WielerArchieven  

Ga terug   WielerArchieven > Verzamelaars > Wedstrijden

Reageren
 
Discussietools
Oud 21 september 2003, 18:05   #1
Jaak
Kampioen
 
Geregistreerd: 4 augustus 2003
Locatie: Hooglede
Leeftijd: 62
Berichten: 2.673
Standaard

Dag,

In 1919 werd éénmalig de Ronde der Slagvelden ingericht. Het ging over een wedstrijd met 6 etappes. De 1° rit was op 28 april en de laatste rit op 11 mei. Weet iemand van jullie de datums van de andere ritten?
Er zijn 19 renners aangekomen. Ik heb enkel de eerste 6. Heeft iemand meer?

Alvast bedankt,

Jaak

1. Charles DERUYTER (Bel)
2. Urbain Anseeuw (Bel)
3. Henri Van Lerberghe (Bel)
4. Jean Alavoine (Fra)
5. Theo Wynsdau (Bel)
Jaak is offline   Met citaat reageren
Oud 21 september 2003, 20:35   #2
Burremans, Jacques
Elite
 
Geregistreerd: 3 augustus 2003
Leeftijd: 71
Berichten: 1.353
Standaard

Hoi Jaak,

Data heb ik niet, wel de volledige einduitslag:
6. José Pelletier
7. Hector Heusghem
8. Albert Desmet
9. Henri Hanlet
10. André Huret
11. Charles Kippert
12. René Guenot
13. Ernest Paul
14. Marcel Marielonny
15. Séraphine Morel
16. Joseph Muller
17. Henri Menager
18. Robert Asse
19. Arsène Pain
20. Camille Leroy
21. Louis Ellner

Voor 1920 heb ik de volgende uitslag:
1. Henri Pelissier
2. René Chassot
3. Romain Bellenger
4. Marcel Godard
verder niets van dit jaar

Ik ben zelf op zoek naar de uitslagen van Zwevegem (15 sept.), Stekene (15 sept.) en de volledige uitslag van Desselgem (na 15e plaats (16 sept.)
Verder deel ik jullie mede dat ik van 23 t/m 30 september van een welverdiende vakantie geniet in Turkije

Groetjes
Burremans, Jacques is offline   Met citaat reageren
Oud 21 september 2003, 20:55   #3
Jaak
Kampioen
 
Geregistreerd: 4 augustus 2003
Locatie: Hooglede
Leeftijd: 62
Berichten: 2.673
Standaard

Bedankt Jacques. Ziehier wat ik heb van de kermiskoersen. Stekene heb ik niet. Misschien niet meer georganiseerd dit jaar? Misschien dat Jozef Hamels je aan meer kan helpen. Die spaart een tijdje de krant. Ik lees ze op het werk. Is goedkoper hé. Nog een prettige reis.

Jaak

15/09/2003 GROTE PRIJS MARCEL KINT ZWEVEGEM (BEL)
1 BARANAUSKAS AIVARAS LIT AMATEUR
2 ROODHOOFT CHRISTOPHE BEL PALMANS-COLLSTROP
3 WAELKENS CHRISTOPHE BEL AMATEUR
4 STROLE DARIUSZ LIT AMATEUR
5 VERELST DANIEL BEL AMATEUR
6 HAYNES HAMISH GBR AMATEUR
7 BLIJLEVENS JEROEN NED BANKGIROLOTERIJ
8 VAN DE GEHUCHTE TOMMY BEL FLANDERS-ITEAMNOVA
9 GONCARAS MINDAUGAS LIT AMATEUR
10 DAELMAN DANNY BEL PALMANS-COLLSTROP
Jaak is offline   Met citaat reageren
Oud 21 september 2003, 21:03   #4
Flupke
Super Moderator
 
Flupke's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 13 september 2003
Locatie: Petegem-aan-de-Leie (Deinze)
Leeftijd: 41
Berichten: 3.464
Standaard

Ik zal morgen kijken wat ik heb,ik heb nu helaas geen tijd meer
Flupke is offline   Met citaat reageren
Oud 21 september 2003, 23:56   #5
Jozef Hamels
Moderator
 
Geregistreerd: 3 augustus 2003
Berichten: 1.576
Standaard

Hallo Jacques

Als verdere aanvulling op de uitslag van Zwevegem ik het volgende gevonden

(40 Deelnemers)

