Aankondiging

Samenvouwen
Nog geen aankondiging.

"Steherchampionat" als onderdeel van de Dortmund-zesdaagse race

Samenvouwen
X
 
  • Filter
  • Tijd
  • Weergeven
Clear All
nieuwe berichten

    "Steherchampionat" als onderdeel van de Dortmund-zesdaagse race

    In de zesdaagse race in Dortmund werd van 1981 tot 2008 het "Steherchampionat" verreden. Hier zijn de resultaten die ik heb. Kan iemand de resultaten aanvullen?


    Endergebnis vom 1. Steherchampionat 15.10.-20.10.1981
    Es gab 5 Wertungslaeufe


    1. Pronk, Matthe / Koch, Norbert Punkte
    Podlesch, Rainer / de Bakker, Jos keine Info
    Minneboo, Gabriel / Walrave, Bruno keine Info
    Huerzeler, Max / Luginbuehl, Ueli keine Info
    Breuer, Jan / Dippel, Christian keine Info
    Schmadtke, Frank / Schmadtke, Manfred keine Info



    Endergebnis vom 2. Steherchampionat 14.10.-19.10.1982
    Es gab 5 Wertungslaeufe


    1. Minneboo, Gabriel / Walrave, Bruno Punkte
    Podlesch, Rainer / Durst, Dieter keine Info
    Pronk, Matthe / Koch, Norbert keine Info
    Stambula, Ralf / Rudolph, Ehrenfried keine Info
    Schmadtke, Frank / Schmadtke, Manfred keine Info
    Koller, Felix / Luginbuehl, Ueli keine Info



    Endergebnis vom 3. Steherchampionat 20.10.-25.10.1983
    Es gab 5 Wertungslaeufe


    1. Podlesch, Rainer / Durst, Dieter Punkte
    Minneboo, Gabriel / Walrave, Bruno keine Info
    Pronk, Matthe / Koch, Norbert keine Info
    Baumgartner, Walter / Luginbuehl, Ueli keine Info
    Podlesch, Karsten / Rudolph, Ehrenfried keine Info
    Schmadtke, Frank / Schmadtke, Manfred keine Info



    Endergebnis vom 4. Steherchampionat 18.10.-23.10.1984
    Es gab 5 Wertungslaeufe


    1. de Nijs, Jan / Walrave, Bruno Punkte
    Steiger, Peter / Luginbuehl, Ueli keine Info
    Pronk, Matthe / Koch, Norbert keine Info
    Schmadtke, Frank / Schmadtke, Manfred keine Info
    Stambula, Ralf / Rudolph, Ehrenfried keine Info
    Claus, Marc / de Bakker, Jos keine Info



    Endergebnis vom 5. Steherchampionat 24.10.-29.10.1985
    Es gab 5 Wertungslaeufe


    1. de Nijs, Jan / Walrave, Bruno Punkte
    Pronk, Matthe / Koch, Norbert keine Info
    Koenigshofer, Roland / Igl, Karl keine Info
    Dotti, Roberto / Corradin, Walter keine Info
    Schmadtke, Frank / Schmadtke, Manfred keine Info
    Stambula, Ralf / Rudolph, Ehrenfried keine Info



    Endergebnis vom 6. Steherchampionat 23.10.-28.10.1986
    Es gab 5 Wertungslaeufe


    1. Steiger, Peter / Luginbuehl, Ueli Punkte
    Gentili, Mario / Corradin, Walter keine Info
    de Nijs, Jan / Walrave, Bruno keine Info
    Renn, Roland / Durst, Dieter keine Info
    Schmadtke, Frank / Schmadtke, Manfred keine Info
    Mahier, Daniel / Morphyre, Pierre keine Info



    Endergebnis vom 7. Steherchampionat 22.10.-27.10.1987
    Es gab 4 Wertungslaeufe


    1. Renn, Roland / Schmadtke, Manfred 22 Punkte
    2. Gentili, Mario / Corradin / Walrave 20 Punkte
    3. Koller, Felix / Luginbuehl, Ueli 13 Punkte
    4. Harter, Sven / Dippel, Christian 9 Punkte
    5. Vigne, Jean Charles / Morphyre, Pierre 5 Punkte
    de Nijs, Jan / Walrave, Bruno ausgefallen



