WielerArchieven  

Ga terug   WielerArchieven > Prentenreeksen / Publiciteitsfoto's > Publiciteitsfoto's > 2010 - 2019 > 2019 > UCI ProTour

Reageren
 
Discussietools
Oud 27 april 2019, 11:18   #1
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 64
Berichten: 16.657
Exclamation 2019 Team Ineos - Pinarello

Per 1 mei
Voortzetting van Team Sky - Pinarello .

Publiciteitsfoto's :
Aantal :

Ploegfoto :
Aantal :

Ploegfoto : ploeg Tour de France 2019

Ploegposter : kleur

Persfoto's : kleur
Aantal : 29

Ploegfoto :
Aantal :
__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com

Laatst gewijzigd door veloro; 14 juli 2019 om 09:04
veloro is nu online   Met citaat reageren
Oud 27 april 2019, 11:19   #2
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 64
Berichten: 16.657
Exclamation





Basso Leonardo ITA19931225
Bernal Egan Arley COL19970113
Castroviejo Nicolas Jonathan ESP19870427
de la Cruz Melgarejo David ESP19890506
Doull Owain GBR19930502
Dunbar Edward IRL19960901
Elissonde Kenny FRA19910722
Froome Christopher KEN19850520
Ganna Filippo ITA19960725
Geoghegan Hart Tao GBR19950330
Golas Michal POL19840429
Halvorsen Kristoffer NOR19960413
Henao Marin Sebastian COL19930805
Kiryienka Vasil BLR19810628
Knees Christian GER19810305
Kwiatkowski Michal POL19900602
Lawless Christopher GBR19951104
Moscon Gianni ITA19940420
Narvaez Prado Jhonnatan Manuel ECU19970304
Poels Wouter NED19810115
Puccio Salvatore ITA19890831
Rosa Diego ITA19890327
Rowe Luke GBR19900310
Sivakov Pavel RUS19970711
Sosa Cuervo Ivan Romiro COL19971031
Stannard Ian GBR19870525
Swift Ben GBR198711056
Thomas Geraint GBR19860525
Van Baarle Dylan NED19920521
__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com

Laatst gewijzigd door veloro; 2 mei 2019 om 06:39
veloro is nu online   Met citaat reageren
Oud 1 mei 2019, 14:58   #3
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 64
Berichten: 16.657
Exclamation

Persfoto's : kleur
Aantal : 29

__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com
veloro is nu online   Met citaat reageren
Oud 1 mei 2019, 14:58   #4
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 64
Berichten: 16.657
Exclamation

__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com
veloro is nu online   Met citaat reageren
Oud 1 mei 2019, 14:59   #5
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 64
Berichten: 16.657
Exclamation

__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com
veloro is nu online   Met citaat reageren
Oud 23 juni 2019, 13:18   #6
Bert Doldersum
Junior
 
Geregistreerd: 26 september 2006
Leeftijd: 52
Berichten: 102
Standaard

Er is inmiddels een poster uitgegeven met foto’s van de losse renners.
Bert Doldersum is offline   Met citaat reageren
Oud 30 juni 2019, 15:29   #7
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 64
Berichten: 16.657
Exclamation

Ploegposter : kleur


__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com
veloro is nu online   Met citaat reageren
Oud 14 juli 2019, 09:04   #8
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 64
Berichten: 16.657
Exclamation

Ploegfoto : ploeg Tour de France 2019

__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com
veloro is nu online   Met citaat reageren
Oud 3 januari 2020, 17:06   #9
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 64
Berichten: 16.657
Exclamation

Bernal Egan Arley COL19970113

__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com
veloro is nu online   Met citaat reageren
Reageren

Labels
2019, teamineos, veloro

Discussietools

Regels voor berichten
Je mag geen nieuwe discussies starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen versturen
Je mag niet je berichten bewerken

vB-code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit

Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +2. Het is nu 11:25.


Forumsoftware: vBulletin®, versie 3.8.2
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 2003-2007, WielerArchieven
Version française #12 par l'association vBulletin francophone