WielerArchieven  

Ga terug   WielerArchieven > Prentenreeksen / Publiciteitsfoto's > Publiciteitsfoto's > 1990 - 1999 > 1999

Reageren
 
Discussietools
Oud 19 juni 2020, 09:38   #1
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 66
Berichten: 22.967
Exclamation 1999 Amore & Vita - Giubileo 2000 - Beretta

Publiciteitsfoto's : kleur
Aantal : 15

Ploegfoto :
Aantal :

Persfoto's :
Aantal :

Ploegfoto :
Aantal :
__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com
veloro is offline   Met citaat reageren
Oud 19 juni 2020, 09:43   #2
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 66
Berichten: 22.967
Exclamation



Renners in rood hebben een publicitaire foto

Baldoni Giuseppe ITA19750517
Bayton Grant GBR19731103
Cannone Marco ITA19740224
Davis Lee GBR19700618
de Pasquale Maurizio ITA19690220
Ferti Michele ITA19740108
Gimondi Massimo ITA19710428

Humble Ian GBR19720917
Jones Timoty ZIM19750801 ( tot eind juni )
King Christopher GBR19711213
Krzezowiec Artur POL19720720
Leporatti Simone ITA19720512
Lodge Harry GBR19670923
Lyne Robert GBR19730508

Meloni Filippo ITA19690610
Moore Richard AUS19661224
Moore Daniel GBR19760110
Patuelli Andrea ITA19701105
Pearse Stuart GBR19720422
Puglioli Mirko ITA19730816
Rogers Matthew GBR19720518
Scopsi Manuel ITA19731101
Smith Richard AUS19740626
Streather Jason GBR19740331
Tibbits Steve USA197306-19
Tilling Nicholas GBR19740524
Watch Matthew GBR19730727
Williams Dylan GBR19691122
Zattoni Gilberto ITA19731118
__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com
veloro is offline   Met citaat reageren
Oud 19 juni 2020, 09:44   #3
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 66
Berichten: 22.967
Exclamation

Publiciteitsfoto's : kleur
Aantal : 15

__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com
veloro is offline   Met citaat reageren
Oud 19 juni 2020, 09:45   #4
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 66
Berichten: 22.967
Exclamation

__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com
veloro is offline   Met citaat reageren
Oud 19 juni 2020, 09:46   #5
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 66
Berichten: 22.967
Exclamation

__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com
veloro is offline   Met citaat reageren
Reageren

Labels
1999, amore, giubileo2000, vita

Discussietools

Regels voor berichten
Je mag geen nieuwe discussies starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen versturen
Je mag niet je berichten bewerken

vB-code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit

Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +2. Het is nu 09:41.


Forumsoftware: vBulletin®, versie 3.8.2
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 2003-2007, WielerArchieven
Version française #12 par l'association vBulletin francophone