1 BARANAUSKAS AIVARAS LIT AMATEUR 160 km in 3 uur 40 min
2 ROODHOOFT CHRISTOPHE BEL PALMANS-COLLSTROP z.t.
3 WAELKENS CHRISTOPHE BEL AMATEUR z.t.
4 STROLE DARIUSZ LIT AMATEUR z.t.
5 VERELST DANIEL BEL AMATEUR z.t.
6 HAYNES HAMISH GBR AMATEUR op 44 seconden
7 BLIJLEVENS JEROEN NED BANKGIROLOTERIJ
8 VAN DE GEHUCHTE TOMMY BEL FLANDERS-ITEAMNOVA
9 GONCARAS MINDAUGAS LIT AMATEUR op 57 seconden
10 DAELMAN DANNY BEL PALMANS-COLLSTROP op 1 min 7 sec

11. Bjorn Cornelisse (Ned)
12. Jurgen Landrie
13. Gregory Demunster
14. Thierry Masschelein
15. Karl¨Pauwels op 1 min 16 sec
16. Jurgen Van Loocke
17. Matthew Gilmore
18. Stephen Gallagher (Ier)
19. Patrick D'Hont
20. Fabien De Waele
21. Kristof De Beule
22. Alex Coutts (GBR)
23. Ronny Assez
24. Andy Vermaut
25. Dieter Verleyen

Jacques, een uitslag van Stekene vind ik niet terug.

UITSLAG DESSELGEM - ELITE MET CONTRACT - 76 Deelnemers

1. Wilfried CRETSKENS 155 km in 3 uur 27 min 4 sec

2. Nick Nuyens op 44 seconden
3. Steven De Neef
4. Frederic Amorison op 1 min 5 sec
5. Mindaugas Goncaras (Litouwen) op 1 min 45 sec
6. Wesley Balcaen
7. Kevin Desmedt
8. Andy Capelle op 1 min 48 sec
9. David Boucher op 3 min 15 sec
10. Mario De Clercq op 3 min 54 sec
11. Hans De Clercq op
12. Kevin Hulsmans
13. Koen Das
14. Alvaras Baranauskas (Litouwen)
15. Dimitri De Fauw op 3 min 50 sec
16. Saulius Ruskys (Litouwen)
17. Patrick D'Hont
18. Jonas Svensson (Zweed)
19. Christoph Roodhooft
20. Johnny Hoogerland (Ned)
21. Michel Vanhaecke
22. Arno Wallaard (Ned)
23. Daniel Lloyd (GBR)
24. Johan Museeuw
25. Yoeri Beyens
26. Aurelien Clerc (Zwitser)
27. Fabien De Waele
28. Dieter Van Hautte
29. Kristof Declerck
30. Kristof Vercouillie

Jacques, prettige vakantie in Turkije

Groetjes

Jozef
Jozef Hamels is offline   Met citaat reageren
Oud 22 september 2003, 17:27   #6
Flupke
Super Moderator
 
Flupke's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 13 september 2003
Locatie: Petegem-aan-de-Leie (Deinze)
Leeftijd: 41
Berichten: 3.464
Standaard

Ik vind Stekene ook niet terug,staat zelfs niet vermeld in mijn wielergids van Het Volk en 2 kermiskoersen in België op dezelfde datum heb ik de sinds 1990 niet geweten.
Flupke is offline   Met citaat reageren
Oud 24 september 2003, 17:07   #7
vanwinjp
Een winnaar
 
Geregistreerd: 4 augustus 2003
Berichten: 1.826
Standaard

De ronde van de slagvelden vond bij mijn weten slechts éénmaal plaats. Namelijk in 1919.
Wat met die beperkte uitslag 1920 ?
Was dat een beperktere 2e en louter Franse editie ?

Ik heb wat info ivm de editie 1919 uit de kranten.

De rittenkoers liep van Straatsburg terug naar Straatsburg.
Start op 28/4 om 6 u 's ochtends café de l'Union Place Baoglie

1e rit met aankomst Luxemburg : 1. O.Egg

2e rit Brussel/Laken : 1. A. Dejonghe

3e rit Amiens : 1. Ch. Deruyter
(opgave leider Dejonghe in zicht van Rijsel na zware val)

4e rit Parijs : 1. Ch. Deruyter (en leider)

5e rit Bar le Duc (over Verdun) : 1. Alavoine

6e rit Belfort : 1. Heuseghem

7e rit Straatsburg : 1. Ch. Deruyter

Naar mijn inschatting, afgaande op de publicatie van de rituitslagen, lagen er één en/of twee, rustdagen tussen de ritten.

