WielerArchieven  

Ga terug   WielerArchieven > Prentenreeksen / Publiciteitsfoto's > Publiciteitsfoto's > 2020 - 2029 > 2021 > UCI Continentale Teams

Reageren
 
Discussietools
Oud 18 december 2020, 14:07   #1
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 66
Berichten: 24.320
Exclamation 2021 Shimano Racing

Publiciteitsfoto's : kleur
Aantal : 10

Ploegfoto : kleur
Aantal : 1

Persfoto's :
Aantal :

Ploegfoto:
Aantal :
__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com

Laatst gewijzigd door veloro; 10 september 2021 om 10:59
veloro is offline   Met citaat reageren
Oud 18 december 2020, 14:08   #2
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 66
Berichten: 24.320
Exclamation

Ichimaru Shogo JPN19920104
Kazama Shoma JPN19960522
Kimura Kelsuke JPN19911215
Minato Ryo JPN19920412
Nakai Tadaaki JPN19961212
Nakata Takuya JPN19960603
Ogata Takahiko JAP19981205
Shigemitsu Jo JAP19980530
Tokoi Ryota JPN199812111
Yokoyama Kota JPN19950820
__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com

Laatst gewijzigd door veloro; 10 september 2021 om 11:00
veloro is offline   Met citaat reageren
Oud 10 september 2021, 11:01   #3
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 66
Berichten: 24.320
Exclamation

Publiciteitsfoto's : kleur
Aantal : 10

__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com

Laatst gewijzigd door veloro; 10 september 2021 om 11:10
veloro is offline   Met citaat reageren
Oud 10 september 2021, 11:11   #4
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 66
Berichten: 24.320
Exclamation

__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com
veloro is offline   Met citaat reageren
Oud 10 september 2021, 11:11   #5
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 66
Berichten: 24.320
Exclamation

Ploegfoto : kleur
Aantal : 1

__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com
veloro is offline   Met citaat reageren
Reageren

Labels
2021, racing, shimano, veloro

Discussietools

Regels voor berichten
Je mag geen nieuwe discussies starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen versturen
Je mag niet je berichten bewerken

vB-code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit

Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +2. Het is nu 21:18.


Forumsoftware: vBulletin®, versie 3.8.2
Copyright ©2000 - 2022, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 2003-2007, WielerArchieven
Version française #12 par l'association vBulletin francophone