WielerArchieven  

Ga terug   WielerArchieven > Prentenreeksen / Publiciteitsfoto's > Publiciteitsfoto's > 2020 - 2029 > 2021 > UCI Pro Teams

Reageren
 
Discussietools
Oud 15 december 2020, 14:41   #1
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 66
Berichten: 24.321
Exclamation 2021 Caja Rural - Seguros RGA - Guerciotti

Publiciteitsfoto's : kleur
Aantal : 20

Ploegfoto :
Aantal :

Persfoto's : kleur
Aantal : 20

Ploegfoto: kleur
Aantal : 1
__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com

Laatst gewijzigd door veloro; 25 juni 2021 om 14:15
veloro is nu online   Met citaat reageren
Oud 15 december 2020, 14:42   #2
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 66
Berichten: 24.321
Exclamation



Aberaturi Izaga Jon ESP19890328
Amezqueta Moreno Julen ESP19930812
Aular Sanabria Orluis Alberto VEN19961105
Bagües Kalpasoro Aritz ESP19890819
Barrenetxea Golzarri Jon ESP2000420
Calle Hurtado Juan fernando COL19990718
Cepeda hernendez Jefferson Alveiro COL19960302
Cuadros Morata Alvaro ESP19950412
Etxeberria Azpilikueta Josu ESP20000909
Garcia Susa Jhojan Orlando COL19980110
Gonzalez Lopez David ESP19960221
Irisarri Rincon Jon ESP19951109
Lastra Martinez Jonathan ESP19930603
Lazkano Lopez Oier ESP19991107
Martin Galan Sergio Roman ESP19961213
Murguialday Elorza Jokin ESP20000319
Nicolau Beltran Joel ESP19971223
Osorio Carvajal Alejandro COL19880828
Saez Benito Hector ESP19931106
Urbano Fontiveros Carmelo ESP19970203
__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com

Laatst gewijzigd door veloro; 22 januari 2021 om 15:11
veloro is nu online   Met citaat reageren
Oud 22 januari 2021, 15:12   #3
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 66
Berichten: 24.321
Exclamation

Persfoto's : kleur
Aantal : 20

__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com
veloro is nu online   Met citaat reageren
Oud 22 januari 2021, 15:13   #4
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 66
Berichten: 24.321
Exclamation

__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com
veloro is nu online   Met citaat reageren
Oud 22 januari 2021, 15:13   #5
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 66
Berichten: 24.321
Exclamation

__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com
veloro is nu online   Met citaat reageren
Oud 22 januari 2021, 15:14   #6
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 66
Berichten: 24.321
Exclamation

Ploegfoto: kleur
Aantal : 1

__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com
veloro is nu online   Met citaat reageren
Oud 16 mei 2021, 07:51   #7
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 66
Berichten: 24.321
Exclamation

Publiciteitsfoto's : kleur
Aantal : 20

__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com

Laatst gewijzigd door veloro; 28 mei 2021 om 10:30
veloro is nu online   Met citaat reageren
Oud 28 mei 2021, 10:30   #8
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 66
Berichten: 24.321
Exclamation

__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com
veloro is nu online   Met citaat reageren
Oud 28 mei 2021, 10:31   #9
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 66
Berichten: 24.321
Exclamation

__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com
veloro is nu online   Met citaat reageren
Oud 28 mei 2021, 10:31   #10
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 66
Berichten: 24.321
Exclamation

__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com
veloro is nu online   Met citaat reageren
Reageren

Labels
2021, caja, proteam, rural, veloro

Discussietools

Regels voor berichten
Je mag geen nieuwe discussies starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen versturen
Je mag niet je berichten bewerken

vB-code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit

Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +2. Het is nu 10:46.


Forumsoftware: vBulletin®, versie 3.8.2
Copyright ©2000 - 2022, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 2003-2007, WielerArchieven
Version française #12 par l'association vBulletin francophone