Geest (Ned)
11 Heusden 2.Freddy Nijs-3.Rene Declercq
16 Berlaar 2.Pierre Kumps-3.Pierre Blommaert
17 Oostakker 2.Gilbert Pijnaert-3.Roger Bijn
18 Zemst 2.Freddy Nijs-3.Jos Van Mechelen
23 St-Agatha-Berchem 2.Michel Raes-3.Lucien Goossens
23 Ertvelde 2.Cor Rutgers(Ned)-3.Roger Bijn
24 Aartselaar 2.Cor Rutgers(Ned)-3.Guy Goossens
24 Pellenberg 2.Michel Raes-3.Lucien Goossens
30 Emblem 2.André Vanderlinden-3.Johan Van Geest(Ned)
30 Meilegem 2.Willy Declercq-3.Pierre Kumps
30 Zarren 2.Gilbert Pijnaert-3.Pierre Blommaert
31 Sinaai 2.Freddy Scheiris-3.Ghislain Declercq

November
1 Lochristi 2.Robert Vermeire-3.Willy Declercq
6 Oelgem 2.Willy Declercq-3.Johan Van Geest(Ned)
6 Sirault 2.Michel Raes-3.Lucien Goossens
7 Keiem 2.Chris Looyen (Ned)-3.Frans Van Ommeslager
7 Oostakker 2.Rene Declercq-3.Ghislain Declercq
11 Niel 2.Andre Vanderlinden-3.Paul Van Roosbroeck
11 Sart-Moulin 2.Lucien Goossens-3.Roger Danis
13 Zaventem 2.Pierre Kumps-3.Jos Van Mechelen
14 Laarne 2.Willy Declercq-3.Ghislain Declercq
14 Lembeek 2.Lucien Goossens-3.Michel Raes
15 Erwetegem 2.André Geirlandt-3.Pierre Kumps
20 Drongen 2.Willy Raes-3.Frans Vanommeslaeger
21 Hamme St Anna 2.Gilbert Pijnaert-3.Raf Dieleman
21 Vaulx-les-Rosières 2.Robert Houdremont (Lux) 3.Michel offart
27 Grimbergen 2.Roger Bijn-3.Robert Houdremont (Lux)
27 Stekene 2.Freddy Nijs-3.Willy Declercq
28 Eizeringen 2.Chris Looyen (Ned) - 3.Roger Danis
28 Eeklo 2.Roger De Vlaeminck-3.André Geirlandt

December
4 Essen 2.Henri Simons-3.Flory Ongenae
4 Munte 1. Freddy Scheirs = Scheiris-2.Roger De Vlaeminck-3.Willy De Geest
5 Baardegem 2.Roger Bijn-3.Raf Dieleman
5 's Gravenwezel 2.Chris Looyen(Ned)-3.André Geirlandt
18 Ruisbroek 2.Chris Looyen (Ned)-3.Rik Willems
18 Wetteren 2.Freddy Scheiris-3.Roger Bijn
19 Aaigem 2.Gilbert Pijnaert-3.Jozef Peelman
19 St-Joris-Winge 2.Guy Goossens-3.Rik Willems
25 Smeerebbe 2.Chris Looyen (Ned)-3.Rik Willems
25 Zerkegem 2.Henri Simons-3.Freddy Scheiris
26 Everberg 2.Louis Beirinckx-3.Guy Goossens
26 Leglise 2.Frans Ertveldt-3.Willy Sesselle

Groetjes Willy
bladtwilly is offline   Met citaat reageren
Oud 5 november 2011, 18:49   #6
bladtwilly
Elite
 
Geregistreerd: 1 september 2005
Leeftijd: 69
Berichten: 944
Standaard aanvulling

Wereldkampioenschap 14/2/65-1.Renato Longo-2.Rolf Wolfshohl-3.Amerigo Severini (Ita)
Belgische kampioenschappen
op 31/1/65 te Overijse: is voor het jaar 1965
1.Albert Van Damme-2.Pierre Kumps-3.Leon Scheirs
op 12 december Meulebeke : is voor het jaar 1966
- 1.Albert Van Damme -2.Rene De Rey-3.Robert Vermeire

Buitenland
Duitsland
Hannover 5 december 2.Roger Declercq-3.Emmanuel Plattner(zw)
Stuttgart 23 december 2.Karl Stähle-3.K.Allgaier

Frankrijk
Ossages 31 oktober 2.P.Bernet-3.Michel Pelchat
Longjumeau 7 november 2.P.Bernet-3.J.P.Ducasse
Chanteloup 21 november 2.J.P.Ducasse-3.P.Bernet
Briouze 22 november 2.Renato Longo -3.Michel Pelchat
Boeil-Bezing 28 november 2.P.Bernet-3.J.L. Talamillo (Spanje)
Plumeliau 28 november 2.Julien Leclercq-3.Rolf Wolfshohl

Luxemburg
Baumbusch 25 december 2.André Wilhem (Fra)- 3.Karl Stähle
Redange 26 december 2.Nic Morn - 3.G.Weiss (Fra)
Groetjes Willy

Laatst gewijzigd door bladtwilly; 5 november 2011 om 18:55
bladtwilly is offline   Met citaat reageren
Oud 6 november 2011, 14:33   #7
bitossi
Nieuweling
 
Geregistreerd: 10 januari 2008
Leeftijd: 55
Berichten: 25
Standaard BK Cyclo-cross 12-12-1966

Kan er me iemand de plaatsen 6 tot 10 van het BK Veldrijden in Meulebeke nog bezorgen deze had ik maar zijn mysterieus verdwenen Alvast veel dank Bitossi
bitossi is offline   Met citaat reageren
Oud 6 november 2011, 14:37   #8
gino
Elite zn Contract
 
gino's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 16 juni 2006
Locatie: ZELZATE
Leeftijd: 46
Berichten: 372
Standaard

  1. BEL19401201 VAN DAMME Albert
  2. BEL19310622 DE REY René
  3. BEL19441102 VERMEIRE Robert
  4. BEL19430824 VANDEN HAESEVELDE Julien
  5. BEL19450316 DE CLERCQ René
  6. BEL19410401 NIJS Freddy
  7. BEL19291122 VAN HOUTTE Charles
  8. BEL19000000 MATTHEUSEN Jos
  9. BEL19450516 GEIRLAND André
  10. BEL19360509 VAN CAESTER Herman
gino is offline   Met citaat reageren
Reageren

Discussietools

Regels voor berichten
Je mag geen nieuwe discussies starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen versturen
Je mag niet je berichten bewerken

vB-code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit

Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +2. Het is nu 10:22.


Forumsoftware: vBulletin®, versie 3.8.2
Copyright ©2000 - 2014, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 2003-2007, WielerArchieven
Version française #12 par l'association vBulletin francophone