Aankondiging

Samenvouwen
Nog geen aankondiging.

Stagiaires 2008

Samenvouwen
X
 
  • Filter
  • Tijd
  • Weergeven
Clear All
nieuwe berichten

    Stagiaires 2008

    Bij de UCI tot nu toe (= 6-8-2008) de volgende stagiaires tegengekomen.

    BAKELANDTS Jan, BEL19860214, TOPSPORT VLAANDEREN (TSV)
    BELLIS Jonathan, GBR19880916, CSC SAXO BANK (CSC)
    BERARD Julien, FRA19870727, AG2R LA MONDIALE (ALM)
    BESSY Cyril, FRA19860529, CREDIT AGRICOLE (CA)
    BILLE Gaetan, BEL19880406, GROUPE GOBERT.COM.CT (STO)
    BONNAFOND Guillaume, FRA19870623, AG2R LA MONDIALE (ALM)
    BUTS Vitaliy, UKR19861024, LAMPRE (LAM)
    CAPPELLE Dieter, BEL19830924, LANDBOUWKREDIET-TONISSTEINER (LAN)
    CENTRA Paolo, ITA19850518, CERAMICA FLAMINIA BOSSINI DOCCE (FLM)
    CHACON Javier, ESP19850729, CONTENPOLIS MURCIA (GNM)
    CHAIGNEAU Robin, NED19880902, SKIL-SHIMANO (SKS)
    CHOPIN David, FRA19881123, CREDIT AGRICOLE (CA)
    CONTOLI Alberto, ITA19871221, TINKOF KREDIT SYSTEMS (TCS)
    COOMANS Bjorn, BEL19850802, LANDBOUWKREDIET-TONISSTEINER (LAN)
    CUSIN Rémi, FRA19860203, AGRITUBEL (AGR)
    DA ROS Gianni, ITA19860826, LIQUIGAS (LIQ)
    DABROWSKI Jaroslaw, POL19830720, LAMPRE (LAM)
    DAUGA Vincent, FRA19881211, FRANÇAISE DES JEUX (FDJ)
    DE BACKER Bert, BEL19840402, SKIL-SHIMANO (SKS)
    DENIS Kévin, FRA19870322, AGRITUBEL (AGR)
    DI BATTISTA Antonio, ITA19861013, CERAMICA FLAMINIA BOSSINI DOCCE (FLM)
    DOCKX Gert, BEL19880704, TEAM COLUMBIA (THR)
    DUVAL Aurelien, FRA19880629, FRANÇAISE DES JEUX (FDJ)
    FEILLU Brice, FRA19850726, AGRITUBEL (AGR)
    FISCHER Marcel, GER19871017, GEROLSTEINER (GST)
    GAIA Michele, ITA19850827, BARLOWORLD (BAR)
    GARCIA Marcos, ESP19861204, KARPIN GALICIA (KGZ)
    GESCHKE Simon, GER19860313, TEAM MILRAM (MRM)
    GIULIANI Davide, ITA19870504, NGC MEDICAL-OTC INDUSTRIA PORTE (NGC)
    GRAZIATO Massimo, ITA19880925, TINKOF KREDIT SYSTEMS (TCS)
    GUARNIERI Jacopo, ITA19870814, LIQUIGAS (LIQ)
    HANSSEUW Jelle, BEL19830211, LANDBOUWKREDIET-TONISSTEINER (LAN)
