WielerArchieven  

Ga terug   WielerArchieven > Verzamelaars > Wedstrijden

Reageren
 
Discussietools
Oud 5 november 2016, 17:04   #21
Flupke
Super Moderator
 
Flupke's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 14 september 2003
Locatie: Petegem-aan-de-Leie (Deinze)
Leeftijd: 41
Berichten: 3.689
Standaard

1992
11 Erwin Bollen (Bel)
12 Geert Ophey (Ned)
13 Stefano Della Valle (Ita)
14 Reinald van Egmond (Ned)
15 Gianpaolo Luisi (Ita)
16 Johan Dussel (Ned)
17 Pawel Pozarlik (Pol)
18 Brian Brothers (USA)
19 Bogdan Lauretiu (Roe)
20 Dan Spataru (Roe)
21 Gabriel Neagoe (Roe)
22 Mhiai Dinca (Roe)
23 Dragos Negoescu (Roe)

1996
1 Kris Wouters (Bel)
2 Claude Ceard (Fra)
3 Gerry Werckx (Bel)
4 Viliam Liptak (Svk)
5 Artur Ziotkowski (Pol)
6 Angelo Cubello (Ita)
7 Roland Krajci (Svk)
8 Ken Helgeson (USA)
9 Christian Zanon (Ita)
10 Marco Zontone (Ita)
11 Wilfred Veldkamp (Ned)
12 Marian Kovac (Svk)
13 Frederic Heylen (Bel)
14 Fabio Forzini (Ita)
15 Vincent Lizee (Fra)
16 Cezary Szafraniel (Pol)
17 Steve Mlujeak (USA)
18 Bas van de Oetelaar(Ned)
19 Chris Burke (USA)
20 Jim Sharp (USA)
21 Aschwin van Oorschot(Ned)

Kristof
Flupke is offline   Met citaat reageren
Oud 13 december 2016, 17:42   #22
de polle
Elite
 
de polle's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 15 april 2006
Locatie: Meeuwen-Gruitrode Limburg
Leeftijd: 58
Berichten: 946
Standaard

Bedankt Flupke.twee Limburgse zeges en eenmaal brons
de polle is offline   Met citaat reageren
Oud 30 december 2020, 23:37   #23
Flupke
Super Moderator
 
Flupke's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 14 september 2003
Locatie: Petegem-aan-de-Leie (Deinze)
Leeftijd: 41
Berichten: 3.689
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Jaak Bekijk bericht
26/05/1978 WK VELDR MILITAIREN (LYB) 2 FANTI GIANCARLO ITA
Zou dat Giancarlo Fenati kunnen zijn die 12de was op het EK veldrijden voor junioren in 1976?

Kristof
Flupke is offline   Met citaat reageren
Oud 9 januari 2021, 12:21   #24
George Andriesse
Elite zn Contract
 
Geregistreerd: 21 november 2004
Locatie: Kloetinge
Leeftijd: 75
Berichten: 599
Standaard

Op de site van CISM heb ik gegevens gevonden van de gehouden kampioenschappen na 2004:
22 2004 CZE Liberec 26/11-29/11
23 2005 POL Zegzre 27/06-02/07
24 2006 NED Chaam, Breda 22/07-28/07
25 2007 POL Kozienice 25/11-29/11 Volgens mij de laatste keer met veldrijden op het programma
26 2008 SLO Novo Mesto 01/10-06/10
27 2009 IRL Clomnel 09/09-14/09
28 2013 BEL Leopoldsburg 02/09-06/09
29 2015 KOR Mungyeong 06/10-08/10
30 2018 SLO Slovenia 11/05 - 14/05 (mountain bike )
31 2018 NED Chaam, Harskamp 28/07 - 03/08
32 2019 China Wuhan City 19/10 - 21/10
33 2021 Fr Poitiers 24/8 -28/8

In de te downloaden jaarboeken zijn de uitslagen te vinden. Hier zijn de jaarboeken te vinden:

https://www.milsport.one/publication...s/publications

Na wat speurwerk kom ik tot het volgende overzicht:

WERELDKAMPIOENSCHAPPEN MILITAIREN WEGWEDSRIJD
1972 Luciano Borgognoni Bernard Bourreau Gustaaf Van Cauter
1974 Enrique Martinez Heredia Sabbadini Eddy Vanhaerens
1975 Emiel Gijsemans Juan Pujol Pages Hans-Peter Jakst
1977 Leo Karner Frits Pirard Andreas Lubeck
1978 Gianni Giacomini Luc Colijn Ivano Maffei
1982 Eric Vanderaerden Giuliano Pavanello Joergfried Schleicher
1983 Roberto Ciampi Francesco Rossignoli Joergfried Schleicher
1989 Raimund Lehnert Manfred Otto Kai Hundertmark
1990 Walter Castignola Frank Augustin Tristan Hoffman
1992 Gabriele Colombo Evgeni Berzin Dirk Schiffner
1993 Georg Totschnig Edwin Rutte Wim Vansevenant
1994 Jan Schaffrath Christophe Rinero Vladimir Duma
1995 Giuliano Figueras Sergei Ivanov Gennadi Mikhailov
1996 Jan Schaffrath Jens Voigt Michele Colleoni
1997 Romans Vainsteins Alexander Fedenko Jörg Jaksche
1999 Christian Pfannberger Mikhaylo Khalilov
2003 Jan Kunta Eric Macret Evgeni Popov
2004 Hans Ardeel Vladimir Efimkine Michal Hrazdira
2005 Evgeni Popov Mateusz Rybczynski Vladimir Efimkine
2006 Mikhaylo Khalilov Robert Bengsch Lukasz Modzelewski
2008 Kristjan Koren Grega Bole Robert Bartko
2009 Henning Bommel Stefan Schäfer Erik Mohs
2013 Stefan Schäfer Benoit Sinner Kristjan Koren

2015
Wegwedstrijd
1 Park Kyoung Ho (Korea ) 2 Park Keon Woo (Korea) 3 Tcatevich Aleksei (Rusland)
Individuele Tijdrit
1 Do Prado Nazaret (Brazilie) 2.Khosroshah (Iran) 03 Haghi A. ( Iran )
Ploegentijdrit
1 Korea Frankrijk 3 Duitsland
2018
Wegwedstrijd
1.Gross Felix (Duitsland) 2Katransik Gasper (SLO) 3 PoulhiesStephane (Frankrijk)
Ploegentijdrit
1. Iran 2. Frankrijk 3. Duitsland
2019
Wegwedstrijd
1. Haller Patrick (Duitsland) 2. Vosekalns Andris (Letland) 3. Bodiot Alexis (Frankrijk)
Individuele Tijdrit
1. Vorbyev Anton (Rusland) 2. Gamper Patrick Manfred (Oostenrijk 3. Cabot Jeremy (Frankrijk)
Ploegentijdrit
1.Letland 2 Duitsland 3 Frankrijk

Laatst gewijzigd door George Andriesse; 28 januari 2021 om 13:03
George Andriesse is offline   Met citaat reageren
Reageren

Discussietools

Regels voor berichten
Je mag geen nieuwe discussies starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen versturen
Je mag niet je berichten bewerken

vB-code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit

Forumnavigatie

Soortgelijke discussies
Discussie Auteur Forum Reacties Laatste bericht
BK Militairen Belgie Stayer Wedstrijden 20 19 april 2011 00:12
Nederlands kampioenschap veldrijden voor militairen George Andriesse Wedstrijden 7 12 januari 2011 14:22
Veldrijden voor militairen gino Wedstrijden 2 7 december 2010 11:12
WK voor militairen op de weg George Andriesse Wedstrijden 0 22 maart 2010 15:58
Sorry voor de vertraging Flupke Belgische wedstrijden 1 13 april 2008 13:46


Alle tijden zijn GMT +2. Het is nu 00:12.


Forumsoftware: vBulletin®, versie 3.8.2
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 2003-2007, WielerArchieven
Version française #12 par l'association vBulletin francophone