WielerArchieven  

Ga terug   WielerArchieven > Prentenreeksen / Publiciteitsfoto's > Publiciteitsfoto's > 2020 - 2029 > 2021 > UCI World Teams

Reageren
 
Discussietools
Oud 15 december 2020, 14:57   #1
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 66
Berichten: 23.833
Exclamation 2021 Trek Segafredo

Publiciteitsfoto's :
Aantal :

Te downloaden foto's : 29

Ploegfoto :
Aantal :

Persfoto's : kleur
Aantal : 29

Ploegfoto:
Aantal :
__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com

Laatst gewijzigd door veloro; 6 mei 2021 om 09:54
veloro is offline   Met citaat reageren
Oud 15 december 2020, 14:57   #2
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 66
Berichten: 23.833
Exclamation



Bernard Julien FRA19920317
Brambilla Gianluca ITA19870822
Ciccone Giulio ITA19941220
Conci Nicola ITA19970105
De Kort Koen NED19820908
Eg Niklas DEN19950106
Egholm Jakob DEN19980427
Elissonde Kenny FRA19910722
Gebreigzabhier Amanuel ERI19940817
Kamp Egested Alexander DEN19931214
Kirsch Alex LUX19920612
Liepins Emils LAT19921029
Lopez Perez Juan Pedro ESP19970731
Mollema Bauke NED19861126
Mosca Jacopo ITA19930829
Moschetti Matteo ITA19960814
Mullen Ryan IRL19940807
Nibali Vincenzo ITA19841114
Nibali Antonio ITA19920923
Pedersen Mads DEN19951218
Quarteman Charlie GBR19980906
Reijnen Keil USA19860101
Ries Michel LUX19980311
Simmons Quinn USA20010508
Skelmose Jensen Mattias DEN20000926
Skujins Toms LAT199140615
Stuyven Jasper BEL19920417
Extra foto
Theuns Edward BEL19910430
Tiberi Antonio ITA20010624
__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com

Laatst gewijzigd door veloro; 1 augustus 2021 om 10:13
veloro is offline   Met citaat reageren
Oud 17 januari 2021, 18:54   #3
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 66
Berichten: 23.833
Exclamation

Persfoto's : kleur
Aantal : 29

__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com
veloro is offline   Met citaat reageren
Oud 17 januari 2021, 18:54   #4
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 66
Berichten: 23.833
Exclamation

__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com
veloro is offline   Met citaat reageren
Oud 17 januari 2021, 18:55   #5
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 66
Berichten: 23.833
Exclamation

__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com
veloro is offline   Met citaat reageren
Oud 21 april 2021, 09:07   #6
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 66
Berichten: 23.833
Exclamation

Te downloaden foto's : 29

__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com

Laatst gewijzigd door veloro; 6 mei 2021 om 09:54
veloro is offline   Met citaat reageren
Oud 21 april 2021, 09:08   #7
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 66
Berichten: 23.833
Exclamation

__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com
veloro is offline   Met citaat reageren
Oud 21 april 2021, 09:08   #8
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 66
Berichten: 23.833
Exclamation

__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com
veloro is offline   Met citaat reageren
Oud 1 augustus 2021, 10:13   #9
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 66
Berichten: 23.833
Exclamation

Stuyven Jasper BEL19920417
Extra foto

__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com
veloro is offline   Met citaat reageren
Reageren

Labels
2021, segafredo, trek, velor, worldt

Discussietools

Regels voor berichten
Je mag geen nieuwe discussies starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen versturen
Je mag niet je berichten bewerken

vB-code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit

Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +2. Het is nu 12:44.


Forumsoftware: vBulletin®, versie 3.8.2
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 2003-2007, WielerArchieven
Version française #12 par l'association vBulletin francophone