WielerArchieven  

Ga terug   WielerArchieven > Prentenreeksen / Publiciteitsfoto's > Publiciteitsfoto's > 2010 - 2019 > 2015 > UCI Continental Teams

Reageren
 
Discussietools
Oud 11 februari 2015, 16:06   #1
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 64
Berichten: 15.324
Exclamation 2015 Efapel

Persfoto's kleur
Aantal 11

Publiciteitsfoto's kleur
Aantal 11

Cardoso Sousa Filipe Duarte POR19840515
de la Fuente Rasilla David ESP19810504
Duran Aroca Arkaitz ESP19860519
Ferreira Helder Fernandes POR19910215
Goncalves Domingos Andre Maciel POR19890213
Gonzalez Oscar ESP19920228
Porto Alejandro Marque ESP19811023
Rubio Diego ESP19910613
Santos Diogo POR19931020
Silva Rafael POR1990114
Silva Brandao Joni POR19891120
__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com

Laatst gewijzigd door veloro; 1 november 2015 om 11:00
veloro is offline   Met citaat reageren
Oud 21 juni 2015, 13:51   #2
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 64
Berichten: 15.324
Exclamation

Persfoto's kleur
Aantal 11

__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com
veloro is offline   Met citaat reageren
Oud 1 november 2015, 11:01   #3
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 64
Berichten: 15.324
Exclamation

Publiciteitsfoto's kleur
Aantal 11



__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com
veloro is offline   Met citaat reageren
Reageren

Labels
2015, conti, efapel, fotos, veloro

Discussietools

Regels voor berichten
Je mag geen nieuwe discussies starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen versturen
Je mag niet je berichten bewerken

vB-code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit

Forumnavigatie

Soortgelijke discussies
Discussie Auteur Forum Reacties Laatste bericht
2015 Efapel Glassdrive veloro UCI Continental Teams 0 1 januari 2015 16:21
2014 Efapel Glassdrive veloro UCI Continental Teams 2 29 november 2014 14:19
Set efapel 2014 dubbel christian66 Vraag en aanbod 1 28 november 2014 18:38
2012 Efapel - Glassdrive - BMC veloro 2012 2 27 december 2012 16:30


Alle tijden zijn GMT +2. Het is nu 12:40.


Forumsoftware: vBulletin®, versie 3.8.2
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 2003-2007, WielerArchieven
Version française #12 par l'association vBulletin francophone