Aankondiging

Samenvouwen
Nog geen aankondiging.

Kalender 2009

Samenvouwen
Dit is een vastgepinde discussie.
X
X
 
  • Filter
  • Tijd
  • Weergeven
Clear All
nieuwe berichten

    Kalender 2009

    De kalender voor de Belgische UCI wedstrijden, kermiskoersen, criteriums en derny-wedstrijden voor het seizoen 2009 is als volgt;

    FebruariMaart
    • 01/03 Kuurne - Brussel - Kuurne (Continentaal 1.1)
    • 01/03 GP Roux-Miroir vrouwen (1.15 nationaal)
    • 04/03 Le Samyn (GP José Samyn) (Continentaal 1.1)
    • 06/03 1e rit Driedaagse van West-Vlaanderen (rit Continentaal 2.1)
    • 07/03 2e rit Driedaagse van West-Vlaanderen (rit Continentaal 2.1)
    • 07/03 Vlaamse Pijl (Continentaal 1.2)
    • 08/03 3e rit Driedaagse van West-Vlaanderen (rit Continentaal 2.1)
    • 08/03 Eindstand Driedaagse van West-Vlaanderen (eindstand Continentaal 2.1)
    • 08/03 Omloop van het Hageland vrouwen (1.15 nationaal)
    • 11/03 Wanzele Koerse (Nationaal)
    • 14/03 GP Oostduinkerke vrouwen (1.15 nationaal)
    • 15/03 Omloop van het Waasland (Continentaal 1.2)
    • 15/03 GP Deerlijk vrouwen (1.15 nationaal)
    • 18/03 Nokere Koerse (Continentaal 1.1)
    • 22/03 GP Gemeente De Pinte vrouwen (1.15 nationaal)
    • 25/03 Dwars door Vlaanderen (Continentaal 1.1)
    • 28/03 E3-Prijs Vlaanderen (Continentaal 1.HC)
    • 28/03 GP Taverne De Wastobbe (1.15 nationaal)
    • 29/03 Brabantse Pijl (Continentaal 1.1)
    • 31/03 1e rit Driedaagse van De Panne - Koksijde (rit Continentaal 2.HC)
    April
    • 01/04 2e rit Driedaagse van De Panne - Koksijde (rit Continentaal 2.HC)
    • 02/04 3e A rit Driedaagse van De Panne - Koksijde (rit Continentaal 2.HC)
    • 02/04 3e B rit Driedaagse van De Panne - Koksijde (rit Continentaal 2.HC)
    • 02/04 Eindstand Driedaagse van De Panne - Koksijde (eindstand Continentaal 2.HC)
    • 03/04 1e rit Le Triptyque des Monts et Châteaux (rit Continentaal 2.2)
    • 04/04 2e A rit Le Triptyque des Monts et Châteaux (rit Continentaal 2.2)
    • 04/04 2e B rit Le Triptyque des Monts et Châteaux (rit Continentaal 2.2)
    • 05/04 3e rit Le Triptyque des Monts et Châteaux (rit Continentaal 2.2)
    • 05/04 Eindstand Le Triptyque des Monts et Châteaux (eindstand Continentaal 2.2)
    • 05/04 Ronde van Vlaanderen (ProTour)
    • 05/04 Ronde van Vlaanderen vrouwen (Wereldbeker)
    • 06/04 GP Dottenijs vrouwen (Continentaal 1.2)
    • 08/04 Gent - Wevelgem (ProTour)
    • 09/04 GP Pino Cerami (Continentaal 1.1)
    • 11/04 Ronde van Vlaanderen beloften (Continentaal 1.2Nat cup beloften)
    • 11/04 GP Westkerke vrouwen (1.15 nationaal)
    • 13/04 Dwars door het Hageland (Nationaal)
    • 15/04 Scheldeprijs Vlaanderen (Continentaal 1.HC)
    • 18/04 Liège - Bastogne - Liège beloften (Continentaal 1.2U beloften)