    Endergebnis vom 8. Steherchampionat 20.10.-25.10.1988
    Es gab 5 Wertungslaeufe


    1. Bellati, Andrea / Luginbuehl, Ueli 21 Punkte
    2. Gentili, Mario / Corradin, Walter 20 Punkte
    3. Zander, Peter / Schmadtke, Manfred 19 Punkte
    4. Renn, Roland / Durst, Dieter 18 Punkte
    5. Harter, Sven / Dippel, Christian 14 Punkte
    6. de Nijs, Jan / Walrave, Bruno 13 Punkte



    Endergebnis vom 9. Steherchampionat 26.10.-31.10.1989
    Es gab 5 Wertungslaeufe


    1. Koenigshofer, Roland / Igl, Karl 24 Punkte
    2. Bellati, Andrea / Luginbuehl, Ueli 23 Punkte
    3. Meissner, Dirk / Schmadtke, Manfred 16 Punkte
    4. de Nijs, Jan / Walrave, Bruno 15 Punkte
    5. Harter, Sven / Dippel, Christian 11 Punkte
    6. Podlesch, Carsten / Rudolph, Ehrenfried 4 Punkte



    Endergebnis vom 10. Steherchampionat 25.10.-30.10.1990
    Es gab 5 Wertungslaeufe


    1. Bellati, Andrea / Luginbuehl, Ueli 24 Punkte
    2. Podlesch, Carsten / Schmadtke, Manfred 24 Punkte
    3. Solari, David / Corradin, Walter 21 Punkte
    4. de Nijs, Jan / Walrave, Bruno 14 Punkte
    5. Harter, Sven / Dippel, Christian 14 Punkte
    6. Chollet, Pascal / Barrault, Michel 8 Punkte



    Endergebnis vom 11. Steherchampionat 24.10.-29.10.1991
    Es gab 5 Wertungslaeufe


    1. Koenigshofer, Roland / Igl, Karl 25 Punkte
    2. Podlesch, Carsten / Durst, Dieter 23 Punkte
    3. Rossi, Richi / Luginbuehl, Ueli 16 Punkte
    Harter, Sven / Dippel, Christian keine Info
    van Baarle, Mario / Walrave, Bruno keine Info
    Mark, Holger / Schmadtke, Manfred keine Info



    Endergebnis vom 12. Steherchampionat 29.10.-03.11.1992
    Es gab 5 Wertungslaeufe


    1. Podlesch, Carsten / Durst, Dieter 27 Punkte
    2. Keller, Ralf / Schmadtke, Manfred 26 Punkte
    3. van Baarle, Mario / Walrave, Bruno 21 Punkte
    4. Harter, Sven / Dippel, Christian 15 Punkte
    5. Rossi, Richi / Luginbuehl, Ueli 10 Punkte
    6. Crottier Combe, Serge / Marechal, Alain 8 Punkte



    Endergebnis vom 13. Steherchampionat 28.10.-02.11.1993
    Es gab 5 Wertungslaeufe


    1. Koenigshofer, Roland / Igl, Karl 24 Punkte
    2. Podlesch, Carsten / Durst, Dieter 23 Punkte
    3. Keller, Ralf / Schmadtke, Manfred 18 Punkte
    4. Steiger, Peter / Luginbuehl, Ueli 18 Punkte
    5. Fanelli, Antonio / Corradin, Walter 17 Punkte
    6. van Baarle, Mario / Walrave, Bruno 5 Punkte



    Endergebnis vom 14. Steherchampionat 27.10.-01.11.1994
    Es gab 5 Wertungslaeufe


    1. Podlesch, Carsten / Durst, Dieter 28 Punkte
    2. Rellensmann, Torsten / Dippel, Christian 25 Punkte
    3. Fanelli, Antonio / Walrave, Bruno 21 Punkte
    Rossi, Richi / Schmadtke, Manfred keine Info
    Curran, Paul / Zijlaard, Joop keine Info
    Dauwe, Johnny / de Bakker, Jos keine Info



    Endergebnis vom 15. Steherchampionat 26.10.-31.10.1995
    Es gab 7 Wertungslaeufe


