WielerArchieven  

Ga terug   WielerArchieven > Prentenreeksen / Publiciteitsfoto's > Publiciteitsfoto's > 2020 - 2029 > 2020 > UCI Women's Teams

Reageren
 
Discussietools
Oud 15 december 2019, 12:33   #1
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 66
Berichten: 24.321
Exclamation 2020 Ceratizit - WNT - Rotor Pro Cycling Team

Publiciteitsfoto's : kleur
Aantal :

Ploegfoto : kleur
Aantal : 1

Persfoto's : kleur
Aantal : 14

Ploegfoto :
Aantal :
__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com

Laatst gewijzigd door veloro; 21 augustus 2020 om 08:16
veloro is nu online   Met citaat reageren
Oud 1 februari 2020, 07:39   #2
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 66
Berichten: 24.321
Exclamation



Asencio Laura FRA19980514
Brausse Franziska GER19981120
Brennauer Lisa GER19880608
Confalonieri Maria Giulia ITA19930330
Hammes Kathrin GER19890109
Koster Claudia NED19920322
Leth Julie DEN19920713
Magnaldi Erica ITA19920824
Rijkes Sarah AUT19910402
Santesteban Gonzalez Anne ESP19901212
Soet Aafke NED19971123
Teutenberg Lea Lin GER1990702
Viecelli Lara ITA19930716
Wild Kirsten NED19821015
__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com

Laatst gewijzigd door veloro; 11 augustus 2020 om 09:29
veloro is nu online   Met citaat reageren
Oud 11 augustus 2020, 09:30   #3
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 66
Berichten: 24.321
Exclamation

Persfoto's : kleur
Aantal : 14

__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com
veloro is nu online   Met citaat reageren
Oud 11 augustus 2020, 09:31   #4
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 66
Berichten: 24.321
Exclamation

__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com
veloro is nu online   Met citaat reageren
Oud 11 augustus 2020, 09:32   #5
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 66
Berichten: 24.321
Exclamation

__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com
veloro is nu online   Met citaat reageren
Oud 21 augustus 2020, 08:16   #6
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 66
Berichten: 24.321
Exclamation

Publiciteitsfoto's : kleur
Aantal :

__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com

Laatst gewijzigd door veloro; 27 augustus 2020 om 10:11
veloro is nu online   Met citaat reageren
Oud 27 augustus 2020, 10:09   #7
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 66
Berichten: 24.321
Exclamation

Ploegfoto : kleur
Aantal : 1

__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com
veloro is nu online   Met citaat reageren
Reageren

Labels
2020, rotor, veloro, wnt

Discussietools

Regels voor berichten
Je mag geen nieuwe discussies starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen versturen
Je mag niet je berichten bewerken

vB-code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit

Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +2. Het is nu 08:54.


Forumsoftware: vBulletin®, versie 3.8.2
Copyright ©2000 - 2022, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 2003-2007, WielerArchieven
Version française #12 par l'association vBulletin francophone