Aankondiging

Samenvouwen
Nog geen aankondiging.

2012 Team Eddy Merckx - Indeland

Samenvouwen
X
 
  • Filter
  • Tijd
  • Weergeven
Clear All
nieuwe berichten

    2012 Team Eddy Merckx - Indeland

    Publiciteitsfoto's kleur
    Aantal 12
    Ploegfoto kleur
    Aantal 1

    Bercz Patrick GER19890911
    Bertling Matthias GER19870706
    De Gans Joop NED19840412
    Ganser Stefan GER19781210
    Hellmann Julian GER19901220
    Kurth Michael GER19861118
    Monreal Florian GER19860523
    Nordhoff Alexander GER19891025
    Nottebohm Kim-Simon GER19930330
    Retschke Robert GER19801217
    Schneider Thomas GER19930126
    Wetsmattelmann Daniel GER19871031



    Laatst bewerkt door veloro; 12.10.2012, 16:31.
    Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com

    #2
    Er bestaat ook een foto van STAUFF ANDREAS DUI 22-01-1987

    Opmerking

    Bezig...
    X