    HASSINK Arne, NED19840812, TEAM MILRAM (MRM)
    HOLLOWAY Daniel, USA19870521, GARMIN/CHIPOTLE PRESENTED BY H30 (TSL)
    JOHR Olivier, GER19891027, TEAM KUOTA-SENGES (TRS)
    JOSEPH Stijn, BEL19870918, QUICK STEP (QSI)
    JOUANNO Nicolas, FRA19871031, BRETAGNE ARMOR LUX (BAL)
    KADRI Biel, FRA19860903, AG2R LA MONDIALE (ALM)
    KEINATH Nico, GER19870114, GEROLSTEINER (GST)
    KLEMME Dennis,GER19881027, TEAM 3C-GRUPPE (3CG)
    LAUSCHA Georg, AUT19870901, ELK HAUS-SIMPLON (ELK)
    LEBRIS Cédric, FRA19860513, AUBER 93 (AUB)
    LEHMANN Jörg, GER19871117, GEROLSTEINER (GST)
    LEMARCHAND Romain, FRA19870726, AUBER 93 (AUB)
    LUCCIOLA Fabrizio, ITA19860112, CERAMICA FLAMINIA BOSSINI DOCCE (FLM)
    MADRAZO RUIZ Angel, ESP19880917, SCOTT-AMERICAN BEEF (SDV)
    MALACARNE Davide, ITA19870711, QUICK STEP (QSI)
    MALACARNE Gael, FRA19860402, BRETAGNE ARMOR LUX (BAL)
    MARYCZ Jaroslaw, POL19870417, TINKOF KREDIT SYSTEMS (TCS)
    MEIER Christian, CAN19850221, GARMIN/CHIPOTLE PRESENTED BY H30 (TSL)
    NEGRI Fabio, ITA19821206, LPR BRAKES-BALLAN (LPR)
    NEGUERUELA COBO José Luis, ESP19850325, EXTREMADURA (SPI)
    PIECHELE Andrea, ITA 19870629, TEAM COLUMBIA (THR)
    RODRIGUEZ ARCONES José Angel, ESP19851003, EXTREMADURA (SPI)
    ROSCH David, GER19881205, TEAM ISTA (ITA)
    SARONNI Carlo, ITA19841113, LAMPRE (LAM)
    SCHLÜTER Jean-Mitja, GER19860713, TEAM MILRAM (MRM)
    SCOTTI Federico, ITA19860408, CENTRI DELLA CALZATURA-PARTIZAN (CZP)
    SISKEVICIUS Evaldas, LTU19881230, CREDIT AGRICOLE (CA)
    SULZBERGER Wesley, AUS19861020, FRANÇAISE DES JEUX (FDJ)
    TABORRE Fabio, ITA19850605, SERRAMENTI PVC DIQUIGIOVANNI-ANDRONI GIOCATTOLI (SDA)
    TANNER David, AUS19840930. BARLOWORLD (BAR)
    TORRELLA Francisco, ESP19800123, CONTENPOLIS MURCIA (GNM)
    VALLS FERRI Rafael, ESP19870625, SCOTT-AMERICAN BEEF (SDV)
    VERA ALCARAZ Pedro Jose, ESP19840228, CONTENPOLIS MURCIA (GNM)
    WYSS Marcel, SUI19860625, SCOTT-AMERICAN BEEF (SDV)
    ZAMPEDRI Derik, ITA19850617, NGC MEDICAL-OTC INDUSTRIA PORTE (NGC)

