15-01 Championship of South Wales 10 miles (Llanelly)
1 A. Phillips in 37’06”
25-03 D. Stanton Benefit 10 Mile Professional handicap (Agricultural Hall, Islington, London)
1 Charles Terront in 34’51”
2 A. Phillips
3 R. Garrod
25-03 D. Stanton Benefit 10 Mile Amateur handicap (Agricultural Hall, Islington, London)
1 J. Edwards in 33’30”
2 G. Brown
3 J.J. Wightman
Stanton zelf won over 10 mijl van 3 paarden in 36’02” met 700 yards voorsprong.
20-04 Imperial B.C. Championship (Brighton – Southend)
1 Stace 48,5 miles in 4u25’20”
27-04 Atalanta B.C. Championship Race 7 miles (Alexandra Palace, London)
1 E. Gill in 24’42”
2 C. Whiteman
3 C.L. Collier
27-04 Wigan B.C. Captaincy and Sub-Captaincy Race (Bamber Bridge to Wigan)
1 A. H. Holt 13,5 miles in 51’50”
2 C.H. Hodgkinson
02-05 Surrey Arabs B.C. Championship Race (tussen 9 en 10 miles)
1 J.B. Wood
2 A.H. Brown
3 W. Smelt
04-05 Druids B.C. vs Belgrave B.C. 14 miles
1 A.H. Metcalfe in 49’
2 W. Fagan op 15”
3 H.V. Baker op 30”
04-05 Stanley B.C. Championship on Road (Saint-Albans – Barnet – Saint-Albans)
1 Waterlow in 1u44”
11-05 Atalanta B.C. Championship Race 15 miles (Alexandra Palace, London)
1 E. Gill in 1u04’20”
2 C. Whiteman
11-05 Long Distance Championship 50 miles (Stamford Bridge Grounds Stadium, Fulham, London)
1 A.A.E. Weir in 1u27’47”
14-05 Oxford University 10 miles Trial Race
1 W. D’A. Crofton in 34’45”
2 C.H.F. Christie
3 L.A. Wynne
14-05 Oxford University 25 miles Trial Race
1 A.A.E. Weir in 1u27’30”
2 W. D’A. Crofton
3 C.H.F. Christie
22/23/24-05 Cambridge U.B.C. 15 miles Race
1 J. Scott in 51’17”
2 C.P. Wilson
3 R.W. McLeod
01-06 Saint-George’s B.C. Championship Race 12 miles
1 H. Talling in 41’
10-06 London B.C. 100
1 Frederick Ernest Appleyard in 7u18’55”
2 W.T. Thorn op 6'02"
3 George Pembroke Coleman
4 Augustus Daniel Butler op 11'33"
5 Palmer Dalton op 17'04"
6 R. Walmesley op 17'33"
7 A.H. Garvey op 20'20"
8 T.G. Nevill op 24'01"
9 M.B. O'Reilly op 29'49"
10 John F. Marchant op 32'02"
11 W.J. Williams op 32'55"
11 H.V. Cleaver
13 Fred Wilkinson op 40'07"
14 Arthur Herbert op 41'11"
15 W.S. Buist op 42'24"
16 Theo Godlee op 49'22"
17 H. Wilson op 53'47"
18 H.W. Bridges op 57'59"
19 William J. Muller op 1u00'11"
20 Arthur Henry Koch op 1u03'36"
21 James Powell op 1u25'45"
22 R. Newman op 1u38'05"
23 C.E. Parker op 1u40'37"
24 W.J.F. Potts op 1u 47'00"
11-06 Leicester 10 miles All-comers Handicap
1 A. Patrick in 36’20”
2 G.E. Edlin
15-06 Wanderers B.C. Championship (Croydon – Horley)
1 C.T. Hunt 14,5 miles in 57’30”
18-06 Oxford University 15 miles
1 H.R. Reynolds in 54’32”
2 C.H. Rendall
3 M.C. Wilkins
23-06 Buckingham Open Race 8 miles
1 T. Fane
2 A. Adams
3 W. Tattersfield
26-06 West Lancashire B.C. Championship
1 J. Pickering 10,5 miles in 35’20”
29-06 Victoria B.C. Club Championship 10 miles (Alexandra Palace, London)
1 Robinson in 37’30”
29-06 Clarence B.C. Championship Race 10 miles (Alexandra Palace, London)
1 W.S. Britten in 1u54’
06-07 London Bicycle Agency Road Handicap 13 miles
1 W.E. Thorp
2 H. Panther
3 C.A. Watkins
