WielerArchieven  

Ga terug   WielerArchieven > Prentenreeksen / Publiciteitsfoto's > Publiciteitsfoto's > 2020 - 2029 > 2020 > Elite met / en zonder contract

Reageren
 
Discussietools
Oud 29 mei 2020, 16:20   #1
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 65
Berichten: 19.469
Exclamation 2020 SCO Team Dijon Team Materiel Velo.com

Frankrijk
DN1

Publiciteitsfoto's : kleur
Aantal : 13

Ploegfoto : kleur
Aantal : 1

Persfoto's :
Aantal :

Ploegfoto :
Aantal :
__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com
veloro is offline   Met citaat reageren
Oud 29 mei 2020, 16:21   #2
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 65
Berichten: 19.469
Exclamation

Belouze Remy FRA20010724 ( geen pub )
Bodnar Bastien FRA20010123 ( geen pub )
Bosoni Victor FRA20010927 (geen pub )
Bouvier Léo FRA19980214
Campioni Luca FRA1991214
Degrandcourt Hadrien FRA19981028
Delbove Joris FRA20000715
Garnier Mathieu FRA19940224 ( geen pub )
Gras Yan FRA19960107
Huyet Baptiste FRA20000706
Javouhey Clément FRA19981029 ( geen pub )
Leroy Olivier FRA19881020
Navarro Gauthier FRA2000311
Pellegrin Mathieu FRA19951019
Rigollot Mathieu FRA19970118
Schneider Lilian FRA20000109
Souton Julien FRA19971111
__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com

Laatst gewijzigd door veloro; 13 juni 2020 om 10:27
veloro is offline   Met citaat reageren
Oud 29 mei 2020, 16:21   #3
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 65
Berichten: 19.469
Exclamation

Publiciteitsfoto's : kleur
Aantal : 13

__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com

Laatst gewijzigd door veloro; 13 juni 2020 om 10:20
veloro is offline   Met citaat reageren
Oud 29 mei 2020, 16:22   #4
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 65
Berichten: 19.469
Exclamation

__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com

Laatst gewijzigd door veloro; 13 juni 2020 om 10:00
veloro is offline   Met citaat reageren
Oud 29 mei 2020, 16:23   #5
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 65
Berichten: 19.469
Exclamation

__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com

Laatst gewijzigd door veloro; 13 juni 2020 om 10:00
veloro is offline   Met citaat reageren
Oud 29 mei 2020, 16:23   #6
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 65
Berichten: 19.469
Exclamation

__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com

Laatst gewijzigd door veloro; 13 juni 2020 om 10:20
veloro is offline   Met citaat reageren
Oud 13 juni 2020, 10:19   #7
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 65
Berichten: 19.469
Exclamation

Ploegfoto : kleur
Aantal : 1

__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com
veloro is offline   Met citaat reageren
Reageren

Labels
2020, dijon, materiel, sco, veloro

Discussietools

Regels voor berichten
Je mag geen nieuwe discussies starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen versturen
Je mag niet je berichten bewerken

vB-code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit

Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +2. Het is nu 05:17.


Forumsoftware: vBulletin®, versie 3.8.2
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 2003-2007, WielerArchieven
Version française #12 par l'association vBulletin francophone