    Stagiaires 2003
    Stagiaires 2004
    Stagiaires 2005
    Stagiaires 2006
    Stagiaires 2007

    Kristof
    Flupke
    Super Moderator
    Laatst bewerkt door Flupke; 08.08.2015, 18:45.

    #2
    Up date t/m 17-8-2008

    Nieuw bij de UCI

    DODI Luca, ITA19870526, NIPPO-ENDEKA (NEP)
    HAXHI Ervin, ALB19880709, AMORE & VITA-MCDONALD'S (AMO)
    HOUANARD Steve, FRA19860402, SKIL-SHIMAN0 (SKS)
    LAENGEN Oystein Stake, NOR19890207, TEAM TREK ADECCO (TTA)
    LAENGEN Vegard Stake, NOR19890207, TEAM TREK ADECCO (TTA)
    MARGUTTI Damiano, ITA19860307, NIPPO-ENDEKA (NEP)
    TEKLEHAYMANOT Daniel, ERI19881110, AMORE & VITA-MCDONALD'S (AMO)


    Weer verdwenen (voorlopig ?) bij de UCI.

    BAKELANDTS Jan, BEL19860214, TOPSPORT VLAANDEREN (TSV)
    CENTRA Paolo, ITA19850518, CERAMICA FLAMINIA BOSSINI DOCCE (FLM)
    DI BATTISTA Antonio, ITA19861013, CERAMICA FLAMINIA BOSSINI DOCCE (FLM)
    GAIA Michele, ITA19850827, BARLOWORLD (BAR)
    GARCIA Marcos, ESP19861204, KARPIN GALICIA (KGZ)
    LEBRIS Cédric, FRA19860513, AUBER 93 (AUB)
    LEMARCHAND Romain, FRA19870726, AUBER 93 (AUB)
    LUCCIOLA Fabrizio, ITA19860112, CERAMICA FLAMINIA BOSSINI DOCCE (FLM)
    ROSCH David, GER19881205, TEAM ISTA (ITA)
    TANNER David, AUS19840930. BARLOWORLD (BAR)

    Opmerking


      #3
      Up date stagiaires bij de UCI t/m 4 okt 2008.

      Ook de tijdelijk verdwenen renners (zie #2) zijn weer terug.

      ANACONA Winner, COL19880811, CENTRI DELLA CALZATURA-PARTIZAN (CZP)
      BLOT Guillaume, FRA19850328, COFIDIS (COF)
      CADDEO Manuele, ITA19860302, CINELLI-OPD (CIN)
      CAMMAERTS Edwig, BEL19870717, BODYSOL-EUROMILLIONS-PÔLE CONTINENTAL WALLON (PCW)
      CEREZO NAVIA Jose, ESP19840527, XACOBEO GALICIA (KGZ)
      CHAUDOY Romain, FRA19870110, A-STYLE SOMN (ASY)
      DEVILLERS Gilles, BEL19850212, ACQUA SAPONE - CAFFE MOKAMBO (ASA)
      DI SERAFINO Matteo, ITA19860827, A-STYLE SOMN (ASY)
      DUFRASNE Jonathan, BEL19870802, GROUPE GOBERT.COM.CT (STO)
      ECHEVERZ CARTE Eneko, ESP19870629, ORBEA-OREKA S.D.A (ORB)
      FUGLSANG Jakob, DEN19850322, TEAM CSC SAXO BANK (CSC)
      GONZALEZ GARCIA Jesus, ESP19810811, XACOBEO GALICIA (KGZ)
      KOMORI Ryohei, JPN19880926, MEITAN HOMPO - GDR (EQA)
      LAVIN MARTINEZ Ibon, ESP19870707, ORBEA-OREKA S.D.A (ORB)
      LEBAS Thomas, FRA19851214, COFIDIS (COF)
      MONREAL Florin, GER19860523, DIFFERDANGE APIFLO VACANCES (CCD)
      REIJNEN Kiel, USA19860601, JELLY BELLY CYCLING TEAM (JBC)
      RICCI Daniele, ITA19861020, HADIMEC - NAZIONALE ELETTRONICA (HAD)
      SCHMITT Alexander, GER19890818, TEAM VLASSENROOT (VLA)
      SEO Joon Yong, KOR19880314, MEITAN HOMPO - GDR (EQA)
      VAN SCHELVEN Jeroen, NED19880316, BODYSOL-EUROMILLIONS-PÔLE CONTINENTAL WALLON (PCW)
      WETTERHALL Alexander, SWE19860412, PEZULA RACING (PZR)
      ZINGLE Romain, BEL19870129, COFIDIS (COF)

