WielerArchieven  

Ga terug   WielerArchieven > Prentenreeksen / Publiciteitsfoto's > Publiciteitsfoto's > 2010 - 2019 > 2019 > UCI ProTour

Reageren
 
Discussietools
Oud 31 december 2018, 13:57   #1
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 65
Berichten: 19.743
Exclamation 2019 Trek - Segafredo

Publiciteitsfoto's : kleur
Aantal : 25

Ploegfoto :
Aantal :

Persfoto's : kleur
Aantal : 25

Ploegfoto :
Aantal :
__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com

Laatst gewijzigd door veloro; 3 maart 2019 om 08:57
veloro is offline   Met citaat reageren
Oud 31 december 2018, 13:57   #2
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 65
Berichten: 19.743
Exclamation



Beppu Fumiyuki JAP19830410
Bernard Julien FRA19920317
Brambilla Gianluca ITA19870822
Ciccone Giulio ITA19941220
Clarke William AUS19850411
Conci Nicola ITA19970105
De Kort Koen NED19820908
Degenkolb John GER19890107
Eg Niklas DEN19950106
Felline Fabio ITA19900329
Frame Alex NZL19930618
Gogl Michael AUT19831104
Irizar Aranburu Markel ESP19800205
Kirsch Alex LUX19920612
Mollema Bauke NED19861126
Moschetti Matteo ITA19960814
Mullen Ryan IRL19940807
Pantano Gomez Jarlinson COL19881119
Pedersen Mads DEN19951218
Porte Richie AUS19850130
Reijnen Keil USA19860101
Skujins Toms LAT199140615
Stetina Peter USA19870808
Stuyven Jasper BEL19920417
Theuns Edward BEL19910430
__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com

Laatst gewijzigd door veloro; 3 januari 2019 om 13:29
veloro is offline   Met citaat reageren
Oud 3 januari 2019, 13:29   #3
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 65
Berichten: 19.743
Exclamation

Persfoto's : kleur
Aantal : 25

__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com
veloro is offline   Met citaat reageren
Oud 3 januari 2019, 13:30   #4
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 65
Berichten: 19.743
Exclamation

__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com
veloro is offline   Met citaat reageren
Oud 3 januari 2019, 13:31   #5
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 65
Berichten: 19.743
Exclamation

__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com
veloro is offline   Met citaat reageren
Oud 3 maart 2019, 08:57   #6
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 65
Berichten: 19.743
Exclamation

Publiciteitsfoto's : kleur
Aantal : 25

__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com

Laatst gewijzigd door veloro; 24 maart 2019 om 10:40
veloro is offline   Met citaat reageren
Oud 3 maart 2019, 08:58   #7
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 65
Berichten: 19.743
Exclamation

__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com

Laatst gewijzigd door veloro; 24 maart 2019 om 10:40
veloro is offline   Met citaat reageren
Oud 3 maart 2019, 08:58   #8
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 65
Berichten: 19.743
Exclamation

__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com

Laatst gewijzigd door veloro; 24 maart 2019 om 10:40
veloro is offline   Met citaat reageren
Reageren

Labels
2019, segafredo, trek, veloro, wtt

Discussietools

Regels voor berichten
Je mag geen nieuwe discussies starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen versturen
Je mag niet je berichten bewerken

vB-code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit

Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +2. Het is nu 19:37.


Forumsoftware: vBulletin®, versie 3.8.2
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 2003-2007, WielerArchieven
Version française #12 par l'association vBulletin francophone