WielerArchieven  

Ga terug   WielerArchieven > Speciaal > Belgische wedstrijden

Reageren
 
Discussietools
Oud 7 september 2007, 12:54   #1
Jaak
Kampioen
 
Geregistreerd: 4 augustus 2003
Locatie: Hooglede
Leeftijd: 61
Berichten: 2.663
Standaard Izegem (6 september 2007)

Categorie: nationaal
Startplaats: Izegem
Finishplaats: Izegem

Gestart: 214
Aangekomen: 114

Uitslag:
1 Niko Eeckhout (Bel) 157 km in 3h33'00" (44,225 km/h)
2 Geert Omloop (Bel)
3 Matthias Friedemann (Dui)
4 Nico Kuypers (Bel)
5 Aaron Kemps (Aus)
6 Kenny Dehaes (Bel)
7 Peter Mohlmann (Ned)
8 Jurgen Van Loocke (Bel)
9 Sjef De Wilde (Bel)
10 Eduard Bogaert (Bel)
11 Grégory Joseph (Bel)
12 Reinier Honig (Ned)
13 Kenny Lisabeth (Bel)
14 Denis Flahaut (Fra)
15 Maxime Vantomme (Bel)
16 Baptiste Planckaert (Bel)
17 Serge Pauwels (Bel)
18 Jens Renders (Bel)
19 Steve Schets (Bel)
20 Timothy Vangheel (Ned)
21 Camiel Denis (Ned)
22 David Harrigan (Aus)
23 René Onst (Dui)
24 Jean-Marc Bideau (Fra)
25 Frédéric Amorison (Bel)
26 Joeri Clauwaert (Bel)
27 James Vanlandschoot (Bel)
28 Jurgen François (Bel)
29 Hansjorg Standaert (Bel)
30 Pieter Ghyllebert (Bel)
31 Wesley Coudenys (Bel)
32 Stephen Orbie (Bel)
33 Lorenzo Louagie (Bel)
34 Henk Mahieu (Bel)
35 Dimitri De Dauw (Bel)
36 Thomas Ongena (Bel)
37 Stefan Cohnen (Ned)
38 Sven Renders (Bel)
39 Paul van Schalen (Ned)
40 Marius Bernatonis (Lit)
41 Ken Devaere (Bel)
42 Egidijus Juodvalkis (Lit)
43 Bernard Sulzberger (Aus)
44 Mario Ickx (Bel)
45 Frederik Veuchelen (Bel)
46 Vytautas Kaupas (Lit)
47 Justin Kerr (Nzl)
48 Kevin Maene (Bel)
49 Nico Mattan (Bel)
50 Martin Vestby (Noo)
51 Jan Ghyselinck (Bel)
52 Koen Das (Bel)
53 Kevin Neirynck (Bel)
54 Pieter Vuylsteke (Bel)
55 Christopher Vanneste (Bel)
56 Malaya van Ruitenbeek (Ned)
57 Bart De Spiegelaere (Bel)
58 Bram van oosterhout (Ned)
59 Iljo Keisse (Bel)
60 Bjorn De Decker (Bel)
61 Peter Ronsse (Bel)
62 Guennadi Mikhailov (Rus)
63 Sergej Fuchs (Dui)
64 Lucas Persoon (Bel)
65 Olivier Maes (Bel)
66 Alex Coutts (Gbr)
67 Niki Devoldere (Bel)
68 Steven Thys (Bel)
69 Kenny Van Braeckel (Bel)
70 Peter Wuyts (Bel)
71 Sven Nooytens (Bel)
72 Bjorn Hoeben (Ned)
73 Jan Verstraeten (Bel)
74 Frank van Kuik (Bel)
75 Thierry De Groote (Bel)
76 Stijn Hoornaert (Bel)
77 Benoit Joachim (Lux)
78 Wim Botman (Ned)
79 Jehudi Schoonacker (Bel)
80 Frederiek Nolf (Bel)
81 Gianni Meersman (Bel)
82 Marcel Beima (Ned)
83 Jens Mouris (Ned)
84 Hans-Jurgen Juretzek (Dui)
85 Geertjan Jonkman (Ned)
86 Dirk Finders (Dui)
87 Tony Goossens (Bel)
88 Mathieu Criquielion (Bel)
89 Maxim Gourov (Kaz)
90 Olivier Bonnaire (Fra)
91 Stefan Wijnands (Bel)
92 Peter van Agtmaal (Ned)
93 Erwin Thijs (Bel)
94 Frank Scherzinger (Dui)
95 Steven Kleynen (Bel)
96 Jean-Claude Lebeau (Bel)
97 Mindaugas Stiska (Lit)
98 Marvin van der Pluijm (Ned)
99 Steve Malfait (Bel)
100 Robert Slippens (Ned)
101 Igor Abakomouv (Kaz)
102 Holger Sievers (Dui)
103 Bjorn Papstein (Dui)
104 Grégory Habeaux (Fra)
105 Bart Velghe (Bel) op 44"
106 Tom Stubbe (Bel) op 56"
107 Nico Sijmens (Bel) op 1'52"
108 Roy Vandommele (Bel) op 2'42"
109 Mathieu Decoene (Bel) op 2'48"
110 Kevin Claeys (Bel) op 3'55"
111 Brian Hoste (Bel)
112 Kevin Vandersteene (Bel)
113 Fabrice Naert (Bel) op 6'40"
114 Nicky Vanhee (Bel)