      Opmerking


        #4
        En voor het gemak alles in één bericht

        ANACONA Winner, COL19880811, CENTRI DELLA CALZATURA-PARTIZAN (CZP)
        BAKELANDTS Jan, BEL19860214, TOPSPORT VLAANDEREN (TSV)
        BELLIS Jonathan, GBR19880916, CSC SAXO BANK (CSC)
        BERARD Julien, FRA19870727, AG2R LA MONDIALE (ALM)
        BESSY Cyril, FRA19860529, CREDIT AGRICOLE (CA)
        BILLE Gaetan, BEL 19880406, GROUPE GOBERT.COM.CT (STO)
        BLOT Guillaume, FRA19850328, COFIDIS (COF)
        BONNAFOND Guillaume, FRA19870623, AG2R LA MONDIALE (ALM)
        BUTS Vitaliy, UKR19861024, LAMPRE (LAM)
        CADDEO Manuele, ITA19860302, CINELLI-OPD (CIN)
        CAMMAERTS Edwig, BEL19870717, BODYSOL-EUROMILLIONS-PÔLE CONTINENTAL WALLON (PCW)
        CAPPELLE Dieter, BEL 19830924, LANDBOUWKREDIET-TONISSTEINER (LAN)
        CENTRA Paolo, ITA19850518, CERAMICA FLAMINIA BOSSINI DOCCE (FLM)
        CEREZO NAVIA Jose, ESP19840527, XACOBEO GALICIA (KGZ)
        CHACON Javier, ESP19850729, CONTENPOLIS MURCIA (GNM)
        CHAIGNEAU Robin, NED19880902, SKIL-SHIMANO (SKS)
        CHAUDOY Romain, FRA19870110, A-STYLE SOMN (ASY)
        CHOPIN David, FRA19881123, CREDIT AGRICOLE (CA)
        CONTOLI Alberto, ITA 19871221, TINKOF KREDIT SYSTEMS (TCS)
        COOMANS Bjorn, BEL19850802, LANDBOUWKREDIET-TONISSTEINER (LAN)
        CUSIN Rémi, FRA19860203, AGRITUBEL (AGR)
        DA ROS Gianni, ITA19860826, LIQUIGAS (LIQ)
        DABROWSKI Jaroslaw, POL19830720, LAMPRE (LAM)
        DAUGA Vincent, FRA19881211, FRANÇAISE DES JEUX (FDJ)
        DE BACKER Bert, BEL19840402, SKIL-SHIMANO (SKS)
        DENIS Kévin, FRA19870322, AGRITUBEL (AGR)
        DEVILLERS Gilles, BEL19850212, ACQUA SAPONE - CAFFE MOKAMBO (ASA)
        DI BATTISTA Antonio, ITA19861013, CERAMICA FLAMINIA BOSSINI DOCCE (FLM)
        DI SERAFINO Matteo, ITA19860827, A-STYLE SOMN (ASY)
        DOCKX Gert, BEL19880704, TEAM COLUMBIA (THR)
        DODI Luca, ITA19870526, NIPPO-ENDEKA (NEP)
        DUFRASNE Jonathan, BEL19870802, GROUPE GOBERT.COM.CT (STO)
        DUVAL Aurelien, FRA19880629, FRANÇAISE DES JEUX (FDJ)
        ECHEVERZ CARTE Eneko, ESP19870629, ORBEA-OREKA S.D.A (ORB)
        FEILLU Brice, FRA19850726, AGRITUBEL (AGR)
        FISCHER Marcel, GER19871017, GEROLSTEINER (GST)
        FUGLSANG Jakob, DEN19850322, TEAM CSC SAXO BANK (CSC)
        GAIA Michele, ITA19850827, BARLOWORLD (BAR)
        GARCIA Marcos, ESP19861204, KARPIN GALICIA (KGZ)
        GESCHKE Simon, GER19860313, TEAM MILRAM (MRM)
        GIULIANI Davide, ITA19870504, NGC MEDICAL-OTC INDUSTRIA PORTE (NGC)
        GONZALEZ GARCIA Jesus, ESP19810811, XACOBEO GALICIA (KGZ)
        GRAZIATO Massimo, ITA19880925, TINKOF KREDIT SYSTEMS (TCS)
        GUARNIERI Jacopo, ITA19870814, LIQUIGAS (LIQ)
        HANSSEUW Jelle, BEL19830211, LANDBOUWKREDIET-TONISSTEINER (LAN)
        HASSINK Arne, NED19840812, TEAM MILRAM (MRM)
        HAXHI Ervin, ALB19880709, AMORE & VITA-MCDONALD'S (AMO)
        HOLLOWAY Daniel, USA19870521, GARMIN/CHIPOTLE PRESENTED BY H30 (TSL)
        HOUANARD Steve, FRA19860402, SKIL-SHIMAN0 (SKS)
