WielerArchieven  

Ga terug   WielerArchieven > Prentenreeksen / Publiciteitsfoto's > Publiciteitsfoto's > 2010 - 2019 > 2017 > UCI ProTour

Reageren
 
Discussietools
Oud 3 december 2016, 13:21   #1
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 65
Berichten: 19.267
Exclamation 2017 Dimension Data - Cervelo

Publiciteitsfoto’s :
Aantal :

Ploegfoto :
Aantal :

Persfoto’s : kleur
Aantal : 28

Ploegfoto :
Aantal :
__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com

Laatst gewijzigd door veloro; 11 januari 2017 om 10:04
veloro is offline   Met citaat reageren
Oud 3 december 2016, 13:22   #2
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 65
Berichten: 19.267
Exclamation



Anton Hernandez Igor ESP19830203
Berhane Natnael ERI19910105
Boasson Hagen Edvald NOR19870517
Cavendish Mark GBR19860521
Cummings Stephen GBR19810319
Debesay Abrha Mekseb ERI19910615
Dougall Nicolas RSA19921121
Eisel Bernhard AUT19810217
Farrar Tyler USA19840602
Fraile Matarranz Omar ESP19900717
Gibbons Ryan RSA19940813
Haas Nathan AUS19890312
Janse van Rensburg Jacques RSA19870906
Janse van Rensburg Reinhardt RSA19890203
King Ben USA19890322
Kudus Ghebremedhin Merhawi ERI19940123
Morton Lachlan David AUS19920102
Niyonshuti Adrien RWA19870202
O'Connor Ben Alexander AUS19951125
Pauwels Serge BEL19831121
Reguigui Youcef ALG19900109
Renshaw Mark AUS19821022
Sbaragli Kristian ITA19900508
Teklehaymanot Daniel ERI19881110
Thompson Jay Robert RSA19860412
Thwaites Scott GBR19900212
Van Zyl Johann RSA19910202
Venter Jacobus RSA19870213
__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com

Laatst gewijzigd door veloro; 9 januari 2017 om 16:01
veloro is offline   Met citaat reageren
Oud 9 januari 2017, 16:10   #3
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 65
Berichten: 19.267
Exclamation

Persfoto’s : kleur
Aantal : 28



__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com
veloro is offline   Met citaat reageren
Oud 9 januari 2017, 16:10   #4
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 65
Berichten: 19.267
Exclamation



__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com
veloro is offline   Met citaat reageren
Oud 9 januari 2017, 16:11   #5
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 65
Berichten: 19.267
Exclamation



__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com
veloro is offline   Met citaat reageren
Oud 1 juli 2017, 13:17   #6
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 65
Berichten: 19.267
Exclamation

__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com

Laatst gewijzigd door veloro; 29 augustus 2017 om 14:19
veloro is offline   Met citaat reageren
Oud 29 augustus 2017, 14:19   #7
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 65
Berichten: 19.267
Exclamation

__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com
veloro is offline   Met citaat reageren
Oud 29 augustus 2017, 14:20   #8
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 65
Berichten: 19.267
Exclamation

__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com
veloro is offline   Met citaat reageren
Oud 17 september 2017, 11:13   #9
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 65
Berichten: 19.267
Exclamation

Cavendish Mark GBR1986052

__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com
veloro is offline   Met citaat reageren
Oud 17 september 2017, 11:14   #10
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 65
Berichten: 19.267
Exclamation

Cavendish Mark GBR1986052

__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com
veloro is offline   Met citaat reageren
Reageren

Labels
2017, dimensiondata, protour, veloro

Discussietools

Regels voor berichten
Je mag geen nieuwe discussies starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen versturen
Je mag niet je berichten bewerken

vB-code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit

Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +2. Het is nu 21:29.


Forumsoftware: vBulletin®, versie 3.8.2
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 2003-2007, WielerArchieven
Version française #12 par l'association vBulletin francophone