    1. Kuettel, Arno / Aebi, Rene 36 Punkte
    2. Podlesch, Carsten / Durst, Dieter 35 Punkte
    3. Rellensmann, Torsten / Dippel, Christian 32 Punkte
    4. Koenigshofer, Thomas / Igl, Karl 16 Punkte
    5. Cannone, Sabino / Walrave, Bruno 15 Punkte
    Mazel, Lubomir / Schmadtke, Manfred ausgefallen



    Endergebnis vom 16. Steherchampionat 31.10.-05.11.1996
    Es gab 7 Wertungslaeufe


    1. Podlesch, Carsten / Durst, Dieter 37 Punkte
    2. Kuettel, Arno / Aebi, Rene 30 Punkte
    3. Rellensmann, Torsten / Dippel, Christian 29 Punkte
    4. Cannone, Sabino / Walrave, Bruno 18 Punkte
    5. Seynaeve, Marc / Schmadtke, Manfred 17 Punkte
    6. Koenigshofer, Thomas / Igl, Karl 15 Punkte



    Endergebnis vom 17. Steherchampionat 30.10.-04.11.1997
    Es gab 7 Wertungslaeufe


    1. Cannone, Sabino / Dippel, Christian 33 Punkte
    2. Podlesch, Carsten / Durst, Dieter 33 Punkte
    3. Brand, Hanskurt / Aebi, Rene 30 Punkte
    4. Schmitz, Stefan / Schmadtke, Manfred 20 Punkte
    5. Rol, Ronald / Walrave, Bruno 18 Punkte
    6. Mazel, Lubomir / Baur, Helmut 13 Punkte



    Endergebnis vom 18. Steherchampionat 29.10.-03.11.1998
    Es gab 7 Wertungslaeufe


    1. Brand, Hanskurt / Aebi, Rene 33 Punkte
    2. Podlesch, Carsten / Dippel, Christian 32 Punkte
    3. Rol, Ronald / Walrave, Bruno 28 Punkte
    4. Seynaeve, Marc / Durst, Dieter 24 Punkte
    5. Schmitz, Stefan / Schmadtke, Manfred 19 Punkte
    6. Mazel, Lubomir / Baur, Helmut 11 Punkte



    Endergebnis vom 19. Steherchampionat 28.10.-02.11.1999
    Es gab 12 Wertungslaeufe


    1. Podlesch, Carsten / Walrave, Bruno 61 Punkte
    2. Brand, Hanskurt / Aebi, Rene 60 Punkte
    3. Rol, Ronald / Durst, Dieter 37 Punkte
    4. Klare, Stefan / Dippel, Christian 36 Punkte
    5. de Paoli, Laurent / Schmadtke, Manfred 29 Punkte
    6. Mazel, Lubomir / Baur, Helmut 28 Punkte



    Endergebnis vom 20. Steherchampionat 02.11.-07.11.2000
    Es gab 11 Wertungslaeufe


    1. Klare, Stefan / Dippel, Christian 46 Punkte
    2. Podlesch, Carsten / Walrave, Bruno 45 Punkte
    3. Brand, Hanskurt / Aebi, Rene 45 Punkte
    4. Cannone, Sabino / Durst, Dieter 39 Punkte
    5. Keller, Ralf / Schmadtke, Manfred 29 Punkte
    6. Joerg, Peter / Baur, Helmut 27 Punkte



    Endergebnis vom 21. Steherchampionat 01.11.-06.11.2001
    Es gab 10 Wertungslaeufe


    1. Podlesch, Carsten / Walrave, Bruno Punkte
    2. Klare, Stefan / Dippel, Christian Punkte
    3. Brand, Hanskurt / Aebi, Rene Punkte
    Richter, Jan / Schmadtke, Manfred keine Info
    Rol, Raymond / Baur, Helmut keine Info
    Cannone, Sabino / Durst, Dieter keine Info



    Endergebnis vom 22. Steherchampionat 31.10.-05.11.2002
    Es gab 10 Wertungslaeufe


    1. Podlesch, Carsten / Walrave, Bruno 45 Punkte
    2. Joerg, Peter / Aebi, Rene 44 Punkte
    3. Klare, Stefan / Dippel, Christian 40 Punkte
    4. Richter, Jan / Durst, Dieter 37 Punkte
    5. Rol, Raymond / Schmadtke, Manfred 23 Punkte
    6. Mazel, Lubomir / Baur, Helmut 21 Punkte



