WielerArchieven  

Ga terug   WielerArchieven > Prentenreeksen / Publiciteitsfoto's > Publiciteitsfoto's > 2010 - 2019 > 2011

Reageren
 
Discussietools
Oud 24 april 2011, 08:56   #1
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 66
Berichten: 22.982
Exclamation 2011 Ora Hotels - Carrera

Persfoto's kleur.

Angeloni Adriano ITA19830131
Bendeguz Bernard HUN19880215
Boifava Simone ITA198507-26
Cador Rida HUN19810325
Cziraki Istvan HUN19860621
Durucz Miklos HUN19910313
Fioretti Luca ITA19840306
Lovassy Kristian HUN19880623
Malaguti Alessandro ITA19870922
Proch Walter ITA19840207
Puskas David HUN19881028
Richeze Roberto Antonio ARG19811025
Rizza Emanuele ITA19840208
Simon Peter HUN19911014
Solymosi Marton HUN19900424
Trillini Walter Gaston ARG19910125

__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com
veloro is offline   Met citaat reageren
Reageren

Labels
2011, fotos, orahotels, publiciteitsfotos, veloro

Discussietools

Regels voor berichten
Je mag geen nieuwe discussies starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen versturen
Je mag niet je berichten bewerken

vB-code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit

Forumnavigatie

Soortgelijke discussies
Discussie Auteur Forum Reacties Laatste bericht
hotels emma Vraag en aanbod 1 26 maart 2015 11:48
hotels emma Vraag en aanbod 0 19 februari 2013 14:31
hotels wk emma Vraag en aanbod 0 16 september 2012 00:08
Hotels In De Giro Fer Schroeders Renners en Ploegen 4 21 december 2011 08:44
Ploeg Aurum Hotels Daan van Driel Renners en Ploegen 2 21 september 2007 15:02


Alle tijden zijn GMT +2. Het is nu 05:44.


Forumsoftware: vBulletin®, versie 3.8.2
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 2003-2007, WielerArchieven
Version française #12 par l'association vBulletin francophone