    • 18/04 GP Evergem vrouwen (1.15 nationaal)
    • 19/04 GP Vlissegem vrouwen (1.15 nationaal)
    • 22/04 Flèche Wallonne (HIS)
    • 22/04 Flèche Wallonne vrouwen (Wereldbeker)
    • 25/04 GP Wortel-Hoogstraten vrouwen (1.15 nationaal)
    • 26/04 Liège - Bastogne - Liège (HIS)
    • 26/04 GP Stad Roeselare vrouwen (Continentaal 1.2)
    Mei
    • 01/05 Ereprijs Victor De Bruyne (1-Mei Prijs Hoboken) (Continentaal 1.2)
    • 01/05 1-Mei Criterium Bornem vrouwen (1.15 nationaal)
    • 02/05 GP Sinaai vrouwen (1.15 nationaal)
    • 03/05 GP Kalmthout-Nieuwmoer vrouwen (1.15 nationaal)
    • 09/05 GP Incourt vrouwen[ (1.15 nationaal)
    • 10/05 GP Burcht vrouwen (1.15 nationaal)
    • 13/05 GP Puivelde (nationaal)
    • 13/05 Nationale testtijdrit Borlo vrouwen (1.15 nationaal)
    • 17/05 Championnat de Wallonie Beauraing vrouwen (1.15 nationaal)
    • 22/05 GP Begijnendijk vrouwen (1.15 nationaal)
    • 23/05 Heistse Pijl – Heist-op-den-Berg (nationaal)
    • 23/05 GP Wodecq vrouwen (1.15 nationaal)
    • 24/05 GP Chasse Patat vrouwen (1.15 nationaal)
    • 27/05 1e rit Ronde van België (rit Continentaal 2.1)
    • 28/05 2e rit Ronde van België (rit Continentaal 2.1)
    • 29/05 GP Le Bizet vrouwen[ (1.15 nationaal)
    • 29/05 3e rit Ronde van België (rit Continentaal 2.1)
    • 30/05 4e rit Ronde van België (rit Continentaal 2.1)
    • 31/05 5e rit Ronde van België (rit Continentaal 2.1)
    • 31/05 Eindstand Ronde van België (eindstand Continentaal 2.1)
    • 31/05 Kampioenschap van België te Hooglede-Gits vrouwen (Kampioenschap)
    Juni
    • 01/06 GP Cras-Avernas (1.15 nationaal)
    • 02/06 Gullegem Koerse (nationaal)
    • 03/06 Nationale testtijdrit Montenaken vrouwen (1.15 nationaal)
    • 07/06 Mémorial Philippe Van Coningsloo (Continentaal 1.2Top)
    • 07/06 Dernycriterium Ninove (nationaal)
    • 07/06 GP Borgerhout vrouwen (1.15 nationaal)
    • 12/06 GP Schelderode vrouwen (1.15 nationaal)
    • 13/06 Dernycriterium Deurne (1.12 Open nationaal)
    • 13/06 GP van het Waasland vrouwen (1.15 nationaal)
    • 14/06 GP Beveren-Prosperpolder vrouwen (1.15 nationaal)
    • 20/06 Memorial Daniel Debrabandere vrouwen (1.15 nationaal)
    • 21/06 GP Frans Melckenbeeck (nationaal)
    • 21/06 GP Berchem-Borgerhout (1.15 nationaal)
    • 23/06 Sint-Elooisprijs/Ruddervoorde Koerse (nationaal)
    • 24/06 Halle - Ingooigem (Continentaal 1.1)
    • 24/06 Internationale Wielertrofee Jong maar Moedig Oetingen (Continentaal 1.2)
    • 28/06 Kampioenschap van België te Aywaille (Kampioenschap)
    • 28/06 GP Ward Van Ende vrouwen (1.15 nationaal)
    Juli
    • 01/07 EK Tijdrijden Hooglede-Gits vrouwen U23 (Kampioenschap)
    • 02/07 Kampioenschap van Oost-Vlaanderen tijdrijden vrouwen (kampioenschap)
    • 03/07 Kampioenschap van West-Vlaanderen tijdrijden vrouwen (kampioenschap)
