WielerArchieven  

Ga terug   WielerArchieven > Prentenreeksen / Publiciteitsfoto's > Publiciteitsfoto's > 2010 - 2019 > 2015 > UCI Continental Teams

Reageren
 
Discussietools
Oud 1 januari 2015, 13:26   #1
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 64
Berichten: 15.424
Exclamation 2015 T-Palm Pole CT Wallon

Publiciteitsfoto's kleur
Aantal 16

Persfoto's kleur
Aantal 17

Armstrong Tom GBR19940827
Baratto Jonathan BEL19910927
Beelen Boris BEL19930218
Billen Gilles BEL19960817
Carabin Sebastien BEL19890328
Catania Claudio ITA19920504
Convens Louis BEL19931205
Delvaux Guillaume BEL19960620
Haag Guillaume BEL19890911
Kroonen Bastien BEL19961205
Mertz Nicolas BEL19930730
Peelaers Jeff BEL19920930
Rouet Rudy BEL19850105
Seny Alexandre BEL19940622
Van Sumere Ian BEL199010614
Vekeman Maxime BEL19930904
Ydens Andrew BEL19890623
__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com

Laatst gewijzigd door veloro; 20 juni 2015 om 13:23
veloro is offline   Met citaat reageren
Oud 1 februari 2015, 10:21   #2
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 64
Berichten: 15.424
Exclamation

Persfoto's kleur
Aantal 17

__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com
veloro is offline   Met citaat reageren
Oud 20 juni 2015, 13:24   #3
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 64
Berichten: 15.424
Exclamation

Publiciteitsfoto's kleur
Aantal 16

__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com
veloro is offline   Met citaat reageren
Reageren

Labels
2015, cont, fotos, tpalm, veloro

Discussietools

Regels voor berichten
Je mag geen nieuwe discussies starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen versturen
Je mag niet je berichten bewerken

vB-code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit

Forumnavigatie

Soortgelijke discussies
Discussie Auteur Forum Reacties Laatste bericht
2014 T Palm Palm - Pôle Continental Wallon veloro UCI Continental Teams 1 9 augustus 2014 11:39
2013 T.Palm - Pôle Continental Wallon veloro UCI Continental Teams 1 5 mei 2013 07:24
2012 Lotto - Pôle Continental Wallon veloro 2012 1 12 mei 2012 14:21
2011 Lotto-Bodysol-Pole Continental-Wallon veloro 2011 0 19 juni 2011 09:44
2011 Lotto Bodysol Pole Continental Wallon veloro 2011 0 11 februari 2011 08:26


Alle tijden zijn GMT +2. Het is nu 01:40.


Forumsoftware: vBulletin®, versie 3.8.2
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 2003-2007, WielerArchieven
Version française #12 par l'association vBulletin francophone