Johan
vanwinjp is offline   Met citaat reageren
Oud 27 september 2003, 11:49   #8
Flupke
Super Moderator
 
Flupke's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 13 september 2003
Locatie: Petegem-aan-de-Leie (Deinze)
Leeftijd: 41
Berichten: 3.464
Standaard

Stekene 25-09-2003:117 deelnemers
1. Mindaugas Goncaras (Lit) 158 km in 3u34"
2. Darius Strole (Lit) op 7"
3. Hamish Haynes (Gbr) op 1'03"
4. Sjef De Wilde
5. Fabien De Waele
6. Johnny Hoogerland (Ned)
7. Steven De Neef
8. Wouter Van Mechelen
9. Wim De Vocht
10. Aivaras Baranauskas (Lit)
11. Robby Meul
12. Tom Stremersch
13. Richard De Ridder
14. Steven Thys op 1'48"
15. Arno Wallaard (Ned) op 1'51"
16. Willem Van Uffel
17. Stefan Wijnants
18. Serge Pauwels
19. Brad Sterckx
20. Dimitri De Fauw
21. Daniel Van Elven (Ned)
22. Gregory De Munster
23. Dean Downing (Gbr)
24. Franky Weemaes
25. Steven De Schamps
26. Manuel Toldo (Ita)
27. Peter Van Agtmaal (Ned)
28. Frederik Johansson (Zwe)
29. Jarno Van Mingeroet
30. Wesley Van Den Broeck
Flupke is offline   Met citaat reageren
Oud 7 januari 2004, 14:30   #9
Gerrit Stevens
Een winnaar
 
Geregistreerd: 7 januari 2004
Locatie: Okkenbroek
Leeftijd: 62
Berichten: 2.182
Standaard

Citaat:
Originally posted by johan van win@24 Sep 2003, 16:08
De ronde van de slagvelden vond bij mijn weten slechts éénmaal plaats. Namelijk in 1919.
Wat met die beperkte uitslag 1920 ?
Was dat een beperktere 2e en louter Franse editie ?

Ik heb wat info ivm de editie 1919 uit de kranten.

De rittenkoers liep van Straatsburg terug naar Straatsburg.
Start op 28/4 om 6 u 's ochtends café de l'Union Place Baoglie

1e rit met aankomst Luxemburg : 1. O.Egg

2e rit Brussel/Laken : 1. A. Dejonghe

3e rit Amiens : 1. Ch. Deruyter
(opgave leider Dejonghe in zicht van Rijsel na zware val)

4e rit Parijs : 1. Ch. Deruyter (en leider)

5e rit Bar le Duc (over Verdun) : 1. Alavoine

6e rit Belfort : 1. Heuseghem

7e rit Straatsburg : 1. Ch. Deruyter

Naar mijn inschatting, afgaande op de publicatie van de rituitslagen, lagen er één en/of twee, rustdagen tussen de ritten.

Johan
De 1920 editie was een eendagskoers.
Top drie staat dacht ik ook in Velo Gotha.
1920 in tegenstelling tot 1919 één rit
1 Henri Pelissier
2 René Chassot
3 Romain Bellenger
4 Marcel Godard
5 Villebre
De officiële naam was dat ik Circuit Petit Champs de Bataille.

Hierbij de uitslag van 1919. Bron: Coups de Pédales


Circuit Champs de Bataille 1919
Etapes du 28 avril au 11 mai 1919
1 Strasbourg-Metz-Luxembourg, 279 km
2 Luxembourg-Liège-Brussel, 301 km
3 Brussel-Gent-Lille-Cambral-Amiens, 338 km
4 Amiens-St. Quentin-Soisson-Paris, 277 km
5 Paris-Reims-Bar Le Duc, 333 km
6 Bar Le Duc-Nancy-Belfort, 313 km
7 Belfort-Mulhouse-Strasbourg, 163 km

Partants : 87 (138 inscrits)
Classés : 21
Distance : 2054 km
Moyenne : 22.836 km/h


Les partants :
L’engagement fut remarquable, puisque 138 inscriptions furent recues. D’après le journal « l’Auto », 82 concurrents prirent le départ. Les journaux belges « l’Express » et « La Meuse » font état de 87 partants. En effet, après consultation du « Petit Journal », organisateur de la course, 87 coursiers étaient bien au départ.

A la veille de la course, 84 coureurs étaient en ordre et plusieurs autres devaient encore arriver dans la soirée (2 coureurs classés a l’arrivée de la prémière étape figurent dans les 3 coureurs qui devaient encore se faire pointer). Il s’agit de Emile Weber (dossard 98) et de Joseph Cassiers (dossard 92).

