WielerArchieven  

Ga terug   WielerArchieven > Prentenreeksen / Publiciteitsfoto's > Publiciteitsfoto's > 1990 - 1999 > 1992

Reageren
 
Discussietools
Oud 17 april 2012, 09:43   #1
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 65
Berichten: 20.178
Exclamation 1992 Lampre - Animex - Colnago

Publiciteitsfoto's kleur
Aantal 12
Ploegfoto kleur
Aantal 1

Teamguide

Bodyk Jacek POL19660612
Bontempi Fabrizio ITA19661101
Bortolami Gianluca ITA19680828
Bramati Davide ITA19690628
Cortinovis Stefano ITA19680525
Krawczyk Slawomir POL19630528
Martinelli Gianvito ITA19690523
Nicoletti Dario ITA19670307
Piovani Maurizio ITA195-980717
Spruch Zbigniew POL19651213
Svorada Jan SVK19680828
Szerszynski Marek POL19601008




B
__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com
veloro is offline   Met citaat reageren
Reageren

Labels
1992, fotos, lamprecolnago, publiciteitsfotos, veloro

Discussietools

Regels voor berichten
Je mag geen nieuwe discussies starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen versturen
Je mag niet je berichten bewerken

vB-code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit

Forumnavigatie

Soortgelijke discussies
Discussie Auteur Forum Reacties Laatste bericht
1990 Diana - Colnago - Animex veloro 1990 2 4 juli 2020 19:02
1992 Buckler - Suntour - Colnago veloro 1992 7 30 mei 2020 09:10
1992 Assur Carpets-Willy Naessens-Euroclean - Colnago veloro 1992 3 25 mei 2020 10:10
1992 Ariostea Ceramiche-Sportful-Colnago veloro 1992 3 25 mei 2020 10:02
1992 Clas-Cajastur-Mavic-Colnago veloro 1992 0 29 april 2012 11:38


Alle tijden zijn GMT +2. Het is nu 17:20.


Forumsoftware: vBulletin®, versie 3.8.2
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 2003-2007, WielerArchieven
Version française #12 par l'association vBulletin francophone