WielerArchieven  

Ga terug   WielerArchieven > Verzamelaars > Wedstrijden

Reageren
 
Discussietools
Oud 15 januari 2008, 15:05   #1
George Andriesse
Elite zn Contract
 
Geregistreerd: 21 november 2004
Locatie: Kloetinge
Leeftijd: 72
Berichten: 588
Standaard DDR -Rundfahrt 1949-1989

Naar aanleiding van een vraag over de DDR -Rundfahrt 1949 door Gerard Vervaecke ben ik op internet gaan zoeken naar meer gegevens over deze wedstrijd. Er was helaas maar hier en daar wat beperkte informatie te vinden. Om een erelijst van deze wedstrijd samen te kunnen stellen heb ik een paar bronnen met elkaar vergeleken. (Alleen de winnaars zijn in Velo Plus uit 1988 en op internet te vinden) Ik kom nu tot het volgende overzicht.
Aanvullingen en verbeteringen zijn van harte welkom.

Ronde van Oost-Duitsland 1949- 1989.

1949 1.Max Bartoskiewicz 2. Karl- Heinz Heij 3.Horst Gaede
1950 1.Bernhard Trefflich
1951 1.B.Wille
1952 1.Erich Schulz
1953 1.Gustav-Adolf Schur
1954 1.Gustav-Adolf Schur
1955 1.Dieter Lüder
1956 1.Alfons Hermans (B)
1957 1.Eddy Pauwels (B)
1958 1.Erich Hagen
1959 1.Gustav-Adolf Schur
1960 niet verreden
1961 1.Gustav-Adolf Schur 2.Klaus Ampler 3.Dieter Wiedemann
1962 1.Klaus Ampler 2.Dieter Wiedemann 3.Gunther Hoffmann
1963 1.Klaus Ampler 2.Bernhard Eckstein 3.Rainer Marks
1964 niet verreden
1965 1.Axel Peschel 2.Bernhard Eckstein 3. Gunther Hoffmann
1966 1.Dieter Grabe 2.Dieter Voigtländer 3.Lothar Lingner
1967 1.Axel Peschel 2.Siegfried Huster 3.Dieter Grabe
1968 1.Dieter Grabe 2.Gerhard Steiner 3.Wolfgang Wesemann
1969 niet verreden
1970 niet verreden
1971 1.Wolfgang Wesemann 2Dieter Gonschorek 3.Michel Pollentier (B)
1972 1.Fedor den Hertog (Ned) 2.Hennie Kuiper (Ned) 3.Dieter Gonschorek
1973 1.Dieter Gonschorek 2.Sigfried Kramer 3.Hynek Kubicek (Tsj)
1974 1.Hans-Joachim Hartnick 2.Sven Ake Nilsson (Zw) 3.Gerhard Lauke
1975 1.Hans-Joachim Hartnick 2.Michael Schiffner 3.Dieter Käbisch
1976 1.Siegbert Schmeisser 2.Uwe Freese 3.Bernhard Kreczynski (Polen)
1977 1.Bernd Drogan 2.Joachim Vogel 3.W.Schröder
1978 1.Bernd Drogan 2.Peter Richter 3.Thilo Fuhrmann
1979 1.Bernd Drogan 2.Hans-Joachim Hartnick 3.Martin Götze
1980 1.Falk Boden 2.Olaf Ludwig 3.Andreas Petermann
1981 1.Lutz Lötzsch 2.Thomas Barth 3.Hans-Joachim Hartnick
1982 1.Bernd Drogan 2.Thomas Barth 3.Jiri Skoda (Tsj)
1983 1.Olaf Ludwig 2.Dan Radtke 3.Jens Heppner
1984 1.Falk Boden 2.Bernd Drogan 3.Lutz Lötzsch
1985 1.Olaf Ludwig 2.Dan Radtke 3.Jens Heppner
1986 1.Uwe Ampler 2.Hardij Gröger 3.Lutz Lötzsch (volgens WR jaarboek) 3.Lutz Hesslich (volgens Velo 87)
1987 1.Uwe Ampler 2.Jens Heppner 3.Olaf Ludwig
1988 1.Uwe Raab 2.Dan Radtke 3.Martin Götze
1989 1.Uwe Ampler 2.Eddy Bouwmans(Ned) 3.Dirk Schiffner