N.B. Le journal Vélo-Sport précise que ce 3ème est Joseph Arnould (dossard 91).

« L’Auto », lui, stipule en plus qu’a 5h45', moment de la fermeture du contrôle, à 15' du départ, 82 coursiers avaient signé la feuille de contrôle. Sachant qu’il y a 72 classés à Luxembourg et que le « Petit Journal » annonce 14 autres coureurs inscrits mais non classé à l’arrivée, nous obtenons la liste des partants.

72 classés + 14 abandons (ou non-classés) = 86. Le 87ème pourrait être Laurent Seret (73ème dans le prémière étape?)

En effet, un communiqué oublié deux jours plus tard annonce que Seret arrive à 20h20 dans les délais ne puvait pas être classé parce qu’il ne s’était pas presenté au contrôle de signature.
Les commissaires lui ont infligé 5 F d’amende et l’ont finalement classé au dernier rang. Alors Perres (72ème) et Seret sont-ils une même personne ou bien Seret est-il 73ème et 87ème coureur.



DOSSARDS de Partants
2 Jean Alavoine (F) (4e)
3 René Chassot (F) (Ab 4e ét)
4 Charles Deruyter (B) (1e)
5 Ali Nefati (TUN) (Ab 4e ét)
7 Joseph Cassiers (B) (Ab 3e ét)
8 René Savina (F) (Ab 2e ét)
10 Robert Asse (F) (18e)
11 Charles Drouineau (F) (Ab 1e ét*)
12 Paulin Duvivier (F) (Ab 3e ét)
13 Germain Titrain (F) (NP 2e ét)
14 André Perres (F) (Ab 2e ét)
15 Séraphin Morel (F) (15e)
16 Camille Leroy (B) (20e)
20 Henri Devaud (F) (Ab 3e ét)
22 Charles Kippert (F) (11e)
23 Marcel Mariellonny (CH) (14e)
25 Maurice Hugentobler (F) (Ab 3e ét)
25 Joseph Verdickt (B) (NP 5e ét)
27 Alfred Guichon (F) (Ab 1e ét)
29 Constant Ménager (F) (NP 3e ét)
30 André Huret (F) (10e)
31 Camille Florus (F) (Ab 1e ét*)
32 Alphonse Sarath (F) (NP 4e ét)
33 Henri Ménager (F) (17e)
35 Albert Desmedt (B) (8e)
36 Pierre Vandevelde (B) (Ab 3e ét)
39 Charles Hans (F) (NP 3e ét)
40 Arthur Claerhout (B) (Ab 1e ét)
42 François Beths (B) (Ab 3e ét)
43 Henri Dejaegher (B) (Ab 2e ét)
50 Léon Despontin (B) (Ab 3e ét)
51 Paul Duboc (F) (NP 5e ét)
52 Maurice Brocco (F) (Ab 3e ét)
53 Alfred Matter (CH) (Ab 2e ét)
54 Joseph Rasqui (LX) (Ab 2e ét)
55 Jules Nempon (F) (Ab 5e ét)
56 Charles Guillot (F) (Ab 1e ét)
57 René Guénot (F) (12e)
58 Etienne Nain (F) (Ab 2e ét)
59 Joseph Muller (F) (16e)
61 Fernand Lemay (F) (Ab 3e ét)
62 Henri Lobeau (B) (Ab 4e ét)
65 Léon Brun (F) (Ab 2e ét)
66 Auguste Rossignol (F) (Ab 3e ét)
67 Mathias Thill (LX) (Ab 1e ét)
69 Albert Dejonghe (B) (Ab 3e ét)
70 Théo Wynsdau (B) (5e)
72 André Blaise (B) (Ab 3e ét)
74 José Pelletier (F) (6e)
76 Urbain Anseeuw (B) (2e)
77 Charles Haidon (B) (édé 3e ét)
78 Gaston Petit (F) (Ab 1e ét*)
79 Louis Vanderborght (B) (NP 2e ét)
81 Arsène Pain (F) (19e)
85 Edouard Léonard (F) (Ab 2e ét)
86 Louis Demangel (F) (Ab 1e ét)
87 Emile Druz (F) (Ab 2e ét)
88 Rodolphe Leydoux (F) (Ab 2e ét)
93 Ernest Paul (F) (13e)
94 Georges Gatier (F) (Ab 3e ét)
95 Marcel Grellet (F) (Ab 2e ét)
97 René Ameline (F) (Ab 2e ét)
98 Emile Weber (LX) (Ab 2e ét)
101 Jean Bauer (F) (Ab 3e ét)
102 Henri Hanlet (B) (9e)
104 René Pichon (F) (Ab 1e ét)
106 Marcel Lapersonne (F) (Ab 3e ét)
107 Pierre Etienne (F) (Ab 1e ét*)
108 Emile Denys (B) (Ab 3e ét)
112 Charles Van Mol (B) (Ab(21e ét)
113 Alphonse Lauwers (B) (Ab 2e ét)
114 Gaston Van Waesber (B) (Ab 2e ét)
115 Hector Heusghem (B) (7e)
116 Oscar Egg (CH) (Ab 2e ét)
118 Lucien Buysse (B) (Ab 4e ét)
119 Henri Van Lerberghe (B) (3e)
121 Jules Van Hevel (B) (Ab 3e ét)
122 Aloïs Verstraeten (B) (NP 4e ét)
123 Camille Van Marcke (F) (Ab 1e ét)
126 Robert Reboul (B) (Ab 1e ét)
127 Victor Hedouin (F) (Ab 2e ét)
128 Louis Ellner (F) (21e)
129 Albert Heux (F) (NP 2e ét)
131 Sylvain Van Vlockhoven (B) (Ab 1e ét)
137 Basile Matthys (B) (Ab 3e ét)
138 Hubert Noel (B) (Ab 1e ét)
Laurent Seret (B) (Ab 2e ét) ??