        JOHR Olivier, GER19891027, TEAM KUOTA-SENGES (TRS)
        JOSEPH Stijn, BEL19870918, QUICK STEP (QSI)
        JOUANNO Nicolas, FRA19871031, BRETAGNE ARMOR LUX (BAL)
        KADRI Biel, FRA19860903, AG2R LA MONDIALE (ALM)
        KEINATH Nico, GER19870114, GEROLSTEINER (GST)
        KLEMME Dennis,GER19881027, TEAM 3C-GRUPPE (3CG)
        KOMORI Ryohei, JPN19880926, MEITAN HOMPO - GDR (EQA)
        LAENGEN Oystein Stake, NOR19890207, TEAM TREK ADECCO (TTA)
        LAENGEN Vegard Stake, NOR19890207, TEAM TREK ADECCO (TTA)
        LAUSCHA Georg, AUT19870901, ELK HAUS-SIMPLON (ELK)
        LAVIN MARTINEZ Ibon, ESP19870707, ORBEA-OREKA S.D.A (ORB)
        LEBAS Thomas, FRA19851214, COFIDIS (COF)
        LEBRIS Cédric, FRA19860513, AUBER 93 (AUB)
        LEHMANN Jörg, GER19871117, GEROLSTEINER (GST)
        LEMARCHAND Romain, FRA19870726, AUBER 93 (AUB)
        LUCCIOLA Fabrizio, ITA19860112, CERAMICA FLAMINIA BOSSINI DOCCE (FLM)
        MADRAZO RUIZ Angel, ESP19880917, SCOTT-AMERICAN BEEF (SDV)
        MALACARNE Davide, ITA19870711, QUICK STEP (QSI)
        MALACARNE Gael, FRA19860402, BRETAGNE ARMOR LUX (BAL)
        MARGUTTI Damiano, ITA19860307, NIPPO-ENDEKA (NEP)
        MARYCZ Jaroslaw, POL19870417, TINKOF KREDIT SYSTEMS (TCS)
        MEIER Christian, CAN19850221, GARMIN/CHIPOTLE PRESENTED BY H30 (TSL)
        MONREAL Florin, GER19860523, DIFFERDANGE APIFLO VACANCES (CCD)
        NEGRI Fabio, ITA19821206, LPR BRAKES-BALLAN (LPR)
        NEGUERUELA COBO José Luis, ESP19850325, EXTREMADURA (SPI)
        PIECHELE Andrea, ITA 19870629, TEAM COLUMBIA (THR)
        REIJNEN Kiel, USA19860601, JELLY BELLY CYCLING TEAM (JBC)
        RICCI Daniele, ITA19861020, HADIMEC - NAZIONALE ELETTRONICA (HAD)
        RODRIGUEZ ARCONES José Angel, ESP19851003, EXTREMADURA (SPI)
        ROSCH David, GER19881205, TEAM ISTA (ITA)
        SARONNI Carlo, ITA19841113, LAMPRE (LAM)
        SCHLÜTER Jean-Mitja, GER19860713, TEAM MILRAM (MRM)
        SCHMITT Alexander, GER19890818, TEAM VLASSENROOT (VLA)
        SCOTTI Federico, ITA19860408, CENTRI DELLA CALZATURA-PARTIZAN (CZP)
        SEO Joon Yong, KOR19880314, MEITAN HOMPO - GDR (EQA)
        SISKEVICIUS Evaldas, LTU19881230, CREDIT AGRICOLE (CA)
        SULZBERGER Wesley, AUS19861020, FRANÇAISE DES JEUX (FDJ)
        TABORRE Fabio, ITA19850605, SERRAMENTI PVC DIQUIGIOVANNI-ANDRONI GIOCATTOLI (SDA)
        TANNER David, AUS19840930. BARLOWORLD (BAR)
        TEKLEHAYMANOT Daniel, ERI19881110, AMORE & VITA-MCDONALD'S (AMO)
        TORRELLA Francisco, ESP19800123, CONTENPOLIS MURCIA (GNM)
        VALLS FERRI Rafael, ESP19870625, SCOTT-AMERICAN BEEF (SDV)
        VAN SCHELVEN Jeroen, NED19880316, BODYSOL-EUROMILLIONS-PÔLE CONTINENTAL WALLON (PCW)
        VERA ALCARAZ Pedro Jose, ESP19840228, CONTENPOLIS MURCIA (GNM)
        WETTERHALL Alexander, SWE19860412, PEZULA RACING (PZR)
        WYSS Marcel, SUI19860625, SCOTT-AMERICAN BEEF (SDV)
        ZAMPEDRI Derik, ITA19850617, NGC MEDICAL-OTC INDUSTRIA PORTE (NGC)
        ZINGLE Romain, BEL19870129, COFIDIS (COF)