    Endergebnis vom 23. Steherchampionat 30.10.-04.11.2003
    Es gab 11 Wertungslaeufe


    1. Joerg, Peter / Aebi, Rene 50 Punkte
    2. Podlesch, Carsten / Walrave, Bruno 49 Punkte
    3. Klare, Stefan / Dippel, Christian 46 Punkte
    4. Richter, Jan / Gessler, Gerd 36 Punkte
    5. de Jager, Francis / Durst, Dieter 30 Punkte
    6. Vonhof, Mario / Baur, Helmut 20 Punkte



    Endergebnis vom 24. Steherchampionat 28.10.-02.11.2004
    Es gab 11 Wertungslaeufe


    1. Podlesch, Carsten / Walrave, Bruno 52 Punkte
    2. Joerg, Peter / Aebi, Rene 51 Punkte
    3. Klare, Stefan / Dippel, Christian 48 Punkte
    4. Richter, Jan / Gessler, Gerd 35 Punkte
    5. Atzeni, Giuseppe / Durst, Dieter 30 Punkte
    6. Vonhof, Mario / Baur, Helmut 15 Punkte



    Endergebnis vom 25. Steherchampionat 27.10.-01.11.2005
    Es gab 11 Wertungslaeufe


    1. Joerg, Peter / Aebi, Rene 56 Punkte
    2. Podlesch, Carsten / Baur, Helmut 55 Punkte
    3. Atzeni, Giuseppe / Walrave, Bruno 33 Punkte
    4. Scholz, Timo / Durst, Dieter 33 Punkte
    5. Richter, Jan / Dippel, Christian 32 Punkte
    6. Clere, Emilien / Gessler, Gerd 22 Punkte



    Endergebnis vom 26. Steherchampionat 26.10.-31.10.2006
    Es gab 11 Wertungslaeufe


    1. Atzeni, Giuseppe / Durst, Dieter 51 Punkte
    2. Podlesch, Carsten / Baur, Helmut 49 Punkte
    3. Joerg, Peter / Aebi, Rene 43 Punkte
    4. Honig, Reinier / Walrave, Bruno 39 Punkte
    5. Schwarzer, Jan Eric / Dippel, Christian 31 Punkte
    6. Faltus, Richard / Gessler, Gerd 18 Punkte



    Endergebnis vom 27. Steherchampionat 01.11.-06.11.2007
    Es gab 11 Wertungslaeufe


    1. Scholz, Timo / Baeuerlein, Peter 52 Punkte
    2. Joerg, Peter / Aebi, Rene 50 Punkte
    3. Podlesch, Carsten / Durst, Dieter 47 Punkte
    4. Schwarzer, Jan Eric / Dippel, Christian 34 Punkte
    5. Honig, Reinier / Walrave, Bruno 31 Punkte
    6. Faltus, Richard / Gessler, Gerd 17 Punkte



    Endergebnis vom 28. Steherchampionat 30.10.-04.11.2008
    Es gab 11 Wertungslaeufe


    1. Scholz, Timo / Baeuerlein, Peter 51 Punkte
    2. Honig, Reinier / Walrave / Dippel, Andre 48 Punkte
    3. Joerg, Peter / Aebi, Rene 48 Punkte
    4. Schwarzer, Jan Eric / Dippel, Christian 31 Punkte
    5. Vonhof, Mario / Durst, Dieter 27 Punkte
    6. Breuer, Christoph / Baur, Helmut 26 Punkte




    #2
    1981: Gesamtstand: 1: Matthe PRONK 23pt
    2:Rainer PODLESCH 21 pt
    3:Gaby MINNEBOO 18 pt
    4: Frank SCHMADTKE 15 pt
    5: Max HÜRZELER 15 pt
    6: Jean BREUER 13 pt
    1° Lauf: 1: MINNEBOO, 20 km in 19:42,2
    2° Lauf: 1: PODLESCH, 20 km in 18:54,8, 2: MINNEBOO, 3: PRONK
    3° Lauf :1:MINNEBOO
    4° Lauf : 1: PRONK 20 km in 19:21,88
    5° Lauf : 1: PODLESCH, 20 km in 19:10,83 , 2: PRONK

