WielerArchieven  

Ga terug   WielerArchieven > Prentenreeksen / Publiciteitsfoto's > Publiciteitsfoto's > 2010 - 2019 > 2014 > UCI Professional Continental Teams

Reageren
 
Discussietools
Oud 4 januari 2014, 14:04   #1
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 66
Berichten: 23.336
Exclamation 2014 Unitedhealth Care Professional Cycling Team

Publiciteitsfoto's kleur
Aantal 23
Ploegposter kleur
Aantal 1

Persfoto's kleur
Aantal 23

Alzate Escobar Carlos Eduardo COL19830323
Bazzana Alessandro ITA19840716
Bolivar Hernandez Isaac COL19910509
Clarke Jonathan AUS19841218
Clarke Hilton AUS19790711
Day Benjamin AUS19870307
de Maar Marc NED19840215
Euser Lucas USA19831205
Förster Robert GER19780127
Frattini Davide ITA19781223
Hanson Ken USA19820414
Hegevary Adrian USA19840115
Ilesic Aldo-Ino SLO19840901
Irvine Martyn IRL19850606
Jones Christopher USA19790806
Keough Luke USA19910810
Louder Jeffry USA19771208
Maaskant Martijn NED19830727
Menzies Karl AUS19770617
Murphy John USA19841215
Reijnen Keil USA198601011
Summerhill Daniel USA19890128
White Bradley USA19820115
__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com

Laatst gewijzigd door veloro; 23 maart 2014 om 07:45
veloro is offline   Met citaat reageren
Oud 4 januari 2014, 14:05   #2
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 66
Berichten: 23.336
Exclamation

Persfoto's kleur
Aantal 23

__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com
veloro is offline   Met citaat reageren
Oud 23 maart 2014, 07:42   #3
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 66
Berichten: 23.336
Exclamation

Publiciteitsfoto's kleur
Aantal 23



__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com

Laatst gewijzigd door veloro; 10 mei 2014 om 11:49
veloro is offline   Met citaat reageren
Oud 10 mei 2014, 11:50   #4
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 66
Berichten: 23.336
Exclamation

Ploegfoto kleur
Aantal 1

Ploegposter kleur
Aantal 1



__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com
veloro is offline   Met citaat reageren
Reageren

Labels
2014, fotos, uhc, veloro

Discussietools

Regels voor berichten
Je mag geen nieuwe discussies starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen versturen
Je mag niet je berichten bewerken

vB-code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit

Forumnavigatie

Soortgelijke discussies
Discussie Auteur Forum Reacties Laatste bericht
2015 United Healtcare Professional Cycling Team veloro UCI Professional Continental Teams 2 18 april 2015 15:57
United Health Care 2014 dubbel Thomas Vraag en aanbod 2 10 oktober 2014 15:24
2014 UnitedHealtCare Professional Cycling Team - Willier Tristiena veloro Dames 2 23 maart 2014 07:44
2014 Drapac Professional Cycling - Swift veloro UCI Professional Continental Teams 1 22 januari 2014 15:10
Drapac Professional Cycling dirk van hove Vraag en aanbod 8 24 mei 2010 09:50


Alle tijden zijn GMT +2. Het is nu 07:30.


Forumsoftware: vBulletin®, versie 3.8.2
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 2003-2007, WielerArchieven
Version française #12 par l'association vBulletin francophone