    • 03/07 Criterium Stadsprijs Sint-Niklaas (nationaal)
    • 03/07 GP Merelbeke vrouwen (1.15 nationaal)
    • 04/07 EK Op de weg Hooglede-Gits vrouwen U23 (Kampioenschap)
    • 04/07 Steenokkerzeel vrouwen (1.15 nationaal)
    • 05/07 Herdenkingsprijs Frans Pierssens vrouwen (1.15 nationaal)
    • 05/07 GP Zwevegem vrouwen (1.15 nationaal)
    • 07/07 GP Melle vrouwen (1.15 nationaal)
    • 09/07 GP Melle (nationaal)
    • 10/07 GP Bolinne-Harlue[ (1.12 Open nationaal)
    • 11/07 Dernycriterium Memorial Nest Thijssen (nationaal)
    • 11/07 Memorial Marcel Marijnissen vrouwen (1.15 nationaal)
    • 12/07 GP Olen vrouwen (1.15 nationaal)
    • 14/07 GP Houtem-Vilvoorde (nationaal)
    • 15/07 GP Café Angèle vrouwen (1.15 nationaal)
    • 19/07 GP Maarkedal vrouwen (1.15 nationaal)
    • 20/07 GP Lanssens & Devaere (nationaal)
    • 21/07 GP Strijpen vrouwen (1.15 nationaal)
    • 23/07 Koers Beeckman-De Caluwe (nationaal)
    • 24/07 GP Bambrugge vrouwen (1.15 nationaal)
    • 25/07 1e rit Tour de Wallonie (rit Continentaal 2.HC)
    • 25/07 GP Flobecq vrouwen (1.15 nationaal)
    • 26/07 2e rit Tour de Wallonie (rit Continentaal 2.HC)
    • 26/07 Kermiswedstrijd Boezinge vrouwen (1.15 nationaal)
    • 27/07 3e rit Tour de Wallonie (rit Continentaal 2.HC)
    • 27/07 GP Raf Jonckheere (nationaal)
    • 27/07 Criterium Aalst (nationaal)
    • 28/07 4e rit Tour de Wallonie (rit Continentaal 2.HC)
    • 28/07 Natour Broker Criterium (nationaal)
    • 28/07 Criterium Diksmuide vrouwen (1.15 nationaal)
    • 28/07 Criterium Putte-Kapellen vrouwen (1.15 nationaal)
    • 29/07 5e rit Tour de Wallonie (rit Continentaal 2.HC)
    • 29/07 Eindstand Tour de Wallonie (eindstand Continentaal 2.HC)
    • 29/07 Nacht van Peer (nationaal)
    • 30/07 Herentals Fietst (nationaal)
    • 30/07 Herentals Fietst vrouwen (1.15 nationaal)
    • 31/07 Dernyfestival Heist-op-den-Berg (nationaal)
    • 31/07 Na-Tour Criterium Hamme (nationaal)
    Augustus
    • 01/08 GP Ramen & Deuren Geert Gillis vrouwen (1.15 nationaal)
    • 02/08 Natourwielercriterium Eddy Merckx (nationaal)
    • 02/08 GP Jozef Van der Jeugt (nationaal)
    • 03/08 Criterium Lommel (nationaal)
    • 05/08 Antwerpen Na-Tour Dernyspektakel (nationaal)
    • 05/08 GP Merelbeke vrouwen (1.15 nationaal)
    • 06/08 GP Stad Kortrijk/Kortrijk Koerse (nationaal)
    • 08/08 Natourwielercriterium Eddy Merckx (nationaal)
    • 08/08 GP Heusden (Oost-Vlaanderen) vrouwen (1.15 nationaal)
    • 09/08 GP Belsele-Puivelde vrouwen (1.15 nationaal)
    • 10/08 Dernycriterium Wilrijk (nationaal)
    • 11/08 Heusden Koers (Oost-Vlaanderen) (nationaal)
    • 11/08 Memorial Marc Van Beek vrouwen (1.15 nationaal)
    • 13/08 GP Hoeleden vrouwen (1.15 nationaal)
    • 15/08 Kampioenschap van België tijdrijden te Mouscron (Kampioenschap)