    1984: Gesamtstand: 1: Jan DE NIJS 24 pt
    2: Frank SCHMADTKE 23 pt
    3: Matthé PRONK 19 pt
    4: Peter STEIGER 15 pt
    5: Marc CLAUS 12 pt
    Ralf STAMBULA hinter Schrittmacher Ehrenfried RUDOLPH : sehe 3° Lauf
    1° Lauf: 1: DE NIJS 20 km in 19:25 min
    2: Ralf STAMBULA 2m
    3: PRONK 8m
    4: SCHMADTKE 49m
    5: STEIGER 110m
    6: CLAUS 215m

    2° Lauf : 1: SCHMADTKE 20 km in 19:39 min
    2: DE NIJS 2m
    3: STAMBULA 9m
    4: PRONK 41m
    5: STEIGER 53m
    6: CLAUS 70m

    3° Lauf : nach 28 von 100 Runden unterbrochen. Stambula stürzte nach Reifenschaden und musste mit Schlüsselbeinbruch ins Krankenhaus transportiert werden. Fortsetzung nach Unterbrechung.
    1: DE NIJS, 2: CLAUS 10m, 3: STEIGER 35m, 4: SCHMADTKE 85m, 5: PRONK 130m

    4° Lauf: 1: PRONK, 20 km in 19:00 min ,
    2: SCHMADTKE 2m
    3: STEIGER
    5° Lauf : 1: SCHMADTKE , 20 km in 19:15 min,
    2: DE NIJS 2m
    3: PRONK

    1985: Gesamtstand: 1: Jan DE NIJS 22pt
    2: Frank SCHMADTKE 21 pt
    3: Roland KÖNIGSHOFER 20 pt
    4: Roberto DOTTI 17 pt
    5: Matthé PRONK 14 pt
    6: Ralf STAMBULA 11 pt

    1° Lauf : 1: SCHMADTKE 20 km in 18:49 min
    2: DE NIJS
    3: KÖNIGSHOFER
    4: DOTTI
    5: STAMBULA
    6: PRONK

    2° Lauf : 1: DE NIJS , 20 km in 18:25 min
    2: KÖNIGSHOFER 20m
    3: SCHMADTKE 40m
    4: DOTTI 120m
    5: PRONK 150m
    6: STAMBULA190 m

    3° Lauf : 1: DOTTI 20 km in 19:23 min
    2: KONIGSHÖFER 5m
    3: DE NIJS 20m
    4: PRONK 60m
    5: STAMBULA 80 m
    6: SCHMADTKE 180m

    4° Lauf : 1: PRONK 20 km in 19:41 min
    5° Lauf : 1: SCHMADTKE
    2: DE NIJS

    Opmerking


      #3
      1982: Gesamtergebnis: 1: Gaby MINNEBOO 21 pt
      2: Rainer PODLESCH 20 pt
      3: Frank SCHMADTKE 19 pt
      4: Matthé PRONK 18 pt
      5: Ralf STAMBULA 14 pt
      6: Felix KOLLER 13 pt

      1° Lauf : 1: MINNEBOO 20 km in 20:19, 2: SCHMADTKE , 3: KOLLER, 4: PRONK, 5:STAMBULA
      2° Lauf : 1: KOLLER 20 km in 19:56 min , 2: SCHMADTKE , 3: STAMBULA
      3° Lauf : 1: PODLESCH 20 km in 19:58 , 2: PRONK , 3: MINNEBOO, 4: SCHMADTKE, 5: STAMBULA , 6: KOLLER
      4° Lauf : 1: STAMBULA 20 km in 19:08 , 2: MINNEBOO 3: PODLESCH
      5° Lauf : 1: PRONK 20 km in 19:29, 2: PODLESCH , 3: MINNEBOO

      1983: GESAMTERGEBNIS : 1: Rainer PODLESCH 25 pt
      2: Matthé PRONK 19 pt
      3: Frank SCHMADTKE 18 pt
      4: Gaby MINNEBOO 17 pt
      5: Walter BAUMGARTNER 14 pt
      6: Karsten PODLESCH 12 pt.