Laatst gewijzigd door Jaak; 10 september 2007 om 13:26
Jaak is offline   Met citaat reageren
Oud 7 september 2007, 14:02   #2
macces
Elite zn Contract
 
macces's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 7 augustus 2003
Locatie: Sint-Genesius-Rode
Leeftijd: 58
Berichten: 527
Standaard

Aantal deelnemers: 214
1. EECKHOUT Niko Chocolade Jacques Topsport Vlaanderen 03:33:00
2. OMLOOP Geert JARTAZI-PROMOFASHION CONTINENTAL CT
3. FRIEDEMANN MATTHIAS TEAM 3C GRUPPE LAMONTA
4. KUYPERS Nico CYCLING TEAM LISPANNE DE HAAN VZW
5. KEMPS AARON ASTANA
6. DEHAES Kenny Chocolade Jacques Topsport Vlaanderen
7. MOHLMANN JENSPETER TEAM REGIOSTROM
8. VAN LOOCKE Jurgen PALMANS-COLLSTROP
9. DE WILDE Sjef Landbouwkrediet-Tönissteiner
10. BOGAERT Ward YAWADOO-ABM-TV VLAANDEREN
11. JOSEPH Gregory DAVITAMON-WIN FOR LIFE-JONG VLAANDEREN
12. HONIG RENIER FONDA
13. LISABETH Kenny Chocolade Jacques Topsport Vlaanderen
14. FLAHAUT DENIS
15. VANTOMME Maxime WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW
16. PLANCKAERT Baptiste WC SOENENS-GERMOND INGELMUNSTER
17. PAUWELS Serge Chocolade Jacques Topsport Vlaanderen
18. RENDERS Jens PALMANS-COLLSTROP
19. SCHETS Steve Chocolade Jacques Topsport Vlaanderen
20. VANGHEEL THIMOTHY FONDAS
21. DENNIS CAMIEL KROLSTONE
22. HARRIGAN DAVID
23. OBST RENE TEAM 3C GRUPPE LAMONTA
24. BIDEAU JEAN MARC
25. AMORISON Frédéric Landbouwkrediet-Tönissteiner
26. CLAUWAERT Joeri WC SOENENS-GERMOND INGELMUNSTER
27. VANLANDSCHOOT James Landbouwkrediet-Tönissteiner
28. FRANCOIS Jurgen JARTAZI-PROMOFASHION CONTINENTAL CT
29. STANDAERT Hansjorg YAWADOO-ABM-TV VLAANDEREN
30. GHYLLEBERT Pieter Chocolade Jacques Topsport Vlaanderen
31. COUDENYS Wesley RIJSCHOOL AH - GENTSE VS
32. ORBIE Stephen WIELERCLUB DELSOL-TEAM HEULE
33. LOUAGIE Lorenzo VC DE ZILVERBERGVRIENDEN RUMBEKE
34. MAHIEU Henk WIELERCLUB DELSOL-TEAM HEULE
35. DE FAUW Dimitri Chocolade Jacques Topsport Vlaanderen
36. ONGENA Thomas YAWADOO-ABM-TV VLAANDEREN
37. COHNEN Stefan AURUM HOTELS
38. RENDERS Sven Chocolade Jacques Topsport Vlaanderen
39. VAN SCHALEN PAUL CT UBBINK
40. BERNATONIS Marius KLAIPEDA-SPLENDID CYCLIN TEAM
41. DEVAERE Ken Babes Only-Villapark Lingemeer-Flanders
42. JUODVALKIS Egidijus KLAIPEDA-SPLENDID CYCLIN TEAM
43. BERNIE SULZBERGER
44. ICKX Mario JARTAZI-PROMOFASHION CONTINENTAL CT
45. VEUCHELEN Frederik Chocolade Jacques Topsport Vlaanderen
46. KAUPAS VYTAUTAS
47. KERR JUSTIN
48. MAENE Kevin NEW HEEBRA-LOMBARDEN
49. MATTAN Nico DFL-CYCLINGNEWS-LITESPEED
50. VESTBY MARTIN TONSBERG
51. GHYSELINCK Jan WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW
52. DAS Koen YAWADOO-ABM-TV VLAANDEREN
53. NEIRYNCK Kevin Landbouwkrediet-Tönissteiner
54. VUYLSTEKE Pieter WC SOENENS-GERMOND INGELMUNSTER
55. VANNESTE Christopher WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE
56. VAN RUITENBEEK MALAYA TEAM REGIOSTROM
57. DE SPIEGELAERE Bart KLAIPEDA SPLENDID CYCLING TEAM
58. VAN OOSTERHOUT BRAM FONDAS
59. KEISSE Iljo Chocolade Jacques Topsport Vlaanderen
60. DE DECKER Bjorn SCOTT USA CYCLING TEAM
61. RONSSE Peter Babes Only-Villapark Lingemeer-Flanders
62. MIKKAYLOV GENNADY ASTANA
63. FUCHS SERGEJ TEAM 3C GRUPPE LAMONTA
64. PERSOON LUCAS
65. MAES Olivier WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW
66. COUTTS Alex
67. DEVOLDERE Niki C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK
68. THYS Steven Babes Only-Villapark Lingemeer-Flanders
69. VAN BRAECKEL Kenny JARTAZI-PROMOFASHION CONTINENTAL CT
70. WUYTS Peter PALMANS-COLLSTROP
71. NOOYTENS Sven WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW
72. HOEBEN BJORN WV DE JONGE RENNER
73. VERSTRAETEN Jan SUNWEB-PROJOB
74. VAN KUIK Frank YAWADOO-ABM-TV VLAANDEREN
75. DE GROOTE Thierry YAWADOO-ABM-TV VLAANDEREN
76. HOORNAERT Stijn WC SOENENS-GERMOND INGELMUNSTER
77. JOACHIM BENOIT ASTANA
78. BOTMAN WIM
79. SCHOONACKER Jehudi SUNWEB-PROJOB
80. NOLF Frederiek WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW
81. MEERSMAN Gianni DISCOVERY CHANNEL
82. BEIMA MARCEL WV DEJONGE RENNER
83. MOURIS JENS DFL CYCLINGNEW
84. JURETZEK HANS TEAM REGIOSTROM SENGES
85. JONKMAN GEERTJAN WEST FRISIA
86. FINDERS DIRK
87. GOOSSENS Tony WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW
88. CRIQUIELION Mathieu JARTAZI-PROMOFASHION CONTINENTAL CT
89. GOUROV MAXIM ASTANA
90. BONNAIRE OLIVIER BOUYGUES TELECOM
91. WIJNANDS Stefan PALMANS-COLLSTROP
92. VAN AGTMAAL PETER WILLEBRORD WIL VOORUIT
93. THIJS Erwin UNIBET.COM
94. SCHERZINGER FRANK RV WALD HEIL
95. KLEYNEN Steven Landbouwkrediet-Tönissteiner
96. LEBEAU Jean-Claude Landbouwkrediet-Tönissteiner
97. STISKA MINDAUGAS
98. VAN DER PLUIJM MARVIN CT UBBINK
99. MALFAIT Steve WIELERCLUB DELSOL-TEAM HEULE
100. SLIPPENS ROBERT CT UBBINK
101. ABAKOUMOV Igor ASTANA
102. SIEVERS HOLGER TEAM 3C GRUPPE LAMONTA
103. PAPSTEIN BJORN TEAM 3C GRUPPE LAMONTA
104. HABEAUX Gregory JARTAZI-PROMOFASHION CONTINENTAL CT
105. VELGHE Bart Babes Only-Villapark Lingemeer-Flanders :44
106. STUBBE Tom Chocolade Jacques Topsport Vlaanderen :56
107. SIJMENS Nico Landbouwkrediet-Tönissteiner 1:52
108. VANDOMMELE Roy DAIKIN CYCLING TEAM LIEDEKERKE VZW 2:42
109. DECOENE Mathieu DAIKIN CYCLING TEAM LIEDEKERKE VZW 2:48
110. CLAEYS Kevin FORONEX CT / WIELERPROMOTIE Z-W 3:55
111. HOSTE Brian WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE
112. VANDERSTEENE Kevin CYCLING CENTER
113. NAERT Fabrice WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW 6:40
114. VANHEE Nicky WIELERPLOEG C.L.C - TEAM INGELMUNSTER
macces is offline   Met citaat reageren
Reageren
Discussietools

Regels voor berichten
Je mag geen nieuwe discussies starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen versturen
Je mag niet je berichten bewerken

vB-code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit

Forumnavigatie

Soortgelijke discussies
Discussie Auteur Forum Reacties Laatste bericht
Izegem Koers (11 september 2008) Flupke Belgische wedstrijden 0 17 september 2008 23:31
Criterium Oostrozebeke (8 september 2007) Jaak Belgische wedstrijden 0 9 oktober 2007 15:21
Berlare (27 september 2007) Jaak Belgische wedstrijden 0 28 september 2007 13:13
Vichte (25 september 2007) Jaak Belgische wedstrijden 0 25 september 2007 20:50
Stekene (20 september 2007) Jaak Belgische wedstrijden 0 20 september 2007 21:32


Alle tijden zijn GMT +2. Het is nu 15:25.


Forumsoftware: vBulletin®, versie 3.8.2
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 2003-2007, WielerArchieven
Version française #12 par l'association vBulletin francophone