        Opmerking


          #5
          Aanvulling

          DIDIER Laurent, LUX19840719, TEAM CSC SAXO BANK (CSC)

          Opmerking


            #6
            Ik heb ook nog:
            BERNATONIS, Marius, LITOUWEN, ATLAS - ROMER'S
            ERICSSON, Fredrik, ZWEDEN, PEZULA
            IZAGIRRE, Gorka, SPANJE, NGC MEDICAL - OTC
            JEANDEBOSZ, Fabrice, FRANKRIJK, BOUYGUES TELECOM
            MAGNUSSON, Erik, ZWEDEN, DIFFERDANGE - APIFLO
            METTEPENNINGEN, Stijn, BELGIE, JOSAN - MERCEDES
            RYDICHER, Mads, DENEMARKEN, DIFFERDANGE - APIFLO
            WOLF, Fabian, ZWITSERLAND, ATLAS - ROMER'S

            Opmerking


              #7
              finally: bouygues have not take stagiaires for 2008

              Opmerking


                #8
                Bernatonis, Magnusson, Rydicher en Wolf zijn bij de UCI opgenomen als normale ploegleden en niet als Stagiaires.

                Ericsson, Izagirre en Jeandebosz heb ik ook als stagiaires met een vraagteken, staan ook op de lijst van Cycling Quotient maar nog niet bekend bij de UCI (en dat is mijn uitgangspunt van bovenstaande lijst).

                Mettepenningen heb ik ook als stagiair met een vraagteken maar kom voorlopig niet tegen bij de UCI en Cycling Qutient.

                Daan

                Opmerking


                  #9
                  Up date t/m 12 okt 2008

                  Geen aanvullingen of wijzigingen.

                  Daan

                  Opmerking


                    #10
                    Er komen geen wijzigingen meer bij de UCI wat betreft de stagiaires, dus ze zullen daar wel zo'n beetje klaar zijn.

                    Er zijn dit jaar 98 stagiaires uit 24 landen.

                    Een overzicht en naar wat voor soort ploegen ze zijn gegaan.

                    Dus ITA heeft 21 stagiaires geleverd daarvan zijn er 5 naar een Pro-Tour ploeg gegaan, 10 naar een Pro-continentale ploeg en 6 naar een continentale ploeg. (Dit zijn niet alleen Italiaanse ploegen)

                    Stag./ PT/ P.con/ Con
                    ITA 21 5 10 6
                    FRA 18 9 4 5
                    BEL 12 3 6 3
                    SPA 12 2 8 2
                    DUI 10 5 0 5
                    NED 3 1 1 1
                    AUS 2 1 1 0
                    NOR 2 0 0 2
                    POL 2 1 1 0
                    USA 2 0 1 1
                    ALB 1 0 0 1
                    CAN 1 0 1 0
                    COL 1 0 0 1
                    DEN 1 1 0 0
                    ERI 1 0 0 1
                    GRB 1 1 0 0
                    JAP 1 0 0 1
                    KOR 1 0 0 1
                    LIT 1 1 0 0
                    LUX 1 1 0 0
                    OEK 1 1 0 0
                    OOS 1 0 1 0
                    ZWE 1 0 0 1
                    ZWI 1 1 0 0

                    TOT 98 33 34 31


                    Daan
                    Daan van Driel
                    Elite zn Contract
                    Laatst bewerkt door Daan van Driel; 11.11.2008, 19:17.

                    Opmerking

                    Bezig...
                    X