      1° Lauf : 1: PRONK 20 km in 19:44, 2: SCHMADTKE 1 m , 3: PODLESCH R 15 m
      2° Lauf : 1: PODLESCH R 20 km in 19:48 min , 2: MINNEBOO 7m, 3: BAUMGARTNER 30m, 4: SCHMADTKE 40m, 5: PRONK 90m, 6: PODLESCH K. 145m
      3° lauf : 1: PODLESCH R 20 km in 19:16 min , 2RONK 1m, 3: SCHMADTKE 30m, 4: PODLESCH K 40m, 5: MINNEBOO 95m, 6: BAUMGARTNER 130m
      4° Lauf : 1: MINNEBOO 20 km in 19:38 min , 2: PODLESCH K 4m, 3: BAUMGARTNER 7m, 4: PODLESCH R 32m, 5: SCHMADTKE , 6: PRONK
      5° Lauf : 1: PODLESCH R 20 km in 19:36 min, 2: PRONK 2m, 3: SCHMADTKE 22m, 4: MINNEBOO

      Opmerking


        #4
        1986: ENDERGEBNIS 1: Peter STEIGER 23 pt
        2: Frank SCHMADTKE 22pt
        3: Mario GENTILI 20 pt
        4: Roland RENN 19 pt
        5: Jan DE NIJS 12 pt
        6: Daniel MAHIER 9 pt

        1° lauf : 1: GENTILI , 20 km in 19:44 min, 2: SCHMADTKE 1m, 3: STEIGER 40m, 4: RENN 80 m, 5: DE NIJS 500m, 6: MAHIER 550m
        2° Lauf : 1: DE NIJS , 20 km in 19:39 min , 2: RENN 1m, 3: STEIGER 15m, 4: SCHMADTKE 30m, 5: GENTILI 60m, 6: MAHIER 100m
        3° Lauf : 1: RENN , 20 km in 19:04 min , 2: STEIGER 10m, 3: SCHMADTKE 15m, 4: MAHIER 70m, 5: GENTILI 120m, 6: DE NIJS 600m
        4° Lauf : 1: SCHMADTKE, 20 km in 19:01 min , 2: RENN , 3+4+5 +6: ?
        5° Lauf: STEIGER , 20 km in 19:14 min , 2: GENTILI 2m, 3: SCHMADTKE 10m, 4: MAHIER 50m, 5: RENN 100m, 6: DE NIJS 260m

        1991 : Endergebnis : 1: Roland KÖNIGSHOFER 25 pt
        2: Carsten PODLESCH 23 pt
        3: Richi ROSSI 16 pt
        4: Holger MARK 14 pt
        5: Mario VAN BAARLE 14 pt
        6: Sven HARTER 13 pt
        1° Lauf: 1: PODLESCH , 20 km in 20:45 min , 2: KÖNIGSHOFER, 3+4+5+6 ?
        2° Lauf : 1: KÖNOGSHOFER , 20 km in 20:08 min , 2: HARTER 1m 3+4+5+6 ?
        3° Lauf : 1: PODLESCH , 20 km in 19:46 min, 2: VAN BAARLE 8m, 3: KÖNIGSHOFER 25m ,4+5+6 ?
        4° Lauf : 1: ROSSI , 20 km in 20:01 min, 2: PODLESCH 3+4+5+6 ?
        5° Lauf : 1: KÖNIGSHOFER, 20 km in ? , 2: PODLESCH , 3: MARK, 4+5+6 ?

        Opmerking


          #5
          1994: Endergebnis : 1: Carsten PODLESCH 29 pt
          2: Torsten RELLENSMANN 25 pt
          3: Antonio FANELLI 23 pt
          4: Richi ROSSI 16 pt
          5: Paul CURRAN 9 pt
          6: Johnny DAUWE 6 pt
          1° + 2° + 4° Lauf gewann PODLESCH
          3° + 5° Lauf gewann RELLENSMANN
          Keine weitere info über die Laüfe.

          2001: 1: Carsten PODLESCH 46 pt
          2: Stefan KLARE 45 pt
          3: Hanskurt BRAND 43 pt
          4: Jan RICHTER 33 pt
          5: ROL 6 pt
          6: Sabino CANNONE pt ?

          Es gab 10 Laüfe über 16 km, PODLESCH und KLARE 3X Sieger, BRAND 2X Sieger, keine weitere Info.

          Opmerking


            #6
            Hallo Hans, en nogmaals bedankt . De resultaten zijn nu compleet .

            Statistieken op: http://sixdaysfan.bplaced.net/sixday...onat/index.htm

            Opmerking

            Bezig...
            X