Aankondiging

Samenvouwen
Nog geen aankondiging.

2008 Team Kuota - Senges

Samenvouwen
X
 
  • Filter
  • Tijd
  • Weergeven
Clear All
nieuwe berichten

    2008 Team Kuota - Senges

    Foto's kleur.

    Bertling Matthias GER19870706
    Didier Laurent LUX19840719
    Ganser Stefan GER19781210
    Glasner Björn GER19730505
    Jelitto Matthias GER19801212
    Johr Olivier GER19891027
    Klessa Tim GER19870103
    Knauer Florenz GER19890108
    Kurth Michael GER19861118
    Mainzer Moritz GER19850925
    Maus Yannick GER19870204
    Meisen Marcel GER
    Extra foto als DK U23 cyclo cross 2008
    Möhlmann Peter NED19820929
    Robb Steve AUS19860803
    Roberts Luke AUS19770125
    Extra foto
    Tolles Joachim GER19860417
    van Dulmen Frank NED19850303
    van Ruitenbeek Malaya NED19821228

    Ploegfoto

    © foto's Getaco bvba
    Toegevoegde bestanden
    Laatst bewerkt door veloro; 13.10.2013, 10:43.
    Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com

    #2
    Nog 2 renners toe te voegen met publiceitsfoto's :

    KLESSA TIM DUI 03-01-1987
    ROBERTS LUKE AUS 25-01-1977 (een 2de foto)

    Opmerking

    Bezig...
    X