WielerArchieven  

Ga terug   WielerArchieven > Prentenreeksen / Publiciteitsfoto's > Publiciteitsfoto's > 2010 - 2019 > 2014 > UCI Continental Teams

Reageren
 
Discussietools
Oud 2 maart 2014, 09:47   #1
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 64
Berichten: 15.422
Exclamation 2014 Efapel Glassdrive

Persfoto's kleur
Aantal 12

Bravo Oiarbide Garikoitz ESP19890731
Cardoso Sousa Filipe Duarte POR19840515
De la Parte Victor ESP19860622
Duarte Ferreira Silva Bruno POR19880517
Ferreira Helder Fernandes POR19910215
Mestre Correia Ricardo Jorge POR19830911
Oyarzun Guinez Carlos Ivan CHI19811026
Rubio Diego ESP19910613
Silva Joao POR19950414
Silva Rafael POR1990114
Silva Brandao Joni POR19891120
Sousa Sergio Ferreira POR19831011
__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com
veloro is offline   Met citaat reageren
Oud 2 maart 2014, 09:48   #2
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 64
Berichten: 15.422
Exclamation

Persfoto's kleur
Aantal 12

__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com
veloro is offline   Met citaat reageren
Oud 29 november 2014, 14:19   #3
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 64
Berichten: 15.422
Exclamation

Publiciteitsfoto's kleur
Aantal 12

__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com
veloro is offline   Met citaat reageren
Reageren

Labels
2014, efapel, fotos, veloro

Discussietools

Regels voor berichten
Je mag geen nieuwe discussies starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen versturen
Je mag niet je berichten bewerken

vB-code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit

Forumnavigatie

Soortgelijke discussies
Discussie Auteur Forum Reacties Laatste bericht
2015 Efapel Glassdrive veloro UCI Continental Teams 0 1 januari 2015 16:21
2013 Efapel - Glassdrive - Skoda veloro UCI Continental Teams 1 15 december 2013 10:45
2012 Efapel - Glassdrive - BMC veloro 2012 2 27 december 2012 16:30


Alle tijden zijn GMT +2. Het is nu 23:47.


Forumsoftware: vBulletin®, versie 3.8.2
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 2003-2007, WielerArchieven
Version française #12 par l'association vBulletin francophone