1 Strasbourg-Metz-Luxembourg 279 km (28 avril)
1 Oscar Egg CH 10h51'06"
2 Jules Van Hevel B 11h03'02"
3 Lucien Buysse B
4 Basile Matthys B
5 Hector Heusghem B
6 Albert Dejonghe B
7 Aloïs Verstraeten B
8 José Pelletier F 11h03'42"
9 Albert Demedt B 11h06'36"
10 Henri Van Lerberghe B
72 (73?) arrivées


2 Luxembourg-Liège-Brussel 301 km (30 avril)
1 Albert Dejonghe B 12h18'05"
2 Lucien Buysse B 12h29'30"
3 Urbain Anseeuw B 12h37'10"
4 Joseph Verdickt B 12h41'17"
5 Jules Van Hevel B 12h59'16"
6 Hector Heusghem B 12h59'25"
7 Paul Duboc F
8 Jules Nempon F 13h02'
9 Charles Deruyter B 13h04'50"
10 José Pelletier F 13h12'01"
52 arrivées
Principales abandon : Oscar Egg

Classement
1 Albert Dejonghe B 23h21'07"
2 Lucien Buysse B 23h32'32"
3 Urbain Anseeuw B 23h47'10"


3 Brussel-Gent-Lille-Cambrai-Amiens 338 km (2 mai)
1 Charles Deruyter B 18h28'
2 Paul Duboc F 20h01'30"
3 Henri Van Lerberghe B 20h41'20"
4 Urbain Anseeuw B
5 Théo Wynsdau B 27h52'00"
6 Jean Alavoine F 29h09'
7 Joseph Verdickt B
8 Charles Kippert F 30h02'15"
9 José Pelletier F
10 Ali Neffati TN 30h38'00"
30 arrivées
Principales abandons : Albert Dejonghe, André Blaise, Jules Van Hevel

Classement
1 Charles Deruyter B 43h09'08"
2 Paul Duboc F 44h13'33"
3 Urbain Anseeuw B 44h28'30"


4 Amiens-St. Quentin-Soissons-Paris 277 km (5 mai)
1 Charles Deruyter B 11h58'00"
2 Paul Duboc F 12h02'18"
3 Jean Alavoine F 12h04'08"
4 José Pelletier F 12h09'23"
5 André Huret F 12h14'23"
6 Urbain Anseeuw B 12h15'28"
7 Henri Van Lerberghe B 12h17'26"
8 Hector Heusghem B 12h21'22"
9 Théo Wynsdau B 12h22'39"
10 Charles Kippert F 12h26'50"
24 arrivées
Principales abandons : Aloïs Verstraeten (np), Alphonse Sarath (np), René Chassot,
Ali Nefati, Henri Lobeau & Lucien Buysse

Classement
1 Charles Deruyter B 55h07'08"
2 Paul Duboc F 56h13'51"
3 Urbain Anseeuw B 56h45'24"


5 Paris-Reims-Bar le Duc 333 km (7 mai)
1 Jean Alavoine F 15h53'23"
2 Hector Heusghem B
3 Albert Desmedt B
4 Henri Hanlet B 15h56'05"
5 Henri Van Lerberghe B 16h00'10"
6 Urbain Anseeuw B
7 Charles Deruyter B 16h02'12"
8 René Guénot F 16h03'39"
9 Théo Wynsdau B 16h10'49"
10 André Huret F 16h59'30"
21 arrivées
Abandons : Paul Duboc (np), Joseph Verdickt (np) et Jules Nempon)

Classement
1 Charles Deruyter B 71h09'20" (+15' de pénalité)
2 Urbain Anseeuw B 72h45'34"
3 Henri Van Lerberghe B 73h53'48"


6 Bar le Duc-Nancy-Belfort 313 km (9 mai)
1 Hector Heudghem B 13h18'09"
2 Henri Van Lerberghe B 13h37'12"
3 Charles Deruyter B
4 Jean Alavoine F 13h50'44"
5 Henri Hanlet B 13h55'32"
6 René Guénot F 14h01'13"
7 José Pelletier F 14h06'55"
8 Albert Desmedt B 14h11'18"
9 Urbain Anseeuw B 14h16'05"
10 André Huret F 14h38'05"
21 arrivées (temps de Camille Leroy et Louis Ellner étaient inconnus)

Ballon d'Alsace : Hector Heusghem

Classement
1 Charles Deruyter B 85h01'37"
2 Urbain Anseeuw B 87h01'29"
3 Henri Van Lerberghe B 87h31'00"


7 Belfort-Mulhouse-Strasbourg 163 km (11 mai)
1 Charles Deruyter B 4h55'10"
2 Charles Kippert F
3 Jean Alavoine F 4h57'25"
4 Henri Hanlet B
5 Camille Leroy B 5h00'30"
6 Ernest Paul F 5h03'01"
7 José Pelletier F 5h04'15"
8 Albert Desmedt B 5h08'08"
9 Théo Wynsdau B
10 René Guénot F 5h38'05"


Classement général :
1 Charles DERUYTER B 89:56'47"
2 Urbain Anseeuw B 92:19'36"
3 Henri Van Lerberghe B 92:49'05"
4 Jean Alavoine F 100:37'59"
5 Théo Wynsdau B 102:14'11"
6 José Pellteier F 103:27'46"
7 Hector Heusghem B 104:46'43"
8 Albert Desmedt B 105:27'13"
9 Henri Hanlet B 106:05'29"
10 André Huret F 106:43'08"
11 Charles Kippert F 108:14'24"
12 René Guénot F 108:21'29"
13 Ernest Paul F 112:21'49"
14 Marcel Mariellonnny CH 113:44'15"
15 Séraphin Morel F 116:04'55"
16 Joseph Muller F 126:14'34"
17 Henri Ménager F 128:59'52"
18 Robert Asse F 137:41'36"
19 Arsène Pain F 142:19'54"
20 Camille Leroy B
21 Louis Ellner F

Organisé par « Le Petit Journal »
Source : Coups de Pédales 42 & 43



Gerrit Stevens
Gerrit Stevens is offline   Met citaat reageren
Oud 8 januari 2004, 12:15   #10
Jaak
Kampioen
 
Geregistreerd: 4 augustus 2003
Locatie: Hooglede
Leeftijd: 62
Berichten: 2.673
Standaard

Bedankt Gerrit,

Jaak
Jaak is offline   Met citaat reageren
Reageren

Discussietools

Regels voor berichten
Je mag geen nieuwe discussies starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen versturen
Je mag niet je berichten bewerken

vB-code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit

Forumnavigatie

Soortgelijke discussies
Discussie Auteur Forum Reacties Laatste bericht
De Omloop van de slagvelden George Andriesse Wedstrijden 0 18 juni 2014 09:40
Boek Omloop van de slagvelden 1919 andyc Boeken 0 26 augustus 2013 10:29
Nog 4 koersen uit 1919 ULSEN Wedstrijden 2 18 februari 2011 17:16
Scheldeprijs - Schoten 1919 Jozef Hamels Wedstrijden 0 7 augustus 2004 23:38
Brussel Hoboken 1919 2e kris Wedstrijden 0 22 april 2004 19:53


Alle tijden zijn GMT +2. Het is nu 01:32.


Forumsoftware: vBulletin®, versie 3.8.2
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 2003-2007, WielerArchieven
Version française #12 par l'association vBulletin francophone