Met vr. groet,

George
George Andriesse is offline   Met citaat reageren
Oud 15 januari 2008, 20:46   #2
Gerard Vervaeke
Junior
 
Geregistreerd: 23 oktober 2003
Locatie: Hoves (Belgium)
Leeftijd: 67
Berichten: 248
Standaard

George
Hier een kleine bijdrage
2e D.D.R Rundfahrt 1950
1. Bernhard TREFFLICH 1823 km/ 54*:06'42"
2. Lothar MEISTER 1
3. Erich SCHULZ
4. Paul DINTER
5. Rudi FENSL
6. Horst SCHELLHAMMER
7. E.SCHATZ
8. BERNDT
9. Werner GRÄBNER
10. Rudi KIRCHHOFF

3e D.D.R Rundfahrt 1951
Fridensfahrt der Nationen (3-14/10)
Gesamtwertung
1.Bernhard WILLE 1747km/50:13'16''
2.Paal Kucsera (H) 1'20''
3.Lajos Szabo (H) 1'59''
4.Gustav-Adolf SCHUR 3'03''
5.Dieter KÖHLER 4'42''
6.Heinz GLEINIG 5'35''
7.Werner GALLINGE 6'48''
8.Tibor Vida (H) 6'58''
9.J.Knezourek (Cz) 7'09''
10.Werner WEBER 7'20''


44e D.D.R Rundfahrt 1952
1.Erich SCHULZ 1539 km/ 45*:28’18’’
2.Walter NICKEL à 2’49’’
3.(Bruno) ZIEGER 2’54’’

5e D.D.R Rundfahrt 1953
1.Gustav-Adolf SCHUR 1672km/47:34'40''
2.Georg *STOLTZE
3.Werner GALLINGE

6e D.D.R Rundfahrt 1954
1.Gustav-Adolf SCHUR 1503 km / 44:08’42’’
2. Erwin WITTIG 1’23’’
3. Rudi KIRCHHOFF 5’31’’
4. Bernhard TREFFLICH 5’39’’
5. Werner MALITZ 9’36’’
6. Herbert Ebbers 13’07’’
7. Heinz FIEDLER 17’38’’
8. Lothar MEISTER Il 18’31’’
9. Horst Beuster 19’40’’
10. Erich SCHULZ 20’40’’

7e D.D.R Rundfahrt 1955
1. Dieter LUDER 1244km/34:08’52’’
2.Erich SCHULZ 23’’
3. Gunther GRÜNWALD 1’27’’
4. Lothar MEISTER II 1’58’’
5.Gustav-Adolf SCHUR 3’49’’
6.STEINZEN 3’56’’


8e D.D.R Rundfahrt 1956
1.Alphonse Hermans (B) 1561km/38*:59’16’’
2.Siegfried WUSTROW 4’52’’
3.ZIMMERMANN 9’40’’
4.Egon ADLER 9’58’’
5.Horst KAPPEL 10’03’’
6.WITTIG 10’07’’
7. Rudi KIRCHHOFF 12’29’’
8.KÖHLER 13’19’’
9.Hanssen (B) 15’18’’
10.PASS (D) 17’12’’

9e D.D.R Rundfahrt 1957
1.Eddy Pauwels (B) 40*:13’57’’
2. Gerhard LÖFFLER 2’55’’
3.Günter OLDENBURG 6’19’’
4.Rolf TÖPFER 6’29’’
5.Bernhard ECKSTEIN 7’53’’
6.Wolfgang GRABO 8’
7.Manfred WEISSLEDER 8’12
8.WITTIG 8’35’’
9.De Laet (B) 12’56’’
10.ZIMMERMANN 13’35’’
11.Horst HANSKE 14’13’’


10e D.D.R Rundfahrt 1958
1.HAGEN Erich1474km/38*:45’38’’
2.Gustav-Adolf SCHUR 4’16’’
3. Egon ADLER 6’58’’
4. Bernhard ECKSTEIN 7’03’’
5. Verpaelt (B) 9’43’’
6. Fornalcyk (Pl) 12’31’’
7. Van Wijnsberghe (B) 12’36’’
8.Wolfgang GRABO 14’01’’
9. Helmut STOLPER 16’48’’
10.WITTIG

11e D.D.R Rundfahrt 1959
1.Gustav-Adolf SCHUR 1428km/35*:40’06’’
2.Huib Zilverberg (Nl) 9’53’’
3.Gunther LÖRKE 10’39’’
4. Tlustochowicz (Pl) 11’22’’
5.Hugo Verlinden (B) 14’08’’

