WielerArchieven  

Ga terug   WielerArchieven > Prentenreeksen / Publiciteitsfoto's > Publiciteitsfoto's > 2010 - 2019 > 2019 > Dames

Reageren
 
Discussietools
Oud 31 juli 2019, 15:04   #1
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 65
Berichten: 20.322
Exclamation 2019 De Sprinters Malderen

Belgie.
Elite2

Publiciteitsfoto's : kleur
Aantal : 20

Ploegfoto : kleur
Aantal : 1

Persfoto's :
Aantal :

Ploegfoto :
Aantal :
__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com

Laatst gewijzigd door veloro; 19 augustus 2019 om 11:26
veloro is offline   Met citaat reageren
Oud 31 juli 2019, 15:05   #2
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 65
Berichten: 20.322
Exclamation

Claus Marjon BEL199900905
De Vleminck Lies BEL19860724
Debock Julie BEL19801129
Jongerius Claudia NED19981202
Marien Lynn BEL19980630
Ottestad Mie Bjorndal NOR19970717
Roes Maxime BEL19970809
Sterckx Kathleen BEL19750708
Ten Hartog, Sarah BEL19861210
Thill Laurence LUX19950707
Van den Born Eva NED19921230
Van Geyt Laura BEL19911227
Van Glabeke Shana BEL19830928
Vanhoof Lynn BEL
Verhestraeten Karen BEL19910423
Verhoeven Aurore FRA19900115
Vermeire Lisa BEL19940427
Vranken Chayenne BEL1990908
__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com
veloro is offline   Met citaat reageren
Oud 31 juli 2019, 15:05   #3
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 65
Berichten: 20.322
Exclamation

Publiciteitsfoto's : kleur
Aantal : 20

Ploegfoto :
Aantal : 1

__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com

Laatst gewijzigd door veloro; 19 augustus 2019 om 11:26
veloro is offline   Met citaat reageren
Reageren

Labels
2019, desprinters, malderen, veloro

Discussietools

Regels voor berichten
Je mag geen nieuwe discussies starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen versturen
Je mag niet je berichten bewerken

vB-code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit

Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +2. Het is nu 12:43.


Forumsoftware: vBulletin®, versie 3.8.2
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 2003-2007, WielerArchieven
Version française #12 par l'association vBulletin francophone