WielerArchieven  

Ga terug   WielerArchieven > Prentenreeksen / Publiciteitsfoto's > Publiciteitsfoto's > 2010 - 2019 > 2010

Reageren
 
Discussietools
Oud 24 oktober 2010, 09:41   #1
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 65
Berichten: 20.322
Exclamation 2010 Team Kuota-Indeland

Foto' kleur.

Bertling Matthias GER19870706
Finders Dirk GER19850729
Ganser Stefan GER19781210
Glasner Björn GER19730505
Grad Alexander GER19900203
Hagenaars Luc NED19870727
Kurth Michael GER19861118
Meisen Marcel GER19890108
Monreal Florin GER19860523
Mrosek Daniel GER19910325
Schmitt Alexander GER19890818
Van Ruitenbeek Emmanuel NED19870321
Wetsmattelmann Daniel GER19871031

__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com

Laatst gewijzigd door veloro; 24 februari 2012 om 10:27
veloro is offline   Met citaat reageren
Oud 18 september 2011, 10:32   #2
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 65
Berichten: 20.322
Exclamation

Extra ploegfoto.

__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com
veloro is offline   Met citaat reageren
Oud 28 november 2012, 17:57   #3
kidman
Elite
 
kidman's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 30 mei 2011
Berichten: 827
Standaard

Bij te voegen publiciteitsfoto's :

KNAUER FLORENZ DUI 08-01-1989
KOPP DAVID DUI 05-01-1979
PATRON CHRISTIAN BEL 22-09-1988
kidman is offline   Met citaat reageren
Reageren

Labels
2010, publiciteitsfotos, teamkuotaindeland, veloro

Discussietools

Regels voor berichten
Je mag geen nieuwe discussies starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen versturen
Je mag niet je berichten bewerken

vB-code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit

Forumnavigatie

Soortgelijke discussies
Discussie Auteur Forum Reacties Laatste bericht
2013 Team Quantec - Indeland veloro UCI Continental Teams 1 13 april 2013 13:55
2010 AG2R - La Mondiale - Kuota veloro 2010 2 4 januari 2013 16:18
2009 Team Kuota Indeland veloro 2009 1 28 november 2012 17:50
2010 Blitzen Utsunomiya Pro Racing-Kuota veloro 2010 0 7 augustus 2010 20:33
An Post-Sean Kelly Team 2010,Team Nutrixxion,Quickstep 2010,Rab Pro en Cont 2010 Wielerfanaat Vraag en aanbod 4 7 april 2010 09:28


Alle tijden zijn GMT +2. Het is nu 13:47.


Forumsoftware: vBulletin®, versie 3.8.2
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 2003-2007, WielerArchieven
Version française #12 par l'association vBulletin francophone