12e D.D.R Rundfahrt 1961
1.Gustav-Adolf SCHUR 1384km/36:37’07’’
2.Klaus AMPLER 5’05’’
3.WIEDEMANN 5’30’’
4.Kürt MULLER 6’30’’
5.SCHEIBNER 10’28’’
6.BRÜNING 10’32’’
7.Eberhard BUTZKE 12’07’’
8.Bernhard ECKSTEIN 15’55’’
9.Lothar APPLER 16’55’’
10.HOFFMANN 19’38’’

13e D.D.R Rundfahrt 1962
1. Klaus AMPLER 1280km/33*:04’26’’
2.Dieter WIEDEMANN 8’35’’
3.Günter HOFFMANN 10’17’’
4.Gustav-Adolf SCHUR 12’18’’
5. Manfred WEIbLEDER 13'24''
6.*(Cees of Nico ?) Lute (Nl) 13’36’’
7.Karl-Heinz KAZMIERZAK 14’05’’
8.Günter LÖRKE 16’39’’
9.Martin GIESE 16’54’’
10.Lothar HÖHNE 17’52’’

14e D.D.R Rundfahrt 1963
1.Klaus AMPLER 33*:53’12’’
2. Bernhard ECKSTEIN 8’44’’
3.Rainer MARKS 13’25’’
4.Immo RITTMEYER 15’01’’
5.Martin GIESE 15’33’’
6.Dieter MICKEIN 15’44’’
7.Eberhard BUTZKE 15’47’’
8.Andreas PURHO 16’33’’
9.Günter LUX 17’22’’
10.KLaus KELLERMANN 17’25’’

15e D.D.R Rundfahrt 1965
1.Peschel Axel 25*:12’07’’
2.Eckstein Bernhard 3’53’’
3.Hoffman Günter 4’30’’
4.Lux Günter 5’32’’
5.Vogelsang Dieter 5’40’’
6.Ampler Klaus 5’50’’
7.Knispel Bernd 6’21’’
8.Butzke Eberhard 6’44’’
9.Braun Fritz 8’02’’
10.Lingner Lothar 8’07’’

16e D.D.R Rundfahrt 1966
1.Grabe Dieter 23*:47’32’’
2.Voigtländer Dieter 3’06’’
3.Lingner Lothar 4’11’’
4.Lothar Borschel 5’05’’
5.Kamierczak K.H 5’24’’
6.Ampler Klaus 5’34’’


17e D.D.R Rundfahrt 1967
1.Peschel Axel 28*:27’19’’
2.Huster Siegfried 2’49’’
3.Grabe Dieter 2’59’’
4.Ampler Klaus 3’23’’
5.Kumnich Manfred 6’35’’
6.Gonschorek Dieter 6’53’’
7.Hoffman Günter 7’12’’
8.Dähne Manfred 7’15’’
9.Voigtländer Dieter 9’01’’
10.Butzke Eberhard 9’28’’

18e D.D.R Rundfahrt 1968
1.Dieter GRABE 985 km/24*:19’03’’
2.Gerd .STEINER 5’27’’
3.Wolfgang WESEMANN 7’10’’
4.Manfred KUMMICH 8’19’’
5.Bernd PATZIG 8’45’’
6.Thorleif Andresen (N) 8’49’’
7.Dieter MICKEIN 8’56’’
8.Eberhard BUTZKE 9’07’’
9.Stef. DIENEWALD 9’47’’
10.Dieter VOIGTLÄNDER 9’50’’


19e D.D.R Rundfahrt 1971
1.WESEMANN Wolfgang 17*:42’51’’
2.GONSCHOREK Dieter 2’14’’
3.Pollentier Michel(B) 3’24’’
4.Hrazdira Milos(CS) 4’03’’
5.GRABE Dieter 4’12’’
6.Demeyer Marc (B) 4’31’’
7.PESCHEL Axel 4’53’’
8.MILDE Michael 4’59’’
9.Peersman Ferdinand (B) 5’08’’
10.SCHMELZER 5’’24’’

