WielerArchieven  

Ga terug   WielerArchieven > Prentenreeksen / Publiciteitsfoto's > Publiciteitsfoto's > 2010 - 2019 > 2019 > Dames

Reageren
 
Discussietools
Oud 31 december 2018, 15:41   #1
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 64
Berichten: 15.424
Exclamation 2019 Mitchelton - Scott

Publiciteitsfoto's :
Aantal :

Ploegfoto :
Aantal :

Persfoto's : kleur
Aantal : 24

Ploegfoto :
Aantal :
__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com

Laatst gewijzigd door veloro; 20 februari 2019 om 05:53
veloro is offline   Met citaat reageren
Oud 31 december 2018, 15:42   #2
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 64
Berichten: 15.424
Exclamation



Affini Edoardo ITA19960624
Albasini Michael SUI19801220
Bauer Jack NZL19850407
Bewley Samuel NZL19870722
Bookwalter Brent USA19840216
Chaves Rubio Johan Esteban Col199010117
Durbridge Luke AUS19910409
Edmondson Alexander AUS19931223
Grmay Tsgabu Gebremaryam ETH19910825
Haig Jack AUS19930906
Hamilton Lucas AUS19960212
Hayman Mathew AUS19780420
Hepburn Michael AUS19910817
Howson Damien AUS19920813
Impey Darryl RSA19841206 ( geen pers )
Juul Jensen Christopher DEN19890706
Meyer Cameron AUS19880111 ( geen pers )
Mezgec Luka SLO19880627
Nieve Ituralde Mikel ESP19840526
Schultz Nicholas AUS19940913
Scotson Callum AUS19960810
Smith Dion NZL19930303
Stannard Robert AUS19980916
Trentin Matteo ITA19890802
Yates Adam GBR19920807
Yates Simon GBR19920807
__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com

Laatst gewijzigd door veloro; 20 februari 2019 om 05:52
veloro is offline   Met citaat reageren
Oud 20 februari 2019, 05:53   #3
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 64
Berichten: 15.424
Exclamation

Persfoto's : kleur
Aantal : 24

__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com
veloro is offline   Met citaat reageren
Oud 20 februari 2019, 05:54   #4
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 64
Berichten: 15.424
Exclamation

__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com
veloro is offline   Met citaat reageren
Oud 20 februari 2019, 05:54   #5
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 64
Berichten: 15.424
Exclamation

__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com
veloro is offline   Met citaat reageren
Reageren

Labels
2019, dames, mitchelton, scott, veloro

Discussietools

Regels voor berichten
Je mag geen nieuwe discussies starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen versturen
Je mag niet je berichten bewerken

vB-code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit

Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +2. Het is nu 08:40.


Forumsoftware: vBulletin®, versie 3.8.2
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 2003-2007, WielerArchieven
Version française #12 par l'association vBulletin francophone