WielerArchieven  

Ga terug   WielerArchieven > Prentenreeksen / Publiciteitsfoto's > Publiciteitsfoto's > 2010 - 2019 > 2015 > UCI ProTour

Reageren
 
Discussietools
Oud 25 december 2014, 10:55   #1
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 65
Berichten: 20.185
Exclamation 2015 Team Sky

Publiciteitsfoto's kleur
Aantal 28

Persfoto's kleur
Aantal 28 ( 5 series)

Omkadering : D. Brailsford, G. Rasch, X. Artetxe, K-A. Arvesen, D. Cioni, S. Knaven,
N. Portal, R. Ellingworth, S. Stevens, S. Jones, T. Kerrison

Boswell Ian USA19910207
Deignan Philip IRL19830907
Earle Nathan AUS19880604
Eisel Bernhard AUT19810217
Fenn Andrew GBR19900701
Froome Christopher KEN19850520
Henao Marin Sebastian COL19930805
Henao Montoya Sergio Luis COL19871210
Kennaugh Peter GBR19890615
Kiryienka Vasil BLR19810628
Knees Christian GER19810305
Konig Leopold CZE19871115
López Garcia David ESP19810513
Nieve Ituralde Mikel ESP19840526
Nordhaug Lars Petter NOR19840514
Pate Danny USA19790324
Poels Wouter NED19810115
Porte Richie AUS19850130
Puccio Salvatore ITA19890831
Roche Nicolas IRL19840703
Rowe Luke GBR19900310
Sivtsou Kanstantsin BLR19820809
Stannard Ian GBR19870525
Swift Ben GBR198711056
Thomas Geraint GBR19860525
Viviani Elia ITA19890207
Wiggins Bradley GBR19800428
Zandio Echaide Xabier ESP19770317
__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com

Laatst gewijzigd door veloro; 14 juni 2015 om 10:35
veloro is offline   Met citaat reageren
Oud 7 januari 2015, 14:20   #2
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 65
Berichten: 20.185
Exclamation

Persfoto's kleur
Aantal 28



__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com
veloro is offline   Met citaat reageren
Oud 14 februari 2015, 17:10   #3
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 65
Berichten: 20.185
Exclamation



__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com
veloro is offline   Met citaat reageren
Oud 14 februari 2015, 17:11   #4
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 65
Berichten: 20.185
Exclamation

__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com
veloro is offline   Met citaat reageren
Oud 14 februari 2015, 17:12   #5
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 65
Berichten: 20.185
Exclamation

Omkadering

D. Brailsford, G. Rasch, X. Artetxe, K-A. Arvesen, D. Cioni, S. Knaven, N. Portal, R. Ellingworth, S. Stevens, S. Jones, T. Kerrison

__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com
veloro is offline   Met citaat reageren
Oud 14 juni 2015, 10:34   #6
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 65
Berichten: 20.185
Exclamation

Publiciteitsfoto's kleur
Aantal 28

__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com
veloro is offline   Met citaat reageren
Reageren

Labels
2015, protour, teamsky, veloro

Discussietools

Regels voor berichten
Je mag geen nieuwe discussies starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen versturen
Je mag niet je berichten bewerken

vB-code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit

Forumnavigatie

Soortgelijke discussies
Discussie Auteur Forum Reacties Laatste bericht
2015 Team Wiggings Developmet Team veloro UCI Continental Teams 4 2 december 2016 14:12
2015 Team 3M veloro UCI Continental Teams 3 20 maart 2016 10:03
Team Sky 2015 andyc Vraag en aanbod 3 14 juni 2015 16:50
2015 Team Voralberg veloro UCI Continental Teams 2 22 april 2015 19:17
2015 Team Hörmann veloro Elite met / zonder contract 0 19 april 2015 10:56


Alle tijden zijn GMT +2. Het is nu 12:46.


Forumsoftware: vBulletin®, versie 3.8.2
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 2003-2007, WielerArchieven
Version française #12 par l'association vBulletin francophone