20e D.D.R Rundfahrt 1972
1. Fedor den Hertog (Nl) (Nl) 19*:17’52’’
2.Kuiper Hennie (Nl) 4’05’’
3.GONSCHOREK Dieter 4’36’’
4.KUMMICH Manfred 6’08’’
5.FIEDLER Wolfgang 6’12’’
6.Poslusny Jaroslav(Cssr) 7’24’’
7.PRIEM Cees(Nl) 10’36’’
8.Sutter Ueli(CH) 11’27’’
9.MILDE Michael 11’51’’
10.Thalmann Robert(Ch) 12’10’

21e D.D.R Rundfahrt 1973
1.GONSCHOREK Dieter 935 km/23*:03’21’’
2.KRAMER Sigfried 2’24’’
3.Kubicek Hynek(Cssr) 2’37’’
4.Prchal Jirri(Cssr) 2’’58’’
5.SCHIFFNER Michael 3’02’’
6.KUMMICH Manfred 3’26’’
7.BERTRAM Günter 4’09’’
8.MILDE Michael 4’36’’
9.MIERSCH Wolfgang 5’14’’
10.Nadolny Long(Pl) 5’25’’

22e D.D.R Rundfahrt 1974
1. Hans-Joachim HARTNICK 862km/21*:07’25’’
2. Sven-Ake NILSSON (S) 1’35’’
3. Gerhard LAUKE 2’40’’
4. Michael MILDE 2’41’’
5. Alf Van Katwijk (Nl) 3’21’’
6. Michael SCHIFFNER 3’21’’
7. Bernt Johansson (S) 4’49’’
8. Tord Filipsson (S) 5’10’’
9. Lennard Fagerlund (S) 5’’23’’
10. Dietmar KÄBISCH 6’21’’

23e D.D.R Rundfahrt 1975
1. Hans-Joachim HARTNICK 916km/22*:12’04’’
2. Michael SCHIFFNER 4’32’’
3. Dietmar KÄBISCH 4’57’’
4. Harald WOLF 6’21’’
5. Andreas NEUER 6’29’’
6. Michael MILDE 8’35’’
7. Joachim VOGEL 9’09’’
8. Matthias Dohmen (Nl) 9’28’’
9. Detlef KLETZIN 9’28’’
10. Reinhard LANGANKE 9’29’’

24e D.D.R Rundfahrt 1976
1. Siegbert SCHMEISSER 162km/29*:47’49’’
2. Uwe FREESE 1’13’’
3. Bernard Kreczynski (Pl) 4’54’’
4. Gottfried PREISSING 6’’03’’
5. Peter KOCH 6’07’’
6. Rainer SALAN 6’30’’
7. Andreas PETERMANN 7’41’’
8. Reinhard LANGANKE 9’50’’
9. Ladislas Ferebauer (Cssr) 10’55’’
10. Dietmar KÄBISCH 12’21’’

25e D.D.R Rundfahrt 1977
1. Bernd DROGAN 1071km/25*:54’46’’
2. Joachim VOGEL 1’41’’
3. W SCHRÖDER 3’13’’
4. Burkhard FREESE 3’21’’
5. H. LANGOSCH 3’52’’
6. Peter GREINER 5’14’’
7. Hans-Joachim MEISCH 5’58’’
8. Siegfried GRAF 6’23’’
9. C DAUN 6’28’’
10. H SALZWEDEL 6’33’’

26e D.D.R Rundfahrt 1978
1. Bernd DROGAN 1035km/26*:16’38’’
2. Peter RICHTER 2’05’’
3. Thilo FUHRMANN 3’15’’
4. Peter KOCH 3’46’’
5. Hans-Joachim HARTNICK 6’27’’
6. Hans-Joachim SCHIPPEL 6’32’’
7. Andreas PETERMANN 8’’10’’
8. L. FISHBACH 13’55’’
9.Sczcur (Pl) 14’44’’
10.Jagla Adam (Pl) 16’05’’


27e D.D.R Rundfahrt 1979
1. Bernd DROGAN 937,5 km/24*:36’36’’
2. Hans-Joachim HARTNICK 3’35’’
3. Martin GOETZE 10’16’’
4. Olaf LUDWIG 11’41’’
5. Andreas NEUER 12’38’’
6. Andreas PETERMANN 12’40’’
7. Falk BODEN 14’27’’
8. Youri Kachirin (CCCP) 14’58’’
9. Hans-Joachim MEISCH 15’29’’
10. Olaf JENTZSCH 15’53’’


28e D.D.R Rundfahrt 1980
1. Falk BODEN 986km/27*:27’23’’
2. Olaf LUDWIG 41’’
3. Andreas PETERMANN 2’06’’
4. Hans-Joachim MEISCH 7’17’’
5. Bernd DROGAN 7’20’’
6. Lutz LOETZSCH 9’58’’
7. Frank HERZOG 11’38’’
8. Martin GOETZE 12’48’’
9. Hans-Peter WEHE 13’16’’
10. Joerg*? STRAUBEL 13’35’’

29e D.D.R Rundfahrt 1981
1. Lutz LOETZSCH 914 km/22*:43’15’’
2. Thomas BARTH 1’36’’
3. Hans-Joachim HARTNICK 5’30’’
4.Jurco Milan (Cs) 6’40’’
5. Olaf LUDWIG 7’19’’
6. Hardy GRöGER 942’’
7. Bodo STRAUBEL 10’31’’
8. Olaf JENTZSCH 11’55’’
9.Hubert DENSTEDT 12’51’’
10. Jiri Skoda (Cs) 13’21’’

30e D.D.R Rundfahrt 1982
1. Bernd DROGAN 991km/26*:30’49’’
2. Thomas BARTH 5’26’’
3. Jiri Skoda (Cs) 6’55
4. Hans-Joachim HARTNICK 9’15’’
5.Hubert DENSTEDT 11’49’’
6. Hardy GRÖGER 12’31’’
7. Dan RADTKE 13’16’’
8. Frank HERZOG 13’22’’
9. Mario KUMMER 14’23’’
10. Holger MÜLLER 15’13’’


31e D.D.R Rundfahrt 1983
1. Olaf LUDWIG 938,8km/25*:03’24’’
2. Uwe AMPLER 1’37’’
3. Jiri Skoda (Cssr) 2’11’’
4. Lutz LOETZSCH 4’27’’
5. Uwe RAAB 5’41’’
6. Milan Jurco (Cssr) 6’51’’
7. Falk BODEN 6’57’’
8. Bernd DROGAN 7’07’’
9. Olaf JENTZSCH 7’20’’
10. Holger MÜLLER 7’40’’

32e D.D.R Rundfahrt 1984
1.Falk BODEN 918 km/ 22:24’00’’
2.Bernd DROGAN 1’02’’
3.Lutz LÖTZSCH 1’59’’
4.Jens HEPPNER 3’24’’
5.Hans MATERN 5’22’’
6.Mathias LENDT 5’36’’
7.Lubomir Burda (Cssr) 7’36’’
8.Detlef MACHA 8’23’’
9.Jan SCHUR 9’36’’
10.Olaf LUDWIG 10’47’’

33e D.D.R Rundfahrt 1985
1. Olaf LUDWIG 24*:03’15’’
2. Dan RADTKE 1’46’’
3. Jens HEPPNER 2’31’’
4. Olaf JENTZSCH 2’44’’
5. Lutz LOETZSCH 5’13’’
6. Thomas BARTH 6’38’’
7. Olaf MERKEL 7’11’’
8. Uwe RAAB 7’39’’
9. Mario KUMMER 8’44’’
10. Falk BODEN 10’10’’
11.Milan Kren (Cssr) 11’11’’
12.Christian JÄGER 11’19’’

34e D.D.R Rundfahrt 1986
1. Uwe AMPLER 22*:30’57’’
2. Hardy GRÖGER 3’07’’
3. Lutz HESSLICH 3’24’’
4. Matthias LENDT 3’42’’
5. Thomas SCHMIDT 4’07’’
6. Hans MATERN 4’36’’
7. Jens HEPPNER 4’37’’
8. Holger MüLLER 5’13’’
9. Vladimir Kozarek (Cssr) 6’48’’
10. Jürgen TRAWNY 7’50’’

35e D.D.R Rundfahrt 1987
1. Uwe AMPLER 35*:24’15’’
2. Jens HEPPNER 2’10’’
3. Olaf LUDWIG 9’14’’
4. Uwe RAAB 9’39’’
5. Falk BODEN 9’53’’
6. Mario KUMMER 10’17’’
7. Steffen REIN 10’18’’
8. Marek Kulas (Pl) 10’40’’
9. Thomas KASSAU 10’55’’
10. Wolfgang LOETZSCH 11’58’’

36e D.D.R Rundfahrt 1988
1. Uwe RAAB 22*:20’24’’
2. Dan RADTKE 28’’
3. Martin GOETZE 1’19’’
4. Ralf SCHMIDT 1’27’’
5. Wolfgang LOETZSCH 1’35’’
6. Frank KÜHN 1’44’’
7. Olaf JENTZSCH 1’54’’
8. Dirk SCHIFFNER 2’02’’
9. Gerd AUDEHEM 2’09’’
10. Torsten BREDOW 2’12’’
11.Peter Meinert (Dk) 2’42’’
12.Thomas LIESE 2’52’’

37e D.D.R Rundfahrt 1989
1.Uwe AMPLER 1039km/27:30’16’’
2.Eddy Bouwmans (NL) 1’38’’
3.Dirk SCHIFFNER 2’11’’
4.Uwe RAAB 3’50’’
5.Uwe ZEIDLER 4’00’’
6.Stefan GOTTSCHLING 5’35’’
7.Bart Leysen (B) 6’11’’
8.Ronald RAUCH 7’38’’
9.Jan SCHUR 7’49’’
10.Andrzej Lewinski (Pl) 7’56’’
Gerard Vervaeke is offline   Met citaat reageren
Oud 16 januari 2008, 10:55   #3
George Andriesse
Elite zn Contract
 
Geregistreerd: 21 november 2004
Locatie: Kloetinge
Leeftijd: 72
Berichten: 588
Standaard

Gerard,

Hartelijk dank voor deze "kleine" bijdrage. Zelf vind ik het beslist niet "klein", maar bevat je bijdrage informatie die ik nergens op internet terug heb kunnen vinden. Ontzettend bedankt,waarschijnlijk ook namens vele andere leden van dit forum.

George
George Andriesse is offline   Met citaat reageren
Oud 16 januari 2008, 21:25   #4
Steponas
Een winnaar
 
Geregistreerd: 19 september 2004
Berichten: 2.191
Standaard

Hier nog wat info over de ritwinnaars uit verschillende jaren.

1974 : 7 ritten , gewonnen door Hartnick , Milde , Huisjes ( NL ) , Milde , Sanftleben , Hartnick en Gansert.

1976 : 8 ritten , gewonnen door Van De Steen ( Bel ) , Salan , Fischbach , Schmeisser , Petermann , Firkowski ( Pol ) , Kickeritz en Drogan.

1977 : 9 ritten , gewonnen door Petermann , Meisch , Nagy ( Hun ) , Jagla ( Pol ) , Schmeisser , Schmeisser , Schmeisser , Wehe en Meisch.

1978 : 7 ritten , gewonnen door Drogan , Jagla ( Pol) , Drogan , Fuehrmann , Freese , Koch en Vierke.

1979 : 7 ritten , gewonnen door De Rooij ( NL ) , Hartnick , Ludwig , Akov ( Sov ) , Drogan , Zagretdinov ( Sov ) en Petermann.

Laatst gewijzigd door Steponas; 16 januari 2008 om 22:02
Steponas is offline   Met citaat reageren
Oud 15 juli 2010, 13:03   #5
Steponas
Een winnaar
 
Geregistreerd: 19 september 2004
Berichten: 2.191
Standaard

http://www.plakatkontor.de/images/09...sport08634.jpg

Voor de geinteresseerden , een affiche uit 1959
Steponas is offline   Met citaat reageren
Oud 15 juli 2010, 18:19   #6
bladtwilly
Elite
 
Geregistreerd: 1 september 2005
Leeftijd: 73
Berichten: 978
Standaard DDR-Rundfahrt

1955 - 4-11/9
4/9-1e rit:Berlin - Stendal:1.G.Wilm 153km/3.55'11" - 2.Funda 1' - 3.Bohr 1'09"
5/9- 2e rit: Stendal - Halle: 1.Jahrling 187km/5.06'29" - 2.Grunwald - 3.Kirchhoff
6/9- 3e rit: Halle - Erfurt: 1.Rauschenberger 155km/4.26' - 2.Pöschke 1'02" - 3.Wittig 1'03"
8/9- 4e rit: Erfurt - Gera: 1.Stoltze 201km/5.22'27" - 2.L.Meister (2) 1' - 3.Grünwald
9/9- 5e rit: Gera - Karl Marx Stadt: 1.Funda 163km/4.39'08" - 2.Ostheider 1' - 3. Lepperhoff
10/9- 6e rit: K.M.Stadt - Cottbus: 1.Grünwald 200km/5.20'38" - 2.Reichmann 1' - 3.Grabow 1'03"
11/9- Cottbus - Berlin: 1.Jahrling 185km/4.59'04" - 2.Teske 1'02" - 3.Witt

1956 - 5-15/7
5/7- 1e rit: Berlijn - Rostock: 1.Schulz 242km/5.54'36" - 2. Alfons Hermans 1' - 3.Köhler 1'04" - 4.Kirchhoff - 5.Kappel 5'47" - 6.Tietz
6/7- 2e rit (ploegentijdrit) - 1.S.V.Berlijn 93km/2.35'44" - 2.S.C.Wissenschaft 13" - 3.Wismut 1'26" - 4.W.A.C.Hoboken 1'45"
7/7- 3e rit: Schwerin (Criterium): 1.Alfons Hermans 90km/2.18'29" - 2.Jos Vloeberghs 1'20" - 3.Terpe 1'25" - 4.Grupe - 5.Rauschenberger - 6.Peloton
8/7- 4e rit: Schwerin - Magdeburg: 1.R.Kirchhof 221km/5.19'40" - 2.Köhler 1' - 3.Bohr - 4.Adler - 5.Keil - 6.Fiedler
9/7- 5e rit:Magdeburg - Halle: 1.Fritz Jahrling 142km/3.31'52" - 2.Kappel 1' - 3.Schletz 1'02" - 4.Franzke 1'07" - 5.Glaser 1'17" - 6.Dembyani 1'27"
11/7- 6e rit: Halle Gotha: 1.Siegfried Wustrow 172km/4.47'50" - 2.Ommer 2' - 3.Zimmermann 2'06" - 4.Alfons Hermans 4'05" - 5.Dinter - 6.Eddy Pauwels
Tijdens deze rit deed de Oost-Duitse renner Erich Schulz een val liep een schedelbreuk op en bezweek eraan.
12/7- 7e rit: Gotha - Zwickau: 1.Willy Hanssen 198km/5.42'51" - 2.Schober 1'02" - 3.Eddy Pauwels - 4.Wustrow 2'25" - 5.Kappel - 6.Glaser
13/7- 8e rit: Zwickau - K.M.Stadt (Chemnitz) tijdrit- 1.Alfons Hermans 50km/1.17'05" - 2.Jäger 5" - 3.Schober 46" - 4.G.Schulz 2'24" - 5.Wustrow 2'45" - 6.Friedler 2'51"
14/7- 9e rit:K.M.Stadt (Chemnitz) - Bautzen: 1.Fritz Jahrling 148km/4.17'27" - 2.Zimmermann 1' - 3.Riedel 1'06" - 4.Claus 1'05" - 5.Kirchhoff 3'06" - 6.Weber
15/7- 10e rit: Bautzen - Berlijn: 1.H.Kubicki 205km/5.30'12" - 2.Eckstein 1' - 3.Alfons Hermans 2'03" - 4.Wustrow - 5.Dreske - Kirchhoff
Eindstand:andere Belgen - 18.Palmans - 35.Eddy Pauwels
Bron Velo - rest volgt
Groetjes Willy

Laatst gewijzigd door bladtwilly; 15 juli 2010 om 21:01
bladtwilly is offline   Met citaat reageren
Reageren

Discussietools

Regels voor berichten
Je mag geen nieuwe discussies starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen versturen
Je mag niet je berichten bewerken

vB-code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit

Forumnavigatie

Soortgelijke discussies
Discussie Auteur Forum Reacties Laatste bericht
DDR-Rundfahrt Leiderstrui Steponas Baggerbox 0 13 december 2013 20:32
DDR Rundfahrt Geschiedenis Steponas Baggerbox 0 3 december 2013 18:52
Thuringen Rundfahrt Fer Schroeders Wedstrijden 9 11 maart 2013 22:43
D.D.R Rundfahrt 1949 Gerard Vervaeke Wedstrijden 5 28 juli 2010 19:47
Brandenburg Rundfahrt Daan van Driel Wedstrijden 2 2 oktober 2007 16:26


Alle tijden zijn GMT +2. Het is nu 19:48.


Forumsoftware: vBulletin®, versie 3.8.2
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 2003-2007, WielerArchieven
Version française #12 par l'association vBulletin francophone