WielerArchieven  

Ga terug   WielerArchieven > Prentenreeksen / Publiciteitsfoto's > Publiciteitsfoto's > 2010 - 2019 > 2019 > UCI ProTour

Reageren
 
Discussietools
Oud 31 december 2018, 13:28   #1
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 65
Berichten: 19.743
Exclamation 2019 CCC Team - Giant

Publiciteitsfoto's : kleur
Aantal : 24

Ploegfoto : kleur
Aantal : 1

Persfoto's : kleur
Aantal : 24

Ploegfoto : kleur
Aantal : 1
__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com

Laatst gewijzigd door veloro; 30 mei 2019 om 08:13
veloro is offline   Met citaat reageren
Oud 31 december 2018, 13:29   #2
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 65
Berichten: 19.743
Exclamation



Antunes Raposo Amaro Manuel POR19901127
Barta William USA19960104
Bernas Pawel POL19900524
Bevin Patrick NZL19910502
Cerny Josef CZE19930511
de la Parte Gonzalez Victor ESP19860622
de Marchi Alessandro ITA19860519
Geschke Simon GER19860313
Gradek Kamil POL199010917
Koch Jonas GER19930625
Mareckzo Jakub ITA19940430
Owsian Lukasz POL19900224
Pauwels Serge BEL19831121
Rosskopf Joey USA19890905
Sajnok Szymon Wojciech POL19970824
Schär Michael SUI19860929
ten Dam Laurens NED19801113
Van Avermaet Gregory BEL19850517
Extra foto supportersclub
Van Hoecke Gijs BEL19911112
van Hooydonck Nathan BEL19951013
Van Keirsbulck Guillaume BEL19910204
Ventoso Alberdi Francisco José ESP19820506
Wisniowski Lukasz POL19911207
__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com

Laatst gewijzigd door veloro; 13 november 2019 om 11:49
veloro is offline   Met citaat reageren
Oud 1 januari 2019, 18:11   #3
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 65
Berichten: 19.743
Exclamation

Persfoto's : kleur
Aantal : 24



__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com

Laatst gewijzigd door veloro; 2 februari 2019 om 15:58
veloro is offline   Met citaat reageren
Oud 1 januari 2019, 18:11   #4
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 65
Berichten: 19.743
Exclamation



__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com
veloro is offline   Met citaat reageren
Oud 1 januari 2019, 18:12   #5
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 65
Berichten: 19.743
Exclamation



__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com
veloro is offline   Met citaat reageren
Oud 1 januari 2019, 18:16   #6
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 65
Berichten: 19.743
Exclamation

Ploegfoto : kleur
Aantal : 1

__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com
veloro is offline   Met citaat reageren
Oud 19 januari 2019, 15:38   #7
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 65
Berichten: 19.743
Exclamation

Van Avermaet Gregory BEL19850517

__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com
veloro is offline   Met citaat reageren
Oud 21 januari 2019, 15:10   #8
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 65
Berichten: 19.743
Exclamation

Van Avermaet Gregory BEL19850517

__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com
veloro is offline   Met citaat reageren
Oud 7 april 2019, 12:58   #9
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 65
Berichten: 19.743
Exclamation

__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com

Laatst gewijzigd door veloro; 8 april 2019 om 09:54
veloro is offline   Met citaat reageren
Oud 8 juli 2019, 14:47   #10
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 65
Berichten: 19.743
Exclamation

Ploegfoto : kleur
Aantal : 1


__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com

Laatst gewijzigd door veloro; 18 augustus 2019 om 09:48
veloro is offline   Met citaat reageren
Reageren

Labels
2019, cccteam, giant, veloro, wtt

Discussietools

Regels voor berichten
Je mag geen nieuwe discussies starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen versturen
Je mag niet je berichten bewerken

vB-code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit

Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +2. Het is nu 21:01.


Forumsoftware: vBulletin®, versie 3.8.2
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 2003-2007, WielerArchieven
Version française #12 par l'association vBulletin francophone