13-07 Pickwick B.C. Championship 25 miles (Alexandra Palace, London)
1 A. Tarling in 1u25’25”
2 E.A. Rundz op 45”
18-07 Championship of Scotland 10 miles (Edinburgh)
1 J.S. Purdie in 32’52”
20-07 Saint-George’s B.C. Championship 16,5 miles handicap
1 J.J. House in 1u06’
2 Carter
3 L. Talling
23-07 Civil Service B.C. Champoinship Road Race Handicap (Croydon - Brighton)
1 Howard in 2u51’
2 G.H. Godbolt
01-08 Southampton A.B.C. Club Championship 40 miles
1 F.E. Bound
2 E.H. Burt op 15”
3 G. Abraham
4 C.D Pellatt
03-08 Tufnell B.C. Championship 10 miles
1 J. Evans
05-08 Middlesex B.C. Championship (Bath – Kensington)
1 Kent 106 miles in 10u06’
13-08 Twickenham Road Handicap 17 miles
1 F. Monk
2 F. Richer
17-08 Civil Service Post Office Savings Bank Challenge Cup (Eight Miles on Road)
1 G.H. Godbolt in 34’20”
17-08 Kent B.C. Club Handicap (Brighton – Croydon)
1 T. Kemp
2 G.H. Lacey
3 T. Gale
26-08 City of Saint-Albans B.C. Championship Race 11 miles
1 G. Thorn in 44’48”
31-08 Clarence B.C. 10 miles Handicap (Alexandra Palace, London)
1 W.S. Britten
2 H. Parish
07-09 Belgrave B.C. Road Handicap 10 miles (Staines Road)
1 L.R. Hardy in 43’30”
2 W.H. Ross
3 J.T. Pierson
25-09 Civil Service B.C. Championship 10 miles (Alexandra Palace, London)
1 J. D’Olier in 37’50”
28-09 Atheneum B.C. Championship Race on the Road
1 Taylor 20,5 miles in 1u25’
2 E.S. Forrest op 1’30”
28-09 Harwich B.C. Championship 25 miles
1 J.W. Smith in 1u38’
30-09 Keen’s Professional Handicap (Lillie Bridge Grounds Stadium, West Brompton, London)
1 J. Keen in 1u23’43”
2 G. Edlin
3 D. Stanton
05-10 Hillman and Herbert’s Professional Handicap 25 miles (Coventry)
1 W. Phillips
2 S. Rawson
3 T. Andrews
05-10 Road Handicap for Captaincy and Sub-Captaincy 10 miles (Rochdale)
1 W.C. Redman in 56’10”
2 T. Butterworth
3 W. Cockerill
4 J. Smethurst
5 J. Sugden
6 B. Ratcliffe
7 G.H. Glodhill
8 J.W. Bellarby
9 J. Bamford
10 L. Earnshaw
05-10 Belgrave B.C. Championship 20 miles (Hounslow – Slough – Hounslow)
1 J.T. Pierson in 1u21’25”
12-10 Royal Military Academy Sports (Sandhurst)
1 F.D. Thornton 8,75 miles in 34’06”
2 J. Langton
3 H. Cooper
12-10 Stoke 50 miles Amateur Handicap (Victoria Grounds, Stoke)
1 J. Bentley in 3u22”
2 R. Bentley
3 S. Bates
17-10 Cardiff B.C. Road Race 20 miles
1 Rate in 1u19’
2 Hutchings op 30”
3 Cutlan
4 Livermore
5 Evans
6 Brown
19-10 Professional Handicap 20 miles (Alexandra Palace, London)
1 John Keen in 1u04’20”
2 Bradley Keen
3 D. Stanton
26-10 Cambridge University vs London B.C. 15 miles (Cambridge University Bicycle Club Ground, Cambridge)
1 W.T. Thorn in 52’40”
26-10 Hull B.C. Road Race in the Park Championship 25 miles
1 D.J.B. Tonge (Walked over)
Geen datum:
Pickwick B.C. Annual Road Handicap 23 miles
1 J.F. Norris
2 A. Tarling
3 H. Scrivener
Rovers B.C. Championship Road Race (Chigwell – Ongar)
1 Salamon 22 miles in 1u30’
Het zal toch 1879 zijn. De uitslag moet in "La Revue des Sports" verkeerdelijk bij hun overzicht van 1878 terecht gekomen zijn. In 1878 was ik in "La Revue des Sports" niets over deze wedstrijd tegengekomen.
Opmerking