Aankondiging

Samenvouwen
Nog geen aankondiging.

2020 Team INEOS - Pinarello

Samenvouwen
X
 
  • Filter
  • Tijd
  • Weergeven
Clear All
nieuwe berichten

    2020 Team INEOS - Pinarello

    Per 29/8 Team Ineos - Grenadiers

    Publiciteitsfoto's : kleur ( kalenderformaat )
    Aantal :

    Ploegfoto :
    Aantal :

    D.S. :

    Persfoto's : kleur
    Aantal : 29

    Ploegfoto :
    Aantal :

    D.S. :
    Laatst bewerkt door veloro; 28.08.2020, 09:33.
    Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com

    #2




    Amador Andrey CRC19860829 ( van 12/2 ) ( geen pers )
    Basso Leonardo ITA19931225
    Bernal Egan Arley COL19970113
    Carapaz Richard ECU19930529
    Castroviejo Nicolas Jonathan ESP19870427
    Dennis Rohan AUS19900528
    Doull Owain GBR19930502
    Dunbar Edward IRL19960901
    Froome Christopher KEN19850520
    Ganna Filippo ITA19960725
    Geoghegan Hart Tao GBR19950330
    Golas Michal POL19840429
    Hayter Ethan GBR19980918
    Henao Marin Sebastian COL19930805
    Kiryienka Vasil BLR19810628 ( tot 30/01 )
    Knees Christian GER19810305
    Extra foto PNP
    Kwiatkowski Michal POL19900602
    Lawless Christopher GBR19951104
    Moscon Gianni ITA19940420
    Narvaez Prado Jhonnatan Manuel ECU19970304
    Puccio Salvatore ITA19890831
    Rivera Vargas Brandon Smith COL19960321
    Rodrigues Carlos ESP20010202
    Rowe Luke GBR19900310
    Sivakov Pavel RUS19970711
    Sosa Cuervo Ivan Romiro COL19971031
    Stannard Ian GBR19870525
    Swift Ben GBR198711056
    Thomas Geraint GBR19860525
    Van Baarle Dylan NED19920521
    Wurf Cameron AUS19830803 ( van 31/1 )
    Laatst bewerkt door veloro; 03.05.2021, 09:03.
    Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com

    Opmerking


      #3
      Persfoto's : kleur
      Aantal : 29




      Laatst bewerkt door veloro; 04.01.2020, 10:54.
      Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com

      Opmerking


        #4


        Laatst bewerkt door veloro; 04.01.2020, 10:54.
        Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com

        Opmerking


          #5


          Laatst bewerkt door veloro; 04.01.2020, 10:54.
          Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com

          Opmerking


            #6
            Publiciteitsfoto's : kleur ( kalenderformaat )
            Aantal :

            Laatst bewerkt door veloro; 20.08.2020, 10:02.
            Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com

            Opmerking


              #7
              Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com

              Opmerking


                #8
                Knees Christian GER19810305
                Extra foto PNP

                Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com

                Opmerking

                Bezig...
                X