Los bericht bekijken
Oud 31 juli 2019, 15:05   #2
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 65
Berichten: 20.398
Exclamation

Claus Marjon BEL199900905
De Vleminck Lies BEL19860724
Debock Julie BEL19801129
Jongerius Claudia NED19981202
Marien Lynn BEL19980630
Ottestad Mie Bjorndal NOR19970717
Roes Maxime BEL19970809
Sterckx Kathleen BEL19750708
Ten Hartog, Sarah BEL19861210
Thill Laurence LUX19950707
Van den Born Eva NED19921230
Van Geyt Laura BEL19911227
Van Glabeke Shana BEL19830928
Vanhoof Lynn BEL
Verhestraeten Karen BEL19910423
Verhoeven Aurore FRA19900115
Vermeire Lisa BEL19940427
Vranken Chayenne BEL1990908
__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com
veloro is offline   Met citaat reageren