    • 15/08 Kampioenschap van België tijdrijden te Mouscron vrouwen (Kampioenschap)
    • 15/08 GP Sint-Gillis-Waas/De Klinge vrouwen (1.15 nationaal)
    • 16/08 Vlaamse Havenpijl (Continentaal 1.2)
    • 16/08 GP Haasdonk vrouwen (1.15 nationaal)
    • 17/08 Dernycriterium 's Gravenwezel (nationaal)
    • 18/08 GP Stad Zottegem (Continentaal 1.1)
    • 20/08 GP Mere (nationaal)
    • 24/08 GP Comines vrouwen (1.15 nationaal)
    • 26/08 Vlaamse Druivenkoers (Continentaal 1.1)
    • 29/08 Omloop Mandel-Leie-Schelde (nationaal)
    • 29/08 GP DCM-Vitenza vrouwen (1.15 nationaal)
    • 30/08 Schaal Sels (Continentaal 1.1)
    • 30/08 GP Erwetegem vrouwen (1.15 nationaal)
    September
    • 01/09 GP Gijzenzele vrouwen (1.15 nationaal)
    • 02/09 Grote Stadsprijs Geraardsbergen (nationaal)
    • 03/09 GP Gemeente Kortemark (nationaal)
    • 05/09 Omloop van Wenduine vrouwen (1.15 nationaal)
    • 06/09 GP Jef Scherens - Rondom Leuven (Continentaal 1.1)
    • 06/09 GP Bieren Bavik (nationaal)
    • 07/09 TV-Oost Dernyfestival (nationaal)
    • 07/09 Avond van Zonnebeke vrouwen (1.15 nationaal)
    • 08/09 Acht van Brasschaat (nationaal)
    • 09/09 Memorial Rik Van Steenbergen (Continentaal 1.1)
    • 10/09 Izegem Koerse (nationaal)
    • 12/09 Paris - Brussel/Bruxelles (Continentaal 1.HC)
    • 13/09 GP Leeuwergem vrouwen (1.15 nationaal)
    • 13/09 GP Colfontaine vrouwen (1.15 nationaal)
    • 14/09 GP Marcel Kint (nationaal)
    • 14/09 GP Massemen vrouwen (1.15 nationaal)
    • 15/09 GP Briek Schotte (nationaal)
    • 16/09 GP de Wallonië (Continentaal 1.1)
    • 17/09 Grote Sluitingsprijs Handzame vrouwen (1.15 nationaal)
    • 18/09 Kampioenschap van Vlaanderen (Continentaal 1.1)
    • 19/09 GP JOWAN Bike Technology vrouwen (1.15 nationaal)
    • 20/09 GP van de Stad Mechelen vrouwen (1.15 nationaal)
    • 21/09 GP Paul Borremans (nationaal)
    • 22/09 Vlaamse Textielprijs (nationaal)
    • 23/09 Omloop van het Houtland (Continentaal 1.1)
    • 24/09 Koers Dr E Roggeman (nationaal)
    • 26/09 GP Tienen (1.12 Open nationaal)
    • 30/09 Memorial Fred De Bruyne (nationaal)
    Oktober
    • 01/10 1e rit Circuit Franco Belge (rit Continentaal 2.1)
    • 02/10 2e rit Circuit Franco Belge (rit Continentaal 2.1)
    • 03/10 3e rit Circuit Franco Belge (rit Continentaal 2.1)
    • 04/10 4e rit Circuit Franco Belge (rit Continentaal 2.1)
    • 04/10 Eindstand Circuit Franco Belge (eindstand Continentaal 2.1)
    • 05/10 Herfstcriterium Oostrozebeke (nationaal)
    • 07/10 Koers Gildenhuis (nationaal)
    • 09/10 Sluitingsprijs West-Vlaanderen Zwevezele Koers (nationaal)
    • 13/10 Nationale Sluitingsprijs (Continentaal 1.1)
    Flupke
    Super Moderator
    Laatst bewerkt door Flupke; 03.03.2